سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

بحران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

ستاد دیه و خیرین مشگین‌شهری ۲۰۰ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کردند

اقامت بیش از ۵۳ هزار نفر قبل از عید در اردبیل

تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری اردبیل به ۱۵۳ نفر رسید

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به جرایم مربوط به چهارشنبه‌سوری در مشگین‌شهر

توزیع ناعادلانه امکانات شهری سبب مشکلات فرهنگی می‌شود

تمام اختیارات رئیس سازمان به استان‌ها تفویض شده است

کد خبر: 2703 | تاریخ انتشار: 14:57:19 - جمعه 14 آذر 1393 | 11 نظر | |

نقد فرماندار در:

جلسه فوق العاده جامعه اصلاح طلبان مشکین شهر

ایلقار نیوز : نشست فوق العاده اصلاح طلبان مشکین شهر در مورخه 13/09/1393 برگزار گردید درimages این جلسه که با حضور اکثریت اعضا تشکیل شده بود در سه محور اصلی نقد عملکرد فرمانداری مشکین شهر ، هماهنگی اصلاح طلبان جهت ورود به انتخابات و بحث رسانه های محلی مورد بحث و تبادل نظر گردید و دستور جلسه بعدی به حاضران ابلاغ گردید .

به گزارش ایلقار نیوز به نقل از روابط عمومی جامعه اصلاح طلبان مشکین شهر در این جلسه محور اصلی بحث ها پیرامون دعوت فرماندار از اصلاح طلبان و چالش های بوجود آمده در این دعوت مورد بررسی قرار گرفت و اکثریت حاضرین بر این نکته اذعان داشتند که رفتارهای دوگانه نماینده دولت در شهرستان و نیز سایر مسئولین که جلسات جامعه اصلاح طلبان را بر نمی تابند وچنانچه برنامه و اهدافی در جهت ایجاد انشقاق در بین اصلاح طلبان را در فکر خود داشته باشند جامعه اصلاح طلبان مشکین شهر اهداف آنها را نقش برآب خواهد نمود

در رابطه با موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی نظر اکثریت حاضرین بر این موضوع منطبق گردید که جامعه اصلاح طلبان مشکین شهر آبش خور هیچ فرد یا جریان خارج از حوزه اصلاح طلبی نبوده و طبق ادوار گذشته هیچ شخص یا گروهی نخواهد توانست جریان اصلاح طلب را به نفع خود مصادره و سوء استفاده نماید . و چنانچه شورای سیاست گذاری جامعه اصلاح طلبان شهرستان پس از بررسی های تکمیلی در خصوص انتخابات آینده برروی شخص یا اشخاصی که مورد تایید اکثریت اصلاح طلبان بوده باشد به اجماع برسند این موضوع در جلسات مطرح و از طریق رسانه های عمومی به هواداران و اصلاح طلبان شهرستان اعلام خواهد گردید .

در این جلسه ی تبادل و بحث و نقد از عملکرد فرمانداری ، یکی از حاضرین در انتقاد از عدم پاسخگویی و واکنش فرماندار شهرستان در قبال سخنان وزیر کشور که مشکین شهررا با پیشینه هزاران ساله روستا نامیده بود ابراز داشتند اگر فرماندار محترم جرات و جسارت یک مسئول متعصب شهرستان را داشت بایستی در جواب ایشان چنین می گفتند که اگر شهرستان مشکین شهر روستا می باشد چرا برای بنده حکم فرمانداری صادر نموده اید و همان بهتر که بنده را به عنوان دهیار منسوب می کردید .

همچنین یکی دیگر از حاضرین در جلسه از سخنان فرماندار مبنی بر عدم دارا بودن شرایط مشکین شهر جهت الحاق به منطقه آزاد تجاری انتقاد نموده و ابراز داشتند چطور می شود که با داشتن 56 کیلومتر منطقه مرزی از ورود به منطقه آزاد محروم شویم .

به گفته روابط عمومی جامعه اصلاح طلبان مشکین شهر مهمترین محورهای بحث و گفتگوی حاضرین به شرح ذیل می باشد .

 • انتقاد از رفتارهای فرماندار در قبال دعوت گزینشی و تفرقه آفرین در جمع اصلاح طلبان مشکین شهر
 • غیر منطقی بودن و مستدل نبودن اظهارات فرماندار در خصوص عدم الحاق مشکین شهر به منطقه آزاد تجاری اقتصادی
 • انتقاد از افزایش قیمت نان در حالی که کیفیت نان همان و یا شاید بدتر می باشد(افزایش قیمت بالاتر از مصوب دولت،بیش از60 درصد بجای 30 درصد)
 • انتقاد از رفتارهای فرماندار در قبال عدم استقلال فکری و عملی برخلاف اصل صریح تفکیک قوا که فرماندار نماینده دولت در شهرستان می باشد نه کارگزار شخص خاصی و بایستی ایشان در قبال حق و حقوق مردم بدون ملاحضات و تعلق خاطر به شخص یا اشخاصی انجام وظیفه نمایند
 • عده ای از حاضرین در جلسه نیز نقد فرماندار را در شرایطی که مدت زمانی از مسئولیت آن نمی گذرد غیر منصفانه دانسته و ابراز داشتند باید به فرماندار فرصت داده شود و نقد ایشان در حال حاضر بسیار زود می باشد .
 • در انتهای جلسه اعضای جامعه اصلاح طلبان از بداخلاقی رسانه ای عده ای از رسانه ها ی محلی در مورد انعکاس اخبار جلسات انتقاداتی را بیان نمودند و مقرر گردید در جلسات آتی اهم مطالب و بحث ها از طریق روابط عمومی در اختیار رسانه ها قرار گیرد تا هیچگونه سانسور و تحریفی در این زمینه اعمال نگردد .

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


11 ديدگاه مطلب براي " جلسه فوق العاده جامعه اصلاح طلبان مشکین شهر " ارسال شده است.

 1. دهیار گفت:

  انشاءا….یک اصولگرای شهرنماینده شهرمی شود تاچهارسال دیگربه خواب زمستانی می روید و……….

 2. شهریار جمهری گفت:

  با سلام

  تشکر از شما

 3. آهای گفت:

  دوست عزیز در اون جلسه ای که فرموده اید عده ای نقد فرماندار را غیرمنصفانه دانستند کسی نبود جز از دوستان فرماندار(آقای ج-خ) خواهشا از طرف کل حرف نزنید هم مرام

 4. علی قرباغلاری گفت:

  با سلام اين مثلا اصلاح طلبها تازه از خواب بيدار شده اند

 5. برادر گفت:

  چرا اظهارات اقای … ریس ستاد قالیباف که فرمودند اقای امامی با ایشان در یک ستاد بودنددرج نشده این اطلاع رسانی خیانت است در ثانی اصلاح طلبان روابط عمومی ندارد کسی چنین ادعا را نفرمایند فردا خئاهد گفت هزینه داده اصلا ح طلبان حزب دارد وتشکیلات بنگاه شخصی نیست و بنوعی همه اصلاح طلب است

  • اصلاح طلبان گفت:

   دوست و برادر گرامی همه حاضرین در جلسه اذعان دارند که مقرر گردیده تمامی مطالب از طریق روابط عمومی در اختیار سایتها قرار گیرد حالا شما چه در جلسه بوده باشید و چه شنیده باشید باید متوجه این موضوع میبودید در ثانی حضور شخصی در یک ستادی انتقاد از عملکرد محسوب نمیشود یا حداقل مورد خیلی مهمی محسوب نمیشود موضوع جلسه نقد و بررسی عملکرد فرمانداری در یکسال گذشته بوده است .

 6. من گفت:

  دوستان عزیز به اصطلاح اصلاح طلب ولی در واقع (حذب باد) چرا وقتی دولت اصلاحات روی کار نبود شما ها احساس مسئولیت نکردید و به دولت آقای احمدی نژاد انتقاد نکردید؟؟؟
  حالا چی شده که جرأت پیدا کرده اید؟
  و اینکه فکر میکنید جبه گیری های شما در مورد حمایت از فرد خاصی در انتخابات کسی را وادار به معامله با شما خواهد کرد سخت در اشتباه هستید چون به نظر من هیچ یک از کاندیدها خود را در افکار عمومی خراب کرده، و با شما به اصطلاح گروه چند نفره دست دوستی نمیدهد چراکه شماها بیش از رویش، ریزش خواهید داشت….

  • حسین ن گفت:

   به امید خدا و همدلی دوستان جواب همه قدرت طلبان را پای صندوق رای خواهیم داد شما هم بهتره برین همون (حذب) رو خوب هجی کنید شاید ………

   • من گفت:

    آقای حسین عزیز و دوست داشتنی انگار حقایق خیلی تلخ است که اینگونه از کوره در رفته اید…
    و این نمونه ای از رفتار های قدرت طلبانه شماست که مانع پیشرفتتان خواهد شد پس مردم، اصلاح طلبان مشگین شهری اگر به قدرت برسند اینگونه پاسخ گوی سوالاتتان خواهند بود……
    حسین جان و مجمع به اصطلاح، اصلاح طلبان به سوالاتم در کامنت بالا جواب دهید!!!

 7. برادر گفت:

  اقای عزیز فرماندار اول باید نماینده دولت باشد بعد پاسخ گو وبتوان نقد کرد وقتی شخصی … به دولت است دیکر الزام به عمل کرد ندارد لطفا اظهارات ریس ستاد قالیبا ف ابراز شود والا روی سایت عین صدا بار گذاری خواهد شد

 8. وطن دوست گفت:

  سلام. توجيه اقاي فرماندار در منطقه ازاد نشدن مشكين در واقع توجيه ناكارامدي نماينده محترم است. اقاي فرماندار كه خود در احداث بل هفت تير معروف مشكين تاثير به سزايي داشته، حالا هم اذعان كرده كه مشكين شرايط منطقه ازاد ندارد، بس جطور ديكران دارند ولي ما نه.مكر ما به مرز نزديك نيستيم؟ لابد مي خواهند دوباره ميكروفون به دست كرفته و در فريب دادن مردم در انتخابات شريك شده و ايفاي نقش بفرمايند. نخير اقا اينكونه نيست، همه مشكين شهري ها اعم از اصلاح طلب ىا اصولكرا به خاطر بحث منطقه ازاد ازرده خاطر شده اند و خاطىيان را نخواهند بخشيد.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار