اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

کد خبر: 3189 | تاریخ انتشار: 15:30:24 - جمعه 28 آذر 1393 | بدون نظر | |

امام جمعه مشگین شهر:

اجتماع بزرگ اربعین حسینی نشان از قدرت مکتب عاشوراست

ایلقار نیوز:حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با امام جمعه_51اشاره به اجتماع بزرگ حسینی در اربعین در کربلا گفت: اجتماع بزرگ اربعین حسینی نشان از قدرت اسلام و مکتب عاشورایی بود که در مقابل دشمنان اسلام به معرض نمایش گذاشته شد.

وی با اشاره به پیام های این اجتماع عظیم حسینی گفت: با این تجمع بزرگ قدرت مکتب عاشورایی و اسلام به جهانیان ثابت شده و لرزه بر اندام دشمنان انداختند اما رسانه های غربی از کنار این تجمع بزرگ بی تفاوت عبور کردند این در حالی بود که اقشار مختلف مردم از کشورهای مختلف در مسیر پیاده روی زائران سیدالشهداء (ع) به روش های مختلف پذیرایی می کردند.

وی خاطر نشان کرد: در این اجتماع میلیونی بیش از 60 کشور دنیا در آن حضور داشتند که بالغ بر دو میلیون نفر آن از جمهور اسلامی ایران شرکت داشتند اما متاسفانه در این راستا برنامه ریزی مناسبی صورت نگرفته بود لذا انتظار می رود دولت برای سال های آینده برنامه مشخصی ارائه کند تا زائران دچار مشکل نشوند.

حجت الاسلام باوقار در سخنانی دیگر با اشاره به روز وقف گفت: در وقف نوعی حس انسان دوستی وجود دارد که امامان معصوم (ع) نیز به این فریضه اهتمام ویژه ای داشتند و این نشان از اهمیت وقف در جامعه می باشد.

وی تصریح کرد: وقف از جمله اعمالی است که در این دنیا انجام گرفته و در پرونده اعمال انسان ثبت و ضبط می شود و در آن دنیا نیز از ثمره آن استفاده می کنند.

امام جمعه مشگین شهر با اشاره به سال اقتصاد و فرهنگ گفت: باوقف می توان در ازدواج جوانان، تکمیل طرح ها و پروژه ها، کمک به دانش آموزان و دانشجویان و … کمک و آن را به یک فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل کرد.

انتهای پیام/مشکین رسا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار