۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

سارق تحت تعقیب در مشگین‌شهر به دام افتاد

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

کد خبر: 2818 | تاریخ انتشار: 20:40:53 - سه‌شنبه 18 آذر 1393 | 6 نظر | |

سید حمید عبادالهی در گفتگوی اختصاصی با ایلقار نیوز:

سیاست بازی و جناح بازی در مسائل توسعه ای برچیده شود/تصمیمی برای حضور در انتخابات نگرفته ام

ایلقار نیوز: هر چه به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک تر می شویم برخی از شخصیت های سیاسی شهر در میان مردم مطرح می شوند و از حضور و یا عدم حضور آنها در محافل صحبت به میان می آید لذا بر آن شدیم تا با کسانی که برای نامزدی انتخابات مطرح هستند گفتگویی داشته باشیم و برای شروع سراغ فرماندار سابق مشکین شهر حمید عبادالهی رفتیم . که متن گفتگوی اختصاصی ایلقار نیوز  به شرح ذیل می باشد :

ایلقار نیوز :آقای عباداللهی برای آشنایی بیشتر مخاطبان با شما یک سوابق کوتاهی از خودتان حمید عباداللهیبیان  کنید؟

سیدحمید عبادالهی هستم کارمند آموزش و پرورش با 22 سال سابقه کار مدرک فوق لیسانس فقه و مبانی حقوق متولد 1350 شهرستان مشکین شهر برادر 4 شهید ،در یک خانواده انقلابی مذهبی متولد شدم . تا پنچم ابتدایی درروستای سیدکندی (دیبگلو)و راهنمایی و دبیرستان را در مشکین شهر سپری و دوره تربیت معلم ، کارشناسی و کارشناسی ارشد را در اردبیل گذرانده ام . از سال 1364 به عضویت بسیج در آمده و با اکثر نهادهای انقلابی همکاری داشته ام . در انتخابات دوره اول شورای شهر مشکین به عنوان عضو شورا منتخب مردم فهیم شهر مشکین شهر و در این میان مسئولیت های مختلفی به شرح ذیل دارم :

1-عضویت در انجمن حمایت از زندانیان مشکین شهر

2- رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز مشکین شهر

3- مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در شهرستان

4- مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان

5- معاون فرماندار مشکین شهر به مدت چهار سال

6- سرپرست فرمانداری مشکین شهر به مدت 11 ماه

7- فرماندار شهرستان نیر به مدت 2 سال

8- فرماندار مشکین شهر به مدت یکسال و دو ماه

9- فرمانده پایگاه مقاومت شهید قدوسی

10- مسئول ستاد نماز جمعه مشکین شهر

ایلقار نیوز :جنابعالی به عنوان  شخصی که قبلا هم در راس امور شهر مسئولیت داشتید وضعیت توسعه یافتگی مشکین شهر را چطور ارزیابی می کنید؟

شهرستان مشکین شهر با توجه به سابقه تاریخی غنی و استعدادهای بالقوه خدادادی که در آن نهفته است از دیرباز مورد توجه حاکمان وقت بوده و متاسفانه تا زمان پیروزی انقلاب اسلامی هیچگونه رشد و توسعه برخوردار نبوده هر چند بعداز انقلاب به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در بخش های مختلف آن انصافا آبادانی صورت گرفته اما همچنان جایگاه اصلی خود را پیدا نکرده و از قابلیت های منحصر به فرد خود بهره لازم را نبرده است به نظرم در خصوص فعالیت های عمرانی اقدامات خوبی صورت گرفته لیکن در جهت سرمایه گذاری و اشتغال زایی و درآمد زایی برای قاطبه مردم خیلی کم کار شده و نیازمند برنامه ریزی قوی و موثر با همراهی و همکاری آماد مختلف جامعه است .

ایلقار نیوز :با روند فعلی، آینده این شهرستان را چگونه می بینید؟

به نظر حقیر آینده بسیار خوبی برای شهرستان می توان تصور کرد ولی مشروط به این است که اولا نخبگان ، صاحبان ، فکر و اندیشه و اتفاقا بیایند وسط و کمک کنند به رشد توسعه همه جانبه شهرستان . ثانیاً سیاسی بازیها و جناح بازی در مسائل کلان توسعه ای باید به طور کلی کنار زده شود و از همه ظرفیت ها خوب استفاده گردد . ثالثاً ما متاسفانه در مرکز استان و کشور نتوانستیم جایگاه خوبی برای شهرستان ترسیم کنیم و از ظرفیتهای استانی و کشوری خوب استفاده نکردیم

ایلقار نیوز :به نظر می رسد نمایندگان مجلس در دوره های گذشته نتوانسته اند، آنطور که باید برای توسعه یافتگی شهرستان اقدام کنند. تحلیل شما در این مورد چیست؟

البته اگر بگویم کاری نشده این بی انصافی است به نظر هر کدام به تناسب موقعیت و جایگاه خود تلاش هایی کرده اند ولی به لحاظ عدم درک واقعیت های جامعه و ظرفیتهای منطقه و نا آشنایی به سیستم اداری و پیگیری های منطقی و گاهاً ضعیف و از طرفی عدم همراهی و همکاری مسئولین ذیربط از لحاظ توسعه یافتگی وضعیت مطلوبی نداریم و واقعا نیازمند طراحی و برنامه ریزی مطلوب در این زمینه هستیم ، از بدو انقلاب وضعیت نمایندگان ما فرازو نشیب هایی داشته است و به نظرم هنوز به آن نقطه ایده آل نرسیده ایم و هنوز هم انتخابات های ما تحت تاثیر مسائل روانی ، انحراف افکار عمومی ، استفاده از زر و زور و مسائل طایفه ای و قوی است و تا زمانیکه از این وادی خارج نشده ایم کماکان توسعه یافتگی شهرستان در هاله ای از ابهام خواهد بود .

 ایلقار نیوز :در برخی از محافل گفته می شود که شما هم نامزد انتخابات مجلس خواهید شد، آیا صحت دارد؟

آنچه که در خصوص ورود اینجانب به عرصه انتخابات گفته می شود شایعه ای بیش نیست چون هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته ام ، احساس میکنم وارد شدن به عرصه انتخابات بایستی با تدبیر و برنامه انجام پذیرد ، صرفا با وعده های این و آن نمی توان وارد عرصه انتخابات گردید ، اولا به اعتقادم باید بزرگان و نخبگان قاطبه مردم اگر تبحر و راستی را در کسی دیدند بایستی درخواست کنند به صحنه بیاید و حمایت کنند . دوماً کسی که وارد عرصه انتخابات میشود بایستی دارای برنامه جامعه در خصوص شهرستان و استان و کشور باشد تا بتواند از لحاظ قانون گذاری و اتخاذ تدابیر لازم تصمیمات مهم بگیردو با برنامه ریزی و تلاش فراوان ظرفیت ها را شکوفا سازد هر چند وظیفه نماینده قانون گذاری و نظارت بر اجرای آن در منطقه است لیکن ما بعضاً وظایف را اشتباه گرفتیم و با دخالت های بی مورد و نابجا خود و بعضاً عامل اصلی ناکامی ها و تسعه شهرستان شویم . از طرف دیگر در طیف فکری ما دوستان زیادی اظهار تمایل برای ورود به انتخابات کرده اند هر چند این موضوع امر مبارکی سات و ناشی از رشد و و بالندگی مجموعه است ولی به نظرم با این کار تضعیف مجموعه را رقم زده عملاً با بی تدبیری و بی برنامه گی راه را برای خود می بندیم ، اگر واقعا در مجموعه ما و هم در سطح شهرستان بین نخبگان و ریش سفیدان و صاحبان فن اجماعی برای حضور اینجانب در انتخابات باشد می توان در آینده روی آن فکر کرد و برنامه ریزی نمود ، به نظرم اگر واقعاً هدف برای خدمت به مردم و منطقه است و در جهت جلب رضای الهی در این هدف مقدس هستیم نیازی به این همه فضاسازی و جریان سازی و مهره یابی از هم اکنون برای انتخابات نیست هر چند دوستان از مدتها قبل وارد شده اند و دید بازدیدها و هماهنگی ها را انجام میدهند و متاسفانه بعضا هم تحت تاثیر جریانات خاص قرار میگیرند و عزل و نصب ها و غیره عمدتاً روی اهداف و انحرافی خاص صورت میپذیرد ولی این مردم و نخبگان و آگاهان جامعه است که باید سده را از نا سده تشخیص بدهند .

 ایلقار نیوز :اگر شما نماینده مجلس بودید، چه برنامه ای را برای پیشرفت و رشد مردم شهرستان در نظر می گرفتید؟

اگر من نماینده بودم اولاً تلاش میکردم جایگاه شهرستان را در سطح مدیریت استان احیاء کنم و از ظرفیتهای مختلف استفاده نمایم . ثانیا از منابع و امکانات کلان کشور با برنامه ریزی اصولی و علمی و با استفاده از نیروهای مجرب و متعهد استفاده مطلوب میکردم . ثالثا از همه ظرفیتهای اعم از دانشگاهها و قاطبه مردم و جریانات مختلف که به نظام دلسوزی دارند نموده و در موضوعات مهم شهرستان برنامه های کوتاه مدت و میان مدت و دراز مدت با مشورت همه مسئولین شهرستان تدوین و توسط دستگاههای اجرایی و مدیران توانمند اجرا می نمودم هر چند گفته کار نماینده پرداخت به امورات اجرایی نیست بلکه نظارت بر روندکارها و احصاء نقاط قوت و ضعف برنامه ریزی کلان در این خصوص است .

 ایلقار نیوز :چگونه می توان مشکین شهر را از نظر اقتصادی به سمت توسعه و صنعتی شدن سوق داد؟وضعیت سیاسی شهرستان را چطور می بینید؟

 1. راه توسعه و صنعتی شدن شهرستان در گرو سرمایه گذاری و توسعه بخش خصوصی با اشتغال زایی و ایجاد درآمد مستمر برای مردم و منطقه است . هرچند ماهم در بخش کشاورزی و هم در بخش گردشگری ظرفیتهای خوبی داریم ، پیگیری مجدانه همه مسئولین شهرستان و حفظ وفاق و همدلی و از بین بردن خط بندی ها و برنامه ریزی ها در مسائل کلان شهرستان رمز موفقعیت ماست ، غرض ها و کینه های شخصی را باید کنار گذاشته واقف از سوی صدق و صفا و اخلاص وارد میدان گردید . از مدیران توانمند و متعهد و کاردان بایستی بهره جست و در این میان اصلاح فکر و اندیشه و تولید فکر در این جهت خیلی می تواند موثر واقع شود ، تقویت صنایع کودک و مشاغل خانگی و خوشه های اقتصادی و در کنار آن ایجاد صنایع مادر در سطح شهرستان می تواند کمک موثری بکند . وضعیت سیاسی اگر به این منوال پیش رود که در حقیقت زمان خانسالاری احیاء گردیده و همه چیز باید وفق مراد خان باشد که خود آفت بزرگی در سرکوب اندیشه ها و رشد و بالندگی آن است و ایجاد جو رعبا و وحشت در ادارات و تهدیدوار عاب مسئولین و کارهایی از این قبیل جز رکود عایدی برای منطقه نخواهد داشت ، به نظرم بایستی با توسعه دادن رسانه های جمعی و گروهی ، نشریات و روزنامه ها و سایت های خبری و دوری از هرگونه جریان سازی و غوغا سالاری و پرهیز از انحراف افکار عمومی در جهت رشد فکری و بالندگی سیاسی جامعه کمک کرد که در این میان تشکیل نشست ها و مجامع مختلف به ویژه در سطح دانشگاهها خیلی می تواند کمک کار باشد .

  ایلقار نیوز :با این روند، پیش بینی شما از انتخابات مجلس دهم چیست؟ کدام طیف می تواند رای مردم را از آن خود کند؟

البته هنوز خیلی زود است کهدر خصوص پیش بینی انتخابات اظهار نظر کرد به نظرم این مردم است که باستی با آگاهی و هوشیاری و درک صحیح زمان و شرایط حساس فعلی نظام واقعا بررسی کنند و تحقیق کنند کسی را به مجلس بفرستند که رضای الهی را بر رضای اطرافیان و نزدیکان و منافع خود و گروه خود ترجیه دهد و از تعهد و توان لازم برای فائق آمدن بر مشکلات برخوردار باشد در این صورت است که می توان بر آینده امیدوار بود .

 ایلقار نیوز :از موفقیت هایی که در دوران فرمانداری مشگین شهر که حضور داشتید برای ما مختصری توصیح بدهید.

البته مسئولیت اینجانب هم در زمان سرپرستی فرمانداری در سال 88 و هم در سمت فرماندار شهرستان از سال 91 مصادف شد با دو انتخابات بسیار مهم که قطعا انرژی زیادی برای برگزاری مطلوب آنها صرف شد ولی در این میان در بخش های راه سازی ئ گازرسانی و برق رسانی و آب شرب و سایر پروژه های عمرانی پیگیری خوبی به عمل آمد که البته مجال لازم برای بیان همه آنها میسر نیست لیکن پیگیری و کلنگ زنی چهاربانده کردن راه مشکین به اردبیل در زمان استانداری آقای حقیقت پور با طرح اینجانب و پیگیری ایشان استارت زده شد و بعداً اینجانب ضمن تماس با نماینده وقت شهرستان خواستار تلاش ایشان در جهت جذب اعتبار شدیم که خوشبختانه بعداً روند مطلوبی به خود گرفت ، افتتاح سد معشیتی قورت تپه ، تملک زمین ناحیه دو صنعتی مشکین ، افتتاح فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهر ، گاز رسانی به شهر ها و روستاها از جمله آنها بود

ایلقار نیوز :حرف آخر…..

در واقع رشد و توسعه شهرستان در گرو حفظ وحدت و همدلی و تلاش همه جانبه و استفاده از تمام ظرفیتها و پتانسیل هاست و در این میان همه باید احساس مسئولیت کنند و با تلاش مضاعف و با مجاهدت های خالصانه قدم های خوبی برای پیشرفت همه جانبه بردارند ، مشکین شهر می تواند به نقطه اوج خود برسد لیکن همت مسئولین را می طلبد که بدور از غرض ورزی و از هرگونه تسویه حساب های شخصی و جناحی دسته بازی و استفاده از میدارن توانمند و متعهد و با سعه صدر قدمهای موثری بردارد ./

به امید فرارسیدن چنین روزی و داشتن مشکین شهری آباد و توسعه یافته در همه زمینه ها

ایلقار نیوز : با تشکر از وقتی که در اختیار سایت تحلیلی خبری ایلقار نیوز قراردادید

انتهای پیام

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


6 ديدگاه مطلب براي " سیاست بازی و جناح بازی در مسائل توسعه ای برچیده شود/تصمیمی برای حضور در انتخابات نگرفته ام " ارسال شده است.

 1. منتظران گفت:

  با سلام
  جانا! سخن از سر درون می گویی “ای استاد ”
  بنده با نظر شما موافقم.اما نکاتی پیرو فرمایش شما عرض می کنم.
  ۱- در طول این ۳۷ سال عمر شریف انقلاب اسلامی افراد مختلفی با گرایشهای مختلفی(راست وچپ) سرکار آمدند. که از هر دو جناح بودند که متاسفانه شهر مشگین شهر هنوزهم که هنوزه سیمای روستایی دارد. که مسئولینی که ازهردوجناح سرکار و حتی اطرافیان آنها و طرفدارانشان بودند در پیشگاه خداوند و آحادمردم شریف مشگین شهر مقصر هستند و باید جوابگو باشند.
  آیا وقت آن نرسیده که فعالان سیاسی،نخبه گان،اصحاب رسانه و…غیره مردم را تشویق کنند بجای طرفداری از این آن انتخاب درست داشته باشند و جمعی ازافراد مختلف را که برنامه دارند و می تواند به درد این منطقه محروم مشگین شهر بخورد را به مردم معرفی کنند و پس از انتخاب شدن پابه پای او ، ایشان را در محرومیت زدائی منطقه کمک کنند.
  دراین راه نخستین گام صعه صدر و افزایش تحمل مخالفین می باشد که هر یک از ما و فعالان سیاسی،نخبه گان،اصحاب رسانه و…غیره باید داشته باشند تا به یک اجماع عمومی رسید……..وادامه خواهد داشت

 2. اراز گفت:

  جناب اقای عباد الهی با سلام و خسته نباشید : من برخی از جملات شما را از فرمایشات جنابعالی برگزیدم تا درش غوص نموده و مجددا جواب دهید

  1-عبا الهی ): شهرستان مشکین شهر با توجه به سابقه تاریخی غنی و استعدادهای بالقوه خدادادی که در آن نهفته است از دیرباز مورد توجه حاکمان وقت بوده متاسفانه تا زمان پیروزی انقلاب اسلامی هیچگونه رشد و توسعه برخوردار نبوده
  لطفا بفرمایید اگر مورد توجه بوده چرا هیچگونه رشد و توسعه نداشته ؟؟ پس چگونه مورد توجه بوده ؟؟؟ از کدام منظر مورد توجه بوده ؟؟ لطفا تو ضیح دهید ؟

  2-عبا الهی ):در جهت سرمایه گذاری و اشتغال زایی و درآمد زایی برای قاطبه مردم خیلی کم کار شده و نیازمند برنامه ریزی قوی و موثر با همراهی و همکاری آماد مختلف جامعه است ……..این برنامه ریزی قوی و موثر وهمراهی و همکاری آهاد مختلف جامعه را چه کسی باید انجام دهد ؟؟ایا فرماندار که نماینده عالی دولت در شهرستان و مجری و برنامه ریز می باشد باید انجام دهد که شما دو بار این مسئو لیت را بر عهده داشتید یا لابد فرماندار پارس اباد باید این کار را انجام میداد ؟/ لطفا متولی را بفرمایید تا ما هم متوجه بشیم چه کسی متولی بوده و انجام نداده است ؟؟؟
  3-عبا الهی ): اولا نخبگان ، صاحبان ، فکر و اندیشه و اتفاقا بیایند وسط و کمک کنند …شما از کدام نخبگان ، صاحبان ، فکر و اندیشه در دوران مسولیت خویش کمک خواستید که نکردند ؟؟ نمونه بیاورید ؟؟

  4-عبا الهی ):ثانیاً سیاسی بازیها و جناح بازی در مسائل کلان توسعه ای باید به طور کلی کنار زده شود و از همه ظرفیت ها خوب استفاده گردد …از طرف دیگر در طیف فکری ما دوستان زیادی اظهار تمایل برای ورود به انتخابات کرده اند …. جنابعالی که اند باند بازی و سیاسی کاری را در دوران مسئو لیت داشتید شما حتی یک نفر ابدارجی غیر باند خود را هم تحمل نکردید پس دروغ می گویید اگر نه فقط یک نفر از باند غیر خودیتان را نام ببرید که در شهرستان در دوران شما حضور داشته فقط یک نفر ؟؟لطفا پاسخ دهید ؟؟

  5-عبا الهی ) : مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در شهرستانبوده و هستم …انتخابات های ما تحت تاثیر انحراف افکار عمومی ، استفاده از زر و زور و مسائل طایفه ای و قومی است و تا زمانیکه از این وادی خارج نشده ایم کماکان توسعه یافتگی شهرستان در هاله ای از ابهام خواهد بود … …پس چگونه مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در شهرستان بودی و زر و زور را دیدی اما جلو گیری نکردی معلوم می شود به مسئولیت خویش عمل نکردی و طایفه ای و قومی بر خورد کردی //لطفا پاسخ دهید

  6-عبا الهی ): ثالثا از همه ظرفیتهای اعم از دانشگاهها و قاطبه مردم و جریانات مختلف که به نظام دلسوزی دارند نموده و در موضوعات مهم شهرستان برنامه های کوتاه مدت و میان مدت و دراز مدت استفاده میکردم ….اقای عباد الهی در دوران مسئولیت نه از دانشگاهی نه از جریانات مختلف استفاده نکردید بلکه با تمام شدت سرکوبشان کردید و انان را از دانشگاه و از ادارات بیرون راندید و از قاطبه هم چه عرض کنم از مشاورت …. بهره مند شدید بقول خودتان عملکردتان با گفتارتان یکی نیست لطفا بفرمایید ما عملکردتان را باور کنیم یا اینکه گفتارتان را ؟؟؟؟؟

  7-عبا الهی ):در واقع رشد و توسعه شهرستان در گرو حفظ وحدت و همدلی و تلاش همه جانبه و استفاده از تمام ظرفیتها و پتانسیل هاست مشکین شهر می تواند به نقطه اوج خود برسد لیکن همت مسئولین را می طلبد که بدور از غرض ورزی و از هرگونه تسویه حساب های شخصی و جناحی دسته بازی و استفاده از میدارن توانمند و متعهد و با سعه صدر قدمهای موثری بردارد ………..
  .خوب گرامی دوست تو که 2 بار در شهرستان فرماندار شدی چرا نکردی چرا ریشه باند و جناح و دسته بازی را نزدی بلکه کودشرا هم زیاد کردی همه اندیشه وران و نخبگان را به گوشه عزلت فرستادی شما اگر بگویی از کدام صاحب فکر و اندیشه مشورت گرفتی ما فرمایش شما را محقتر از کردارتان قبول می کنیم ولی گفتارت با کردارت کاملا خلاف است و بود !!!!!!!!!!.

  8-عبا الهی ): وضعیت سیاسی اگر به این منوال پیش رود که در حقیقت زمان خانسالاری احیاء گردیده و همه چیز باید وفق مراد خان باشد که خود آفت بزرگی در سرکوب اندیشه ها و رشد و بالندگی آن است و ایجاد جو رعب و وحشت در ادارات و تهدیدو ارعا ب مسئولین و کارهایی از این قبیل جز رکود عایدی برای منطقه نخواهد داشت ،،،،،،،،،، حمید خان -خان خانان – خاقان بزرگ در زمان تصدی شما هر چه خان گفت همان بود و لا غیر !!!!در زمان حاکم بودن شما سر کوب بود جو رعب و وحشت از در و دیوار می بارید مردم از وحشت شب هم کا بوس می دیدند در زمان شما از نهادهای نظامی خانه بخانه و اداره به اداره می گشتند و اقرار نامه ساختگی و یا درست امضا می گرفتند و توبه نامه رای به فلانی امضائ می شد پس شما دروغ می گویی و واز نوع دروغ داروغه و خان بزرگ …..مگر همه این رکود و گرانی و نخوت و خواب زدگی و نفرت و تهمت و خوف هراس میراث دوران شما نیست/// برادر بقول خودت صادق باش مردم دوران شما را رصد کردند همه مسولین کاردان را پاک سازی کردید الان هم جرات قبول مسولیت ندارند یکرنگ باش و مردانه کرده های خود را بپذیر به قول قدیمیا صد گفته چو نیم کردار نیست کردار هر کسی نماینده و نشانه پندار و گفتار اوست این یک اصل خدشه نا پذیر است کردار هر کسی نماینده اندیشه اوست مگر اینکه دروغ گو باشد شما کدام یکی را می پذیرید کردارتان را یا دروغگوی و گفتارتان را ؟؟؟ لطفا جواب دهید ……….از اینکه جواب خواهید داد بسیار مشئوف خواهم شد .
  برایت ارزوی سلامتی و تندرستی دارم ایام بکام
  یکی از دوستان قدیم

 3. ارس گفت:

  آفرین اراز , واقعاجان کلام راگفتی متشکر

 4. م ع گفت:

  انصاف هم چیز خوبی اقای عباداللهی یادت رفته اتوبان ازاعتباری که به مبلغ پانصدمیلیون تومان اقایاسدی از منابع ملی گرفته بود لرای ساماندهی ورودی شهر شروع شد و اقای حقیقت پور جلوی ان را گرفت و بعدها نیز اقایحقیقت پور به همراه معاونش اتوبان را به سوی گرمی برد واسمش را گذاشت بزرگراه قفقاز شماهم دم برنیاوردید وحتی بعد ازمراسم کلنگ زنی ریس راه را ایشان توبیخ کرد

 5. مطلع گفت:

  با سلام . برادر بزرگوار جناب آقاي عبادالهي انصاف و صداقت و درستي گفتار هم خوب چيزيه از فرد مومن و سيد اهل نماز انتظار داشتيم راستگو باشد . يادت رفته اتوبان مشگين اردبيل از اعتباري كه به مبلغ 500 ميليون تومان آقاي اسدي از منابع ملي براي ساماندهي ورودي هاي شهر گرفته بود شروع شد و آقاي حقيقت پورجلوي شروع كار را گرفت و حتي بعد از مراسم كلنگ زني رئيس اداره راه را توبيخ كرد و بعدها نيز آقاي جقيقت پور و معاونش اتوبان را به سوي گرمي هدايت نمود و اسمش را بزرگراه قفقاز گذاشت و شما هم دم برنياورديد و اكنون نيز اتوبان را به نام خود مي زنيد در طول اين همه سالها ،سياست بازي در خونتان عجين شده و از اين به بعد انتظار صداقت از شما نمي رود .واعظان كاين جلوه در محراب و منبر مي كنند – چون به خلوت مي روند آن كار ديگر مي كنند

 6. منجنیق گفت:

  حاج حمید از چهره های مومن و مودب مشگین شهر است و به نظر بنده احترام بر ایشان احترام بر همه خمبان مشگین است. اما ایشان باید دقت کنند تا به نمایندگی کاندیدا نباشند.تعدد کاندیدای اصولگرا موجب تقسیم آرا و شکست آنان در انتخابات آتی خواهد شد . ایشان و سایر دوستان که فکر نمایندگی به سرشان زده باید دقت کنند و فقط یک نفر را به عرصه بفرستند و همه هم ازش حمایت کنند. والسلام

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار