اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

کد خبر: 1594 | تاریخ انتشار: 20:05:08 - یکشنبه 18 آبان 1393 | 5 نظر | |

در حاشیه سخان وزیر کشور:

قربانی شلیک وزیر کشور کیست؟

ایلقار نیوز: روزی که وزیر محترم کشور در جلسه شورای اداری شهرستان مشگین شهر را نه شهر ! بلکه ” روستا-شهر” لقب داد و با صراحت تاکید کرد که این شهرستان در ده سال گذشته هیچ پیشرفتی نداشته است انتظار معقول این بود که مسئولان و ریش سفیدان شهرستان با محوریت نماینده محترم مجلس همین اعتراف وزیر کشور دولت را سر دست می گرفتند و از دولت می خواستند که برای جبران این عقب ماندگی ده ساله قدم های اساسی بردارند به تعبیر دیگر عقلانیت مدیریتی ایجاب می کرد که همین اعتراف وزیر کشور دولت می بایست با تدبیر ویژه تبدیل به طرح لیستی از مطالبات عمومی موثر می شد که امضاء و تایید وزیر کشور دولت ذیل بوده است به طور مثال چه اشکالی داشت نماینده محترم مجلس با ابتناء به همین اعتراف وزیر کشور فردای آن روز وقت ملاقات از ایشان می گرفت و به اتفاق اعضای شورای شهر و امام جمعه محترم به دیدار وزیر می رفتند و با ارائه یک گزارش مستند از کمبودها و کاستی ها مبلغ قابل توجهی از ردیف های در اختیار وزارت کشور و سازمان مدیریت بحران دریافت می کردند و چهار طرح موثر و زیبای شهری اجرا می کردند؟ چه اشکالی داشت نماینده محترم به استناد همین اعتراف وزیر کشور دستور پرداخت یک وام ارزی کلان و بدون بهره از صندوق توسعه ملی می گرفت تا هزینه اجرای یک طرح درآمدزا برای شهرداری می شد؟
اما متاسفانه همانطوری که انتظار می رفت شاهد کودکانه ترین و احساسی ترین و ناجوانمردانه ترین برخورد با شلیک وزیر کشور در مشگین شهر شدیم !
بجای تبدیل اظهارات استثنایی وزیر محترم کشور به یک فرصت ، آن را تبدیل به بهانه ای برای انتقام گیری از حریف سیاسی کردیم بلافاصله انگشت تمام اتهامات به سمت شهردار نشانه رفت خسارتهای بارش زود هنگام برف نیز پیست مانور مدیران سیاسی کار را صیقل داده و برای اسکی بازان منفعت طلب مهیاتر کرد انگار اگر شهردار شهر تحت تاثیر این فضاسازی ها برکنار شود و به تعبیر روشنتر قربانی شلیک وزیر کشور بشود مردم و افکار عمومی از تقصیر عوامل اصلی عقب ماندگی ده ساله شهرستان خواهند گند گذشت و آنها را حلال خواهند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


5 ديدگاه مطلب براي " قربانی شلیک وزیر کشور کیست؟ " ارسال شده است.

 1. طاهرنيا گفت:

  مقاله بسيار خوبي است دستتان درد نكند ولي اگر اجازه بدهيد يكي دو نكته اضافه كنم اولا اقاي اسدي از عقلانيت مديريتي فوق العاده اي برخوردار است ولي متاسفانه بدبختي آنجاست كه اين بزرگوار اين عقلانيت مديريتي را صرفا در جهت منافع خودش بكار مي رود و اگر اين ظرفيت در خدمت منافع عمومي و شهرستان بود حتما ثمرات فوق العاده اي داشت بطور مثال اين زرنگي اقاي اسدي را مي رساند كه وزير را به يك نقطه بي سروسامان شهر ببرد و دوتا منظره زشت شهري نشانش بدهد و از دهان وزير يك جمله در نقد وضعيت شهري بيرون بكشد و سپس عواملش ميز بال و پر بدهند و تنها مدير غير وابسته به باند خود را با دست شوراي شهر حذف كند تازه فردا ببينيد با چه لطايف الحيلي يكي از عوامل خود را به عنوان شهردار قالب مي كند و مردم نيز به شوراي حقققوققققدان خود بايد سرسلامتي بدهند!

 2. سلیم گفت:

  یادداشت جالبی بود، طی تقریبا یک ماهی که از سخن وزیر کشور گذشته، بهترین نظری بود که خواندم. جالب است که وزیر کشور گفته:” طی دهسال هیچ تغییری در شهر دیده نشده” و شهردار فعلی هنوز یکسال نشده که بر سر کار است. اما اسکی بازان منفعت طلب کاری کرده اند که تقصیر دهسال را بر گردن تنها عنصری بیندازند که امر بر نماینده نیست. کی بود گفته بود، قدرت تبلیغات از بمب اتم بیشتر است؟ فتدبروا یا اولوالباب

 3. امامعلیزاده میرک گفت:

  هیچ کس ،شهر بی صاحب مسئولانش تا ستادی باشند وضع همینجوره و شهردار گناهی نداره.

 4. ا - ع گفت:

  ديواري كوتاه تر ازديوار نماينده پيدا نكرده ايد . زمانيكه انتصاب شهردار با مشكل مواجه شده بود نماينده در سيل حملات و انتقادها قرارگرفت . هم اكنون نيز عده اي فرصت را غنيمت شمرده و به جاي اعضاي شوراي شهر نماينده را مورد انتقاد قرارداده اندشورايي كه مي گفت اگر صد بار هم شهردار را رد كنند باز هم اورا معرفي مي كنيم .اكنون چه اتفاقي افتاده است ؟

 5. مهندس شهبازی گفت:

  الکی عزل شدن شهردار رو به این موضوع ربط ندید شهرداری که انتخاب شدنش 6 ماه طول کشید انتظارش میرفت همینطوری هم عزل بشه

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار