اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 1574 | تاریخ انتشار: 0:28:46 - یکشنبه 18 آبان 1393 | 5 نظر | |

دکتر قربان پناهی :

آذرمی مجموعه ورشکسته شهرداری را بخوبی مدیریت کرده است

به گزارش ایلقار نیوز به نقل از مشکین فردا: دکتر پناهی گفت: در حال حاضر می توان گفت شهرداری مشگین شهر یک سیستم ورشکسته است و هر کسی غیر از آقای آذرمی شهردار مشکین شهر بود احتمالاً کارکنان شهرداری به دلیل مشکلات مالی برعلیه مجموعه شهرداری و شورای شهر دست به اعتصاب می زدند اما خوشبختانه آقای شهردار به خوبی مجموعه شهرداری را مدیریت کرده است و اجازه نداده این مشکلات خللی در کار شهرداری ایجاد کند.

  آقای دکتر ارزیابی شما از طرح بازگشایی مسیر جاده بارزیل به خیابان نصرآباد چیست؟

توزیع عادلانه امکانات خدمات شهری باعث رفع محرومیت از مناطق کم برخوردار می شود

با توجه به اینکه منطقه مورد نظر یکی از مناطق کاملا محروم می باشد، یکی از راهکارهای تبدیل مناطق کم برخوردار و محروم به مناطق برخوردار از جمله آن منطقه اجرای چنین طرح هایی است که موجب تسهیل در عبور و مرور و همچنین موجب برخورداری و توزیع عادلانه امکانات خدمات شهری در مناطق محروم شهر می شود.

دکتر پناهی با بیان اینکه طرح مورد نظر یک طرح تفضیلی و مصوب شورا بوده ادامه داد: نزدیک به ۹۵ درصد زمین های این جاده تملک شده و تنها نزدیک به ۲۰۰ متر آن باقی مانده که با تملک آن به امید خدا طرح  این جاده به طور کامل اجرا می شود.

وی در ادامه با اشاره به استقبال اعضای شورای شهر از چنین طرح هایی افزود:اعضای شورا نه تنها از این طرح بلکه از چنین طرح هایی مانند، بلوار امین و انتهای خیابان شهدا به خیابان ارتش استقبال می کنند.

وی افزود: تمام درختانی که در آن منطقه بریده شده در مسیر جاده بوده و عملا برای بازگشایی این جاده باید قطع می شدند، اما برخی از اعضای محترم شورا اعتقاد داشتند بهتر بود قطع درختان ابتدا به تصویب کمسیون قطع اشجار می رسید.

این عضو شورای شهر در ادامه گفت: تمامی اعضای شورا نه تنها از طرح بازگشایی این معبر بلکه از بازگشایی تمامی معابری که در سطح شهر می باشد حمایت می کنند.

عملکرد شهردار را چگونه ارزیابی می کنید؟

آقای آذرمی با توجه به کاهش چشمگیر منابع مالی، هزینه های شهرداری را به خوبی مدیریت کرده است

نظر شخصی بنده این است با توجه به اینکه درآمد شهرداری از زمان روی کار آمدن آقای آذرمی به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است و با توجه به اینکه منابع مالی در اختیار شهرداری نبوده که همین نبود منابع مالی باعث شده تا برخی از کارهای عمرانی که باید نمود پیدا می کرده آنچنان که باید انجام نپذیرفته و آقای آذرمی نیز با توجه به کاهش چشمگیر منابع مالی، هزینه های شهرداری را به خوبی مدیریت کرده است.

وی در ادامه افزود: به دلیل برخی موانع قانونی نیز شهرداری نمی تواند برخی از زمین های تحت مالکیت خود را بفروشد که امیدواریم با رفع این موانع بتوان با فروش برخی از این زمین ها قسمتی از مشکلات شهرداری را رفع کنیم.

این عضو شورای شهر با بیان اینکه دخل و خرج شهرداری با هم نمی خواند گفت: عمده ترین منبع درآمد شهرداری صدور پروانه است که متاسفانه با اجباری شدن بیمه از ابتدای سال ۹۳ و به دلیل هزینه بالای بیمه باعث شده است که شهروندان از اخذ پروانه استقبال نکنند. به عنوان مثال هزینه صدور یک پروانه چهار میلیون می شود در حالی که هزینه بیمه آن شش میلیون می شود! به همین دلیل کسی برای اخذ پروانه رغبت نشان نمی دهد.

با توجه به کاهش چشمگیر منابع مالی آقای آذرمی مجموعه ورشکسته شهرداری مشگین شهر را به خوبی مدیریت کرده است

دکتر پناهی در ادامه افزود: در حال حاضر می توان گفت شهرداری مشگین شهر یک سیستم ورشکسته است و  هر کسی غیر از آقای آذرمی شهردار مشکین شهر بود احتمالاً کارکنان شهرداری به دلیل مشکلات مالی برعلیه مجموعه شهرداری و شورای شهر دست به اعتصاب می زدند اما خوشبختانه آقای شهردار به خوبی مجموعه شهرداری را مدیریت کرده است و اجازه نداده این مشکلات خللی در کار شهرداری ایجاد کند.

وی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه همانطور که مستحضرید از ۳۱ اردیبهشت تا ۱۰ تیرماه سیل های مکرر باعث برخی خرابی ها و ویرانی ها در سطح شهر شده بود که بازهم بدون اینکه ریالی از سازمان یا ارگانی کمک شود، شهرداری از منابع داخلی خود در مناطق سیل زده هزینه کرده است در حالی که ستاد بحران تنها نزدیک ۵ الی ۱۰ درصد هزینه ها را متقبل شده است.

 آقای دکتر، نماینده محترم شهرستان در بازدید از مناطق سیل زده گفته بودند که هیچ گونه مشکلی در زمینه تامین هزینه آسفالت معابر وجود ندارد و وزیر محترم کشور نیز در جلسه شورای اداری فرموده بودند که دولت می تواند امکاناتی نظیر قیر و آسفالت را در اختیار شهرستان قرار دهد.

تمام  وعده های آقایان در حد حرف و شعار باقی مانده و در عمل چیزی نشان نداده اند

متاسفانه تمام این وعده ها در حد حرف و شعار باقی مانده و در عمل چیزی نشان نداده اند.به طور مثال آقای نماینده می گوید یک میلیارد برای آسفالت گذاشته است در حالی که یک میلیارد گذاشتن تا آمدن آن به حساب شهرداری زمین تا آسمان فرق دارد. تا هفته گذشته که بنده اطلاع داشتم در این مدت تنها ۴۱۶ میلیون به حساب شهرداری واریز شده است.

پس بحث واریز مبلغ های میلیاردی به حساب شهرداری در میان نیست؟

خیر به هیچ وجه، حتی در یکی از جلسات شورای شهر یکی از اعضا گفت یک میلیارد و صدو هشتاد میلیون از ستاد بحران به حساب شهرداری واریز شده که در همان جلسه با مدیر کل ستاد بحران تماس گرفتیم ایشان گفتند که هنوز ابلاغ نشده است.

نظر شما در مورد طرح سوال از آقای شهردار چیست؟

به هیچ وجه بحث استیضاح شهردار در میان نیست

سوال از عملکرد شهردار حق قانونی اعضای شورا شهر است و هر سوالی هم به معنای استیضاح نیست. آقای شهردار تنها باید به برخی از سوالات اعضای شورا پاسخ  دهد و به هیچ وجه بحث استیضاح شهردار در میان نیست و آقای آذرمی با تمام توان مدیریتی به کار خود ادامه خواهد داد.

 

انتهای پیام

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


5 ديدگاه مطلب براي " آذرمی مجموعه ورشکسته شهرداری را بخوبی مدیریت کرده است " ارسال شده است.

 1. علی امامعلیزاده گفت:

  دکتر جان چرا شهردای ورشکست بشه مگر اعضای شورای اسامی شهر چه کار می کنند.مشاورها برای چیند؟

 2. علی امامعلیزاده گفت:

  دکتر جان به فکر درآمد و خودکفایی باشید نه فروش اموال و ملک شهرداری .آیا شهرداریهای ابر شهر ها هم این کار را می کنند.یا علتش چیز دیگر است. این کشتی شکست خورده را نجات دهید

 3. کارمندشهرداری گفت:

  سلام بااین وضیعت که ادامه کارشهردارمحترم با مشکل مواجه شده وکاررا به جایی رسانیدید که حتی کارگران ازدستورات شهردار اطاعت نمی کنند باید اول خودتان را اصلاح کنید فضای شهر رادرحال خیلی ملتهب کردید ومردم درشهرداری اواره اند یکبار برای همیشه تکلیف رامشخص کنید

 4. رسول گفت:

  اگه واقعا اکثریت بدنبال برکناری شهردار باشند نمی توانید جلوی انرا بگیرید همچنانکه هنگام انتخاب شهردار اقلیت نتوانستند جلوی انتخاب را بگیرند خیمه شب بازی تا کی چرا بخاطر سیاست های کورکورانه مردم رافریب مدهید مردم قبل از شهردار ازعملکرد شوراها ناراضی هستند چه ازجناح شمال به سرکردگی فانی فاطمی اغبلاغ و
  جناح جنوب ایمانی قاسمی تقیزاده خیاو ومحمد حسینی

 5. رسول گفت:

  باعرض سلام خدمت مدیریت محترم سایت به نظرمی رسدسایت شما بدنبال درج حقایق باشد بندخ ازطرف شهرواندان ازحضرتعالی وهمکاران محترمتان تشکرمنمایم ازبین شوراها الان حاج عزیز محمدحسینی توانسته باجلب اراء اعضای شورای شهرستان به عنوان رءیس شورای شهرستان انتخاب شود به ایشان تبریک عرض می نماییم

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار