باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

کد خبر: 1814 | تاریخ انتشار: 9:17:03 - پنج‌شنبه 22 آبان 1393 | 3 نظر | |

عقب نشینی سایت فرمانداری

ایلقار نیوز :پس از برکناری آذرمی از سمت شهرداری، فرمانداری مشگین شهر در تارنمای خود دلیل استیضاح آذرمی را نارضایتی مردم و مسئولان از عملکرد شهرداری در حوزه های عمرانی ،خدماتی و فرهنگی بیان کرد.

به دنبال فشار افکار عمومی و انعکاس آن در سایتهای خبری شهرستان، فرمانداری با تغییر موضع در تارنمای خود نوشت: به دنبال تغییرات انجام یافته در شهرداری اکبر آذرمی با استیضاح اعضای شورای شهر از سمت خود برکنار و مهندس سیامک مظلومی بعنوان شهردار پیشنهادی شورای شهر معرفی شد . افزودنی است مظلومی در حال حاضر رئیس گروه برنامه ریزی فرمانداری شهرستان ، سابقه سرپرستی و معاونت فرمانداری در سالهای ۸۱ـ۸۲ و نیز سابقه تصدی پست شهرداری مشکین شهر در سالهای ۸۴ـ۸۵ را در پرونده خود دارد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


3 ديدگاه مطلب براي " عقب نشینی سایت فرمانداری " ارسال شده است.

 1. سیاد گفت:

  با سلام
  لازم دیدم همین جا به توسط ایلقار نیوز خدمت همشهریان عزیزم عرض کنم اگه تو سایت وراوی خواستید کامنت بذارید اگه نظرشما درمورد انتقاد از عملکردهای آقای وکیل و داردسته اش باشد نمایش داده نمیشود پس زحمت نکشید ونظراتتون را تو سایت وراوی ننویسید

 2. مقداد گفت:

  حرفه مفته دیگه عنوان شده حرف مفت که پول نمیخواد.مردم خودشون بهتر میدونندچه اتفاقی افتاده بااین نعل وارونه ها ی جناب سایت فرماندارشخصیت آقای آذرمی خدشه دارنمیشه.پاک دسترین شهرداررا قربانی منافع سیاسی وگروهی کردند اف برشما.

 3. azad گفت:

  همه بهتر می دانند که بالاترین نماینده دولت در شهرستان, حتی از کنترل قیمت مرغ و نان شبمردم عاجز است و برای لاپوشانی ناتوانی های خود, سایتهایی مثل وراوی را تطمیع و جهت می دهند,مردم بسیار آگاه هستند و مجبورند تا زمان انتخابات دندان روی جگر بگذارند بعد به حساب تمامیت خواهان برسند.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار