ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

فرمانده بسیج حوزه ثارالله مشگین شهر معرفی شد

مشگین‌شهر قطب تولید کدو تنبل است

«شیروان دره‌سی» منطقه شکار ممنوع شد

سیدحمید عباداللهی به‌عنوان رئیس جدید دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان اردبیل معرفی شد

سلطان آبگرم های دنیا در مشگین‌شهر ساماندهی می‌شود

کد خبر: 3427 | تاریخ انتشار: 19:52:32 - سه‌شنبه 9 دی 1393 | 27 نظر | |

ولی ملکی در گفتگوی اختصاصی :

با احساس نمی توان شهر را اداره کرد /الحاق شهرستان مشگین شهر به منطقه آزاد ارس صلاح نیست

ایلقار نیوز : ولی ملکی در گفتگوی اختصاصی با سایت تحلیلی خبری ایلقار نیوز نقطه نظرات خود  را در مورد مسائل و مشکلات موجود در شهرستان مشگین شهر بیان نمودند.

IMG_9773

ولی ملکی در رابطه با نحوه توسعه و پیشرفت شهرستان گفتند با توجه به شرایط آب وهوای منطقه وافزایش جمعیت ، کشاورزی به تنهایی قادر به رشد وتوسعه اقتصادی منطقه نیست باید در کنارآن صنعت توریسم و همچنین صنایع مادر و معدنی و گردشگری را توسعه دهیم . باید توجه داشته باشیم که با احساس نمی توان شهر را اداره کرد بسیاری از پروژه هایی که قرار بود اجرا شود به خاطر نگاه های سیاسی ناتمام مانده اند از جمله خیابان 120 متری که از دل آن پروژه هایی مانند شهرک گلستان و پل معلق بیرون آمدند مورد به مهری قرار گرفتند که در صورت اتمام این طرح ها تحولی عظیم در صنت گردشگری مشگین شهر ایجاد می شد متاسفانه بعد از انتخابات شوراها وپایان دوره نمایندگی اینجانب به لحاظ سیاسی کاری ها این مصوبه لغو شد . حتی در بحث پل معلق نیز کارشکنی های زیادی صورت گرفت و پروژه ای که قرار بود در اردیبهشت ماه سال 1391 فاز اول آن افتتاح شود هنوز بلاتکلیف مانده است. من از روز اول که وارد انتخابات شدم به لحاظ شناخت وتحلیل درست از منطقه بحث گردشگری را مطرح نمودم و در این زمینه کارهای اساسی صورت گرفت ولی به دلیل اتمام دوره نمایندگی ام به سرانجام نرسید .

قائم مقام شرکت ایران خودرو دیزل در ادامه ابراز داشتند : من به خاطر سابقه و تجربه کاری ام در زمینه اقتصادی با برنامه ریزی در زمینه ی اقتصادی وارد صحنه شده بودم ولی اکثر نامزدهای انتخاباتی گذشته با گرایش ها و دیدگاه سیاسی آمده بودند بنابراین با دید سیاسی به شهر می نگریستند . وقتی افراد سیاسی امور کار را در دست می گیرند نباید از آنها انتظار معجزه در اقتصاد داشته باشیم چرا که در تخصص آنها نیست و اگر هم در برخی کارها موفقیت بدست می آورند با سعی و خطا انجام می گیرد .

رئیس هیئت مدیره شرکت ایدم در رابطه با بحث منطقه آزاد تجاری در منطقه گفت بنده در مصاحبه ای که در نشریه اقتصاد مولد داشتم به بحث منطقه آزاد جواب دادم و در آنجا گفتم که ایجاد مناطق آزاد جهت توسعه اقتصادی و تجاری منطقه جزء ضروریات است لیکن ایجاد منطقه آزاد نیاز به مصوبه مجلس شورای اسلامی دارد بدین معنی که دولت بایستی طرح آن را به مجلس ارائه کندو در صورت تصویب مجلس دولت نسبت به ایجاد منطقه آزاد اقدام کند . اما الحاق منطقه یا مناطقی به منطقه آزاد دیگر نیاز به مصوبه ندارد . همانطوریکه چهار منطقه ، اصلاندوز 100 هکتار ، پارس آباد 2600 هکتار ، بیله سوار 100 هکتار و گرمی 500 هکتار جهت ایجاد تاسیسات منطقه آزاد در اختیار منطقه آزاد ارس به مرکزیت جلفا قرار دادند تا تاسیسات و اماکن مورد نیاز و سرمایه گذاری های ویژه در آن مناطق صورت پذیرد در رابطه با الحاق شهرستان مشگین شهر به منطقه آزاد باید بگویم این کار به صلاح نیست چرا که سرمایه هادرمنطقه آزاد ارس و در جلفا متمرکز خواهد شد .

البته بهترین حالت ایجاد منطقه آزاد به نام منطقه سبلان در استان اردبیل می باشد که از سوی مسئولان مورد اشاره قرار گرفته است . اما ایرادی که بر این طرح وارد می شود این است که بدون حضور اصلاندوز ، پارس آباد ، بیله سوار و گرمی ایجاد منطقه آزاد در رضی ، نیر و سرعین چه اندازه از نظر درآمد زایی و اشتغال می تواند موثر باشد .

مهندس ولی ملکی در پایان ابراز داشتند شما جوانان هم مقصرید چرا که مطالبات خود را مطرح نمی کنید و از برخی افراد انتظار دارید که مشکلات اقتصادی و معیشتی را حل کند در صورتی که در تخصص و توان آن فرد نیست باید به پیشینه افراد نگاه کنید و ببینید تخصص و مهارتش در چه زمینه ای است و از هر کسی به اندازه پیشینه و تخصص او انتظار داشته باشید .

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


27 ديدگاه مطلب براي " با احساس نمی توان شهر را اداره کرد /الحاق شهرستان مشگین شهر به منطقه آزاد ارس صلاح نیست " ارسال شده است.

 1. دوست شما عزيزي گفت:

  جناب آقاي مهندس ولي ملكي پس جنابعالي خودتان معترف هستيد كه آدم سياسي نيستيد ولي حتما بايد متوجه باشيد نمايندگي مجلس يك جايگاه سياسي است و يك ادم سياسي مي تواند اقتصادي ترين ادمها را هم براي پيشبرد هدف خودش بكار گيرد! البته از متني كه به عنوان مصاحبه ! در اختيار رسانه گذاشته ايد كاملا مشخص است كه سياسي نيستيد لذا نياز به تاكيد خودتان نبود.

 2. ف -ع گفت:

  با سلام جناب آقاي ملكي در شهرستاني كه حتي قشر كارمند آن نيز دستي در كاركشاورزي دارندتوجه بيشتر به آن چه ضرري به حضرتعالي دارد .در ثاني هيچ نماينده اي تنها راه توسعه را كشاورزي نمي داند . اما محصولات كشاورزي براي كشور از اهميت استراتژیك برخورداراست . شما در دوره نمايندگي با يك ديدگاه اقتصادي به سراغ طرحهاي رفتيد كه تنها منافع آن به جيب صاحبان طرحها رفت و آنان با انجام برخي كارهاي مقدماتي تسهيلات مورد نياز را اخذ و از منطقه گريختندو هيچكدام ار طرحهاي به ظاهر اقتصادي شما به سر منزل مقصود نرسيد . كدام سرمايه گذاري بدون وجود زير ساخت مناسب چوب حراج به سرمايه خود مي زند در حالي كه اغلب شهرك هاي صنعتي در حالت نيمه تعطيلي هستند ديدگاه اقتصادي شما چه دردي را دوا خواهد كرد در حالي كه دردوره گذشته در ليست اصولگراياني بوده ايد كه قطعنامه ها را كاغذ پاره مي دانستند و تحريم ها رابي تاثير !و اكنون در نتيجه همان بي تدبيري هاي دوستان همفكر شما چرخ اقتصاد از حركت ايستاده است . تا جائي كه من مي شناسم هميشه حضرتعالي با حمايت سياسيون (اصولگرايان)وارد انتخابات شده ايد پس نمي توانيد ادعا كنيد كه كانديداهاي ديگر با ديد سياسي وارد انتخابات شده اند فردي كه با ديد سياسي وارد انتخابات مي شود اگر كار سياسي نيز بكند ايرادي بر او وارد نيست اما حضرتعالي كه با ديد اقتصادي نماينده شده بوديد بيشتر از ديگران كار سياسي انجام داديد.حضرتعالي كدام طرحهاي گردشگري را مطرح نموده بوديد كه بهد از شما نيمه تمام ماند.اگر توسعه شهرستان را مي خواستيد چرا به فرد بعد از خود مشاوره نداديدو از ايشان مطالبه نكرديد و اكنون گناه را به گردن جوانان مي اندازيدكه چرا مطالبه نكردند اگر به فكر شهرستان بوديد چه فرقي مي كرد اين كار به دست شما باشد و يا بدست رقيب شما .چگونه است كه حضرتعالي از پيگيري و تصويب طرحهاي كه ميلياردهاريال اعتبار در بخش كشاورزي توسط نماينده حاضربه شهزستان اختصاص يافته و موجب تقويت زير ساخت هاي كشاورزي منطقه گرديده و موجب موفقيت ايشان در دوره بعدي نيز شده است تعبير به سعي و خطا مي كنيد.اخذ اعتبار و تصويب طرحهاي ملي براي شهرستان چگونه با آزمون خطا امكان پذير است توجه به جاده هاي مواصلاتي شهرستان و جاده هاي گردشگري به عنوان يكي ار اساسي ترين مولفه هاي توسعه رامي توان به موفقيت در سايه سعي و خطا تعبير نمود.مسئولان شهرستاني بدنبال منطقه گردشگري سبلان هستند نه الحاق به منطه ازادو شما هيچكدام از اينها به نفع منطقه نمي دانيد پس ايده تان چيست اگر تجربه كاري حضرتعالي تنها در كارخانه داري و بنگاه اقتصادي است ديدگاه هتان نيز محدود به آن مكان .پس چگونه ديگران را فاقد تخصص مي دانيد كه سراسر خدمت شان را متناسب با تخصص شان (مديريت طرح و برنامه )در مسيوليت هاي سياسي -اجتماعي و برنامه ريزي بوده و اكنون نيز به پشتوانه تجربيات شان بدنبال طرحهاي هستند كه به توسعه همه جانبه شهرستان منجر خواهد شد پس اگر راست مي گوئيد از عملكردتان درست دفاع كنيد نه با تخريب رقيبان تان كه فردا در محك انتخاب مردم قرار خواهيد گرفت

  • ف-ع گفت:

   بآ سلام خدمت مدیریت سایت
   این کامنت مربوط به اینجانب نیست،در صورت امکان تصحیح فرمایید تا دوستان بنده را با آقای ا-ع اشتباه نگیرند

 3. حمید گفت:

  آقای ملکی شما یی که سابقه و تجربه کاری در زمینه اقتصادی داشتید و البته با برنامه ریزی دقیق در زمینه ی اقتصادی وارد عرصه انتخابات شده بودید برابر شد با کارخانه آذران شیشه و کارخانه اتوبوس سازی و لنت گسترت .

 4. ا.ع گفت:

  یک کلام از مادر عروس،
  نمیدانم چرا نزدیک انتخابات میشه این آقا شروع میکنه به اظهار نظر در مورد همه چیز و همه کس،ایشان همانند الگویشان آقای احمدی نژاد خود همه چیز پندار هستند.
  آقای ملکی دیگر دوران شما به پایان رسیده است.
  “ساقیزون چوریب”

 5. سعید گفت:

  بنده کاملا با حرفایی که آقای ملکی زدند موافقم.و مطمینم ایشان صادقانه میان به شهرمون خدمت کنن.چون همه میدانیم ایشان هیچ نیاز مالی ندارن که بیان خودشونو سیر از بیت المال کنن.برعکس اسدی که با دست خالیه خالی اومد نماینده مردم شد و مولتی میلیاردر داره از نماینده گی خدافظی میکنه.اجداد ما با کشاورزی کجا رسیدن که ماهم برسیم.همین ارومیه و تبریز خودمونو مقایسه کنین:ارومیه بهترین زمینای حاصلخیزو داره ولی درامد سرانش شاید 10 درصد تبریزیهام نیست.تورو خدا تعصبی رای دادنو بذارید کنار و حداقل به فکر نسلای بعدی شهرمون باشیم…….

  • ا.ع گفت:

   آقا سعید خدمت صادقانه ایشان را در دوران نمایندگی ایشان دیده ایم،شاید شما سنتان قد نداده که در جریان خدمات آقای ملکی نیستید،مردم شهرستان مشگین شهر حتی یک سخنرانی از این آقا در مجلس به یاد ندارند،شما به استناد کدام خدمت با ایشان هم رای و هم فکر هستید؟؟؟؟؟بله ایشان وسع مالی شان خوب است و الحمدالله، اما ما به یاد داریم که زمین های مفت و ارزان قیمت مکان شهر را چه کسانی غارت کردند و چه تسهیلاتی بابت آن به جیب زده و آن طرح ها را در شهرهای دیگر پیاده کردند. باید قبول کنیم که با صنعتی سازی مشگین شهر به جایی نمیرسیم،تفکری که آقای ملکی بهش اعتقاد دارند و مدام در تبلیغات انتخاباتی بر آن تاکید دارند نتیجه اش را در کارخانه اتوبوس سازی و لنت گستر و … میبینیم که پول “بیت المال” چگونه با بی تدبیری آقای ملکی بر باد رفت.
   و اینکه آقای اسدی با جیب خالی آمده و میلیاردر شده است را شما با کدام سند و مدرک می فرمایید؟؟؟ از خدا بترسید

  • عطا گفت:

   آقاسعیدجنابعالی که نشراکاذیب میکنیداگرموضوع میلیادرشدن اسدی پیگیری شود آیامی توانیدبامدارک مستندومحکمه پسندازخوددفاع کنید؟

 6. نعیم گفت:

  دوستان عزیز1 همه این بزرگواران- ملکی، عباسزاده، جعفر زاده، اسدی و…- سرمایه های فکری و معنوی این شهر هستند، این قدر دنبال لج و لجبازی نرویدف برای اظهار نظراتتون خدا را هم در نظر بگیرید، اما جناب آقای ا. ع حضرتعالی چرا به خود اجازه می دهید، هر کسی کوچکترین نقدی در مورد آقای اسدی داشت، با چماق تکفیر حمله ور شوید، آقای اسدی فعلا نماینده مردم هستند و باید پاسخگو باشند، اجازه بدهید خودش پاسخ بگوید، الان سه سال از نمایندگی دوره دوم ایشان گذشته، ولی تا به حال یک مصاحبه با نشریات و سایتهای محلی نداشته است. طرفداری متعصبانه شما باعث می شود ایشان از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنند و خود را نماینده موفقی تصور نمایند در صورتیکه در بین اکثریت مردم، چنین موفقیتی احساس نمی شود و الان در همه محافل و مجالس از نا کامی ایشان در وظیفه وکالت سخن گفته می شود.

  • ا.ع(ف-ع) گفت:

   با سلام
   دوست عزیز اینکه کجا با چماق تکفیر حمله ور شده ام را نمیدانم از کدام سخن بنده استنباط کرده اید.یا شاید اشتباه گرفته اید. اما روی سخن من از باب حمایت از آقای اسدی نبوده و نیست،شاید شما طرفدار آقای ملکی هستید و نمیتوانید واقعیت را قبول کنید،،در مورد نظر آقا سعید گفتم که انصاف را رعایت کنند،کجای سخن من در حمایت از آقای اسدی است که انقدر شما را آزرده خاطر کرده است؟؟در مورد مصاحبه کردن یا نکردن ایشان هم بنده اظهار نظر نکردم که اینگونه مرا بازخواست میکنید،صد البته که آقای اسدی باید جوابگو باشد شکی نیست،و در اینکه ایشان کمی و کاستی هایی هم دارد ما منکرش نیستیم،نقد خوب است اما نه به هر قیمتی…

 7. سعید گفت:

  آقا عطا و اع:شما خودتون واسه اظهار نظرایی که میکنین مدرکم ارایه میکنیین؟این نظر شخصی منه و تا آخرم پاش وا می ایستم.مگه اسدی و شما کی هستین که ازتون بترسم؟؟؟؟؟؟اسدی با رای همین من و تو اسدی شده دیگه….شما خودتون مدارک رو کنید منم رو کنم..اون تهمتهایی که به آقای ملکی میزنید مدرکشو بیارید…

  • ا.ع گفت:

   آقا سعید ما که تهمت نزدیم بخوایم مدرک بیاریم،کسی هم با نظر شخصی شما کاری ندارد،شما مختارید عزیز برادر، این شما هستید که دم از میلیاردر شدن اسدی میزنید،
   در مورد آقای ملکی هم نیازی به ارائه مدرک نیست،کافیه چشماتو باز کنی،اگه گذرت سمت ارباب کندی افتاد سوله های زنگ زده کارخانه اتوبوس سازی را میبینی که از همان بیت المالی است که شما دم میزنید،این تنها یک نمونه است،چشمتان را باز کنید،در انتها اینو هم بگم که بنده به طرفداری از آقای اسدی یا کسه دیگه زیر نظر ندادم،در ضمن از خدا بترسید ما که کسی نیستیم.

  • عطا گفت:

   آقاسعیدازمتن نظری که داده ایدخیلی بچه تشریف دارید1-اولاکسی تورانترسانده بروازبرادربزرگترت بپرس که تهمت زدن آنهم بدون مدرک علاوه برمجازات شرعی چه عواقبی دارد؟ 2- ماکجابه آقای ملکی وامثال آن تهمت زده ایم تامدرک ارائه کنیم این هم تهمت دیگرازحضرتعالی 3-آقای محترم دلم برایت می سوزدباورکن اگراسدی نجابت نداشت چون هرتک تک مواردذکرشده توبارحقوقی داردبدجوری باتوبرخورد قانونی می کردند4- کسی نمی گویدانتقادنکن می توانی نه تنهاازاسدی بلکه بزرگترازاوهم انتقادکنیداماانتقادمنصفانه وسازنده

 8. مهدی زاده گفت:

  اقای ملکی در مورد منطقه ازاد نظر داده اند .شما ها هم می توانید نظر ایشان را تایید و یارد نمایید.با دعوا و اتهام زنی کار درست نمی شود.خیلی ها با عدم الحاق مناطقی از مشگین شهر به مناطق ازاد هیا هو هایی به راه انداختند .و نماینده فعلی و یا دیگر مسئولین را مذمت کردند .اگر این کار تحقق پیدا میکرد شاید در نظر عده ای برای اقای اسدی یک امتیازمحسوب می شد. بااینکه بنده تا بحال حتی با ایشان یک بار هم سلام علیک نداشته ام اما بدون تایید ویارد دیدگاه ایشان در این مورد . اظهار نظر صریح اقای ملکی تحسین برانگیز می باشد

 9. سرباز گفت:

  دوستان عزيز، سلام، خدمت تان عارضم كه املاي نانوشته غلط ندارد هر وقت بنويسيد ميشود غلط هايش را جستجو كرد.افرادي كه وارد عرصه انتخابات ميشود هركدام به نوعي سرمايه ي فكري اين شهر هستند، احترام بر همه شون واجب است اما در راي دادن بايد دقت كرد، بنده با اقايان اسدي و ملكي و عباسزاده و جعفرزاده و قرباني ديدارها و صحبت هاي نزديك داشته ام اما بين اين عزيزان به نظرم اقايان ملكي و قرباني متعادل تر و معتدل تر هستند. اقاي اسدي هم برعكس بسيار تند و ديكتاتور هستند و در لابه لاي صحبت هايشان منيت بيداد مي كند.اقاي جعفر زاده هم قوميت كراست و مردم روستاي خودش را بر بهترين فرهيخته ي مشكين ترجيح مي دهد، بنده كه طرفدار اقاي اسدي بودم از حمايتم سخت بشيمان هستم ، از دخل و تصرف در مديريت اداره هاي مشكين همه جيز را مي توان فهميد.دانشكاه ازاد را ببينيد! كساني را اقاي اسدي ناكوت كرده كه هر كدام از افتخارات اين شهر هستند مثل دكتر دادفر،دكتر فاني،دكتر زماني،دكتر اجتماعي،دكتر فتح الله زاده،دكتر قرباني،دكتر نظام خياوي ،دكتر موسوي، … ! به نظر شما با وجود اين همه سرمايه ايا بايد اقاي ايكس و ايكرق مي امدند و مديريت مي كردند ؟ كه نتيجه اش را داريم مي بينيم. يا ايا اساتيدي مثل اكبر تقي زاد، دكتر زحمت دوست،دكتر جهاني،دكتر صفرزاده و …. بايد حتما بله قربان بكويند و بعد دو واحد تدريس كنند، يا اكر كذري بر اموزش و برورش بزنيم معلمان خوب اين شهر را منزوي كردند ايا اينها بر بيكر اموزشي شهر ما ضربه نمي زند؟ جه كسي جواب خدا را خواهد داد، اين دانشجويان و دانش اموزان جه كناهي مرتكب شده اند كه بايد اينكونه تاوان بدهند. به نظر بنده حقير بايد معتدل ترين و در عين حال بهترينو كارامدترين را انتخاب كنيم تا از داشته هايمان بهره ي مناسبي ببريم …… و هزاران درد دىكر …….

  • ف-ع گفت:

   با سلام
   اینکه شما آقای ملکی را معتدل می دانید بسیار برایم جالب و البته غیرقابل قبول است،و اینکه ایشان از آقای ولایتی در انتخابات حمایت کردند دلیل بر این گواه ست
   شما آقای جعفر زاده را قوم گرا دانستید و بنده هم با شما موافقم،اما آیا شما یادتان رفته که در دوران نمایندگی آقای ملکی همه ادارات و ارگان ها را از رئیس گرفته تا کارگر و آبدارچی از قوم و کیش ایشان بودند؟؟؟ شما بفرمایید در کدام دوره و کدام نماینده در عزل و نصب ها دخالت نکرده است؟؟انصافا اگر خود شما باشید چه می کنید؟ همیشه این چنین بوده و خواهد بود،

  • ف-ع گفت:

   سلام
   اینکه شما آقای ملکی را معتدل می دانید بسیار برایم جالب و البته غیرقابل قبول است،و اینکه ایشان از آقای ولایتی در انتخابات حمایت کردند دلیل بر این گواه ست
   شما آقای جعفر زاده را قوم گرا دانستید و بنده هم با شما موافقم،اما آیا شما یادتان رفته که در دوران نمایندگی آقای ملکی همه ادارات و ارگان ها را از رئیس گرفته تا کارگر و آبدارچی از قوم و کیش ایشان بودند؟؟؟ شما بفرمایید در کدام دوره و کدام نماینده در عزل و نصب ها دخالت نکرده است؟؟انصافا اگر خود شما باشید چه می کنید؟ همیشه این چنین بوده و خواهد بود،

 10. بهمن ب گفت:

  اي با من پنهان ز دل … از دل سلامت ميكنم
  گويا دست بر زراعت زميني ميخواهيد ببريد كه در گذشته ي نچندان دور ،بي ثمري و ناحاصلي خود را اثبات كرده و متاسفانه فقط بي حاصلي نبود بلكه بهدر دادن بذر ها را هم بهمراه داشت.سرمايه هايي كه براي كاشت و خريد و داشت گذاشته شد ،بي آنكه برداشتي به همراه داشته باشد و تنها چيزي كه گذاشتند ،زميني سنگلاخ و لم يزرع بود كه در ساليان اخير بدست نماينده فعلي آقاي اسدي،بهبودي نسبي پيدا كرد و اميد به سرسبزي را بر زمين سنگ شده بازگرداند
  آري ،باغبانا ز خزان بي خبرت ميبينم…

  • هم کتدی گفت:

   ساغ اول به خاطر یادداشت نه بخاطر حمایت از دوست سابق بنده

 11. سعید گفت:

  آقا ا.ع:اگه از طرف من توهین یا هر چیز دیگه ای احساس کردین معذرت میخوام..من به عنوان یه مشگین شهری خواسته هایی از نمایندم دارم و باید هر جایی که موقعیت گیر اومد بگم.به خدا من شخص خودم فکرم اصلاح طلبی هستش ولی تو شهری که میتونه فقط یک نماینده داشته باشه حق آزمون و خطا رو نداریم و باید به کسی که فکرش اقتصادی کار میکنه اهمیت بدیم نه سیاسی کاری و….

 12. من گفت:

  انصافاً آقای ملکی خدمات زیادی برای اقتصاد این شهر انجام داده اند از جمله:
  لنت گستر، آذران شیشه، خ ۱۲۰ متری و …

 13. بهنام.ع گفت:

  همون کار اقتصادی و کارخانه چند سال پیشت برای جوانهای بیکاری که به زور برای لنت گسترت پولو واریز کردن کافیه بس کنید شعار دادن را ،کارنامتون منفی اقای ملکی ضمنا شما تو انتخابات گذشته میگفتید که دولت هم سو با منه بهترین گزینه منم اینبار هم سو با شما نیست بهتره بشینید سرجاتون.

 14. آرش گفت:

  بترسید ازخدا.من حاضرم قسم بخورم واسه اتوبوس سازی یک ریالم آقای مرتضی الهوردی از پول بیت المال استفاده نکرده.خاستین تشریف ببرین شرکت حدید مبتکران درپاکدشت را که تولید قطعات خودروست راببنید بعد با وجدان خودتان قضاوت کنید که آیا ایشان نیازی به این پولها دارن اصلا.

  • بهنام گفت:

   با سلام
   آقا آرش چرا خودتان را به خواب زده ايد؟؟؟
   گفته شما درست!!!
   اما آيا ساختمان نيمه كاره كارخانه اتوبوس سازي را تا به حال نديده ايد؟؟؟
   آيا با پول شخصي آقاي ملكي بنا شده است؟؟يا از پول بنده و شما كه در زير باران و برف روز به روز زنگ زده و پوسيده مي شود؟؟؟؟

   • آرش گفت:

    آقا بهنام باپول آقای ملکی و امثال من وشما بنا نشده.با سرمایه گذاری شخصی آقای الهوردی بنا شده و بخاطر تحریمها قطعات وارد نشده وگرنه مشکلی بابت راه اندازی نیست از لحاظ مالی

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار