شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

مسیر صدور پروانه بیمارستان جدید مشگین شهر هموار شد

آگهی مناقصه شرکت غله وخدمات بازرگانی شهرستان مشگین شهر

فرمانده بسیج حوزه ثارالله مشگین شهر معرفی شد

از قهرمان پیشکسوت رشته ورزشی کاراته تجلیل شد

برداشت ۲۲ هزار تن انگور باکیفیت از تاکستان‌های مشگین‌شهر

119 حفار غیرمجاز آثار باستانی در استان اردبیل بازداشت شدند

کد خبر: 2031 | تاریخ انتشار: 16:45:39 - پنج‌شنبه 29 آبان 1393 | بدون نظر | |

سینا اسدی:

آقایان اول تکلیف خودتان را روشن کنید!

ایلقار نیوز:

چند صباحی است که جلسه ای با عنوان جلسه ی همفکری اصلاح طلبان تشکیل می شود که جای بسیار خرسندی دارد،به این دلیل که عده ای از بزرگواران
سینا اسدیاحساس وظیفه کرده و سعی می کنند در برخی مسائل شهرستان راه کاری نشان داده و وضعیت موجود در شهرستان را بهبود بخشند.

اما در این جلسه فارغ از این که همه ی دوستان که با افکار اصلاح طلبی یک جا جمع شده و در مورد مسائل مختلف اظهار نظر می کنند،موضوع مهمتری که افکار جامعه را کمی مشوش کرده،حضور برخی افراد معلوم الحال در این جلسات است،که گهی بر میخ می کوبند و گهی بر نعل،به طوری که حتی این دوستان از  عواقب سخنان خود می ترسند.

این افراد کسانی هستند که حضورشان در جلسات آبروی اصلاحات را نیز می برد،این افراد همان کسانی هستند که بر سر گفته ها،آرمان های خودشان نیز ایستادگی نمی کنند و جبهه اصلاحات را بیش از بیش مورد تعرض  خود خواهی و سهم خواهی های خود قرار میدهند.

نمی دانم چرا برخی اصلاح طلبان،دولت را سپر خود قرار میدهند،و از اعتبار دولت برای خود هزینه می کنند،در حالی که در انتخابات همین افراد شدید ترین هجمه ها را به سوی روحانی روا می داشتند،بنابراین این افراد اول از همه باید تکلیف خود را با خودشان روشن کنند سپس برای آحاد جامعه تصمیم گیری کنند.

هر شخصی که در هر جناحی است، چه اصولگرا و چه اصلاح طلب باید در هر زمانی تاوان تصمیم خود را بدهد و با هر سختی و مشقت روی خواسته ها و افکار خود پا برجا بماند،نه اینکه جناح باد باشد و همیشه در توجیه اقدامات نا منسوخ خود کلمه ی “صلاح این بود” را به کار ببرد.

در این طرف قضیه انتقادی داریم،به تشکیل دهندگان جلسه ی اصلاحات  که همیشه از رسانه ها انتقاد می کنند، ما انتقادات شما را با جان و دل پذیراییم،انتقاد در راستای بهبود سازی وضعیت رسانه ها نه عقده گشایی و خصومت شخصی .

دوستان سخنان شما توسط رسانه های خودتان انتشار داده می شود و ما عین مطلب را درج می کنیم،و اینکه ما از درون مطلب تیتر انتخاب می کنیم،این نیز سلیقه و ذوق یک خبرنگار است.

حال شما به حرف خودتان ایراد می گیرید که فلان سایت چرا فلان سخن را تیتر کرد! دوست من مگر ما می گوییم که شما چرا آن سخن را به زبان آوردید؟

اصلا اگر آن سخن بد است،چرا به زبان می آورید در غیر اینصورت چرا رسانه ها را محکوم می کنید به انتشار سخنان جنجالی!

خدا را شکر در این شهرستان دیواری کوتاه تر از دیوار رسانه ها نیست،و هر کسی می خواهد کار خود را توجیه کند پای رسانه ها را به میان می کشد!

دوستان گرامی ما قضاوت را به مردم می سپاریم،این مردم هستند که باید تصمیم بگیرند که رسانه ها چگونه عمل کرده اند.

واین را در پایان به دوستان عرض می کنم که شما تخم بدبینی و نفاق را در بین رسانه ها به راه انداخته اید نه رسانه ها و این سخن مارا جلسات شما تائید می کند.

انتهای پیام/خیاو نیوز

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار