مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

کد خبر: 2383 | تاریخ انتشار: 9:51:40 - جمعه 7 آذر 1393 | 3 نظر | |

نظر صفر جعفرزاده در مورد رسانه های مشگین شهر

ایلقار نیوز : صفر جعفرزاده در وبلاگ خود نوشت:ساختاربندی هجمه های بی سابقه از سوی برخی از سایت های وابسته به هریک از کاندیداهای احتمالی مجلس در چند روز اخیر بنحوی خودنمایی کرد که جایی برای توجیه همپوشانی خبری آنها در روزها اخیر باقی نگذاشته است. خبرهایی که  آنچنان در سایت های وابسته و رسانه های اجاره ای  در بوق کرنا می شود که انان خیال می کنند با این اوصاف می توانند افکار عمومی را فریب داده و به نفع کاندیدای مورد نظر خود قدم بر دارند.

 این وارونه گویی ها ، غلو کردن ها  وشانتاژ خبری تنها توهین به شعور مردم  است برخی از این سایتها در راستای اهداف برنامه‌ریزی شده افرادخاص فعالیت می‌کنند و دروغ‌پراکنی‌های اینگونه سایت‌ها تنها خودشان رادر نزد افکار عمومی بی‌اعتبار می‌کند.

به گزارش ایلقار نیوز: صفر جعفرزاده از زمره مدیران موفق شهرستان مشگین شهر و استان اردبیل می باشد که در زمان مسئولیت خود در راس شهرداری مشگین شهر رابطه ی نزدیکی با خبرنگاران و رسانه ها داشت.

این متن از سوی جعفرزاده در حالی منتشر می شود که اخیرا یکی از سایت های محلی از عدم حضور جعفرزاده در انتخابات آتی مجلس خبر داده بود که بلافاصله با مصاحبه سایت ایلقار نیوز  این خبر توسط خود جعفرزاده تکذیب شد.

انتهای پیام / خیاو نیوز

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


3 ديدگاه مطلب براي " نظر صفر جعفرزاده در مورد رسانه های مشگین شهر " ارسال شده است.

 1. جمشید بسم ا... گفت:

  با سلام اینراخودت اعلام کرده بودی که نمیایم ( عدم حضور در انتخابات) تا جوی درست شود عزیزم بیا همه میایند توهم یکی از اونها؟

 2. شهروند گفت:

  صفر جعفرزاده بهترین شهردار تاریخ مشکین شهر بوده و اگه در انتخابات اتی پیروز بشه مشکین شهر را به انچه که لایقش هست خواهد رساند

 3. احمدی گفت:

  جعفرزاده کی گفته نمیام
  ضمنا خبر باید بروز باشد چرا کیهان مشکین به طرفداری از یه نفر خبر کذب می گذارد؟ و وقتی مصاحبه کننده خودش تکذیب می کند پسندی حتما غیر قانونی چند سال قبل صدای ایشان را یعنی در موقع شهردار شدن و در انتخابات قبل ضبط کرده باشد که جعفرزاده هم در دور قبل نیامد
  اسدی شخصا در جلسه رسمی و در شورای اداری گفته بود من دیگر هرگز در انتخابات حضور نخواهم داشت و در فرمانداری هم فایل صوتی ان موجوداست و بقیه افراد هم دارند واکنون اسدی می گوید خواهم امد
  چرا بعضی ها از آمدن جعفرزاده واهمه دارند؟ مطمئن باشید این اقدامات تخریبی شما به نفع جعفرزاده هست چون مردم ما می فهمند و باشعور هستند
  از مدیر سایت کیهان مشکین باید پرسید چرا جوابیه گذاشتی بعدا حذف کردی مرض و غرض شما در چیست ؟ شاید این اقا می خواهد با این ترفند خودش را مطرح کند؟ ایا رسالت یک سایت خبری ان است که افکار عمومی را تشویش کند؟
  یاشا سین جعفرزاده ایلیموزون غیرتلی بالاسی

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار