اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 3285 | تاریخ انتشار: 14:48:35 - دوشنبه 1 دی 1393 | بدون نظر | |

هاشم افشار/

ضرورت تشکیل خیرین ورزشی در شهرستان مشکین شهر

ایلقار نیوز:ورزشکاران شهرستان مشکین شهر  تاکنون مدالهای ملی و بین المللی بسیاری کسب کرده اند و همین گواه این است که ورزشکاران شهرستان توان و ظرفیتphpThumb.php لازم را برای حضور موفق و به اهتزاز درآوردن پرچم نظام اسلامی در عرصه های ورزشی را دارند اما باید مورد حمایت و پشتیبانی مناسب قرار گیرند با توجه بر اینکه تکیه بر اعتبارات دولتی هیچ گاه نمی تواند مشکلات ورزشی را رفع نماید. در همه استان های کشور خیرین ورزشی در کنار بخش خصوصی حامیانی هستند برای پشتیبانی ورزش و رشته های مختلف ورزشی که این امر در شهرستان مشکین شهر نیز باید نهادینه شود. چون کمک به امر ورزش  نیز نوعی عبادت می باشد و هر اقدامی که در جهت سلامت و کمک به سلامت هم نوعان و انسان ها باشد نیز یک عبادت و امری انسان دوستانه است.

باتوجه به اینکه  با کمک خیرین ورزش دوست می توان در کنار مساجد و حسینیه های شهرستان اقدام به احداث سالن های ورزشی کرد تا ضمن رفع کمبودهای سالن ورزشی، زمینه حذب بیشتر علاقمندان به رشته های مختلف ورزشی فراهم شود.

ما می توانیم با برنامه ریزی برای مشارکت جدی و موثر  خیرین ورزش دوست، صاحبان صنایع، کارخانه داران و  واحدهای تولیدی در حال انجام تا با ورود آنها به عرصه های ورزشی، شاهد افزایش موفقیت ها در تمامی رشته های ورزشی باشیم.تا خیرین ورزش دوست منطقه را که از توان مالی مناسبی برخودار هستند، شناسایی و از ظرفیت و پناسیل آنان برای توسعه فعالیت های ورزشی شهرستان بهره مند شویم.

نباید محدویتهای مالی ورزشکاران شهرستان را از ادامه فعالیتهای ورزشی و کسب افتخار برایشهرستان در عرصه های ملی و بین المللی دلسرد کند. با کمک خیرین ورزشی میتوان برای تمام ورزشکاران حداقل کمک های مالی را کرد تا بتواند به فعالیعت ورزشی خود در قالب تیم های شهرستانی ادامه دهند و شاهد پیشرفت ورزش شهرستان بوده باشیم طوریکه همه ورزشکاران و مربیان ما از عدم اسپانسر در شهرستان و کمبود مالی گله مند هستند و فقط  علت عدم نتیجه گیری خود را کمبود مالی می دانند

ایوب بهتاج مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل در جلسه ای که در فرمانداری مشکین شهر با روساء هیئت های ورزشی برگزار شده بود از تشکیل مجمع خیرین ورزشی استان اردبیل خبر داد و اعلام نمود شهرستان مشکین شهر هم میتواند با تشکیل یک مجمع خیرین ورزشی افرادی را شناسایی و جذب این مجمع نماید که تمام مراحل اداری آن هم در استان طی شده و به ثبت رسیده است و نیاز به مجوز و طی مراحل اداری هم ندارد .

حال باید مسئولین شهرستان میتوانند  باراه اندازی مجمع خیرین ورزشی انتخاب هیئت مدیره آن از نیکوکاران و خیرین شهرستان که بزرگترین مشکل ورزشی شهرستان را حل خواهد کرد بزرگترین خدمت را به ورزش شهرستان کرده باشند . و این مجمع میتواند صندوقی برای کمک به ورزشکاران شهرستان هم داشته باشد و بعد از شناسایی و با نظر اداره ورزش و جوانان شهرستان برای ورزشکارانی که به علت کمبود مالی توان حضور در مسابقات را ندارد کمک نماید . تا شاهد پیشرفت ورزش شهرستان بوده باشیم .

انتهای/ورزش مشکین

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار