خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

کد خبر: 3065 | تاریخ انتشار: 12:36:34 - سه‌شنبه 25 آذر 1393 | بدون نظر | |

مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان اردبیل:

121 کلاس درس دهه فجر در استان اردبیل افتتاح می‌شود

ایلقار نیوز:یاور وحدتی‌پور پیش از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی مدرسه خیرساز در مشگین‌شهر اظهار کرد: در هفته دولت امسال 17 پروژه مدرسه‌‌سازی در قالب 93 کلاس درس تکمیل شده و به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس برای احداث این مدارس به غیر از مدارس خیرساز مبلغ 6 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده بود تا بهترین فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی در اختیار نسل آینده قرار گیرد.

مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان اردبیل از افتتاح پروژه‌های مدرسه‌سازی در ایام دهه فجر خبر داد و بیان کرد: این پروژه‌ها شامل 121 کلاس درس با 7.5 میلیارد تومان تکمیل و تحویل آموزش و پرورش خواهد شد.

وحدتی‌پور ادامه داد: با درایت دولت کریمه و به برکت حضور خیرین امر مدرسه‌سازی و برنامه‌های عمرانی در حوزه تعلیم و تربیت تجهیز و نوسازی مدارس قوت مضاعفی پیدا کرده به طوری که در دو سال اخیر پروژه بسیاری تکمیل شده و یا در حال تکمیل و بهره‌برداری است.

این مسئول با بیان اینکه هفت پروژه با 27 کلاس درس با سرمایه‌گذاری 2 میلیارد تومان در سال‌‌جاری به مناسبت‌های مختلف احداث و تحویل نظام تعلیم و تربیت شده است، گفت: مجمع خیرین استان اردبیل 9 پروژه را در قالب 40 کلاس درس از ابتدای امسال تکمیل و تحویل آموزش و پرورش داده است به طوری که 31 پروژه در قالب 161 کلاس درس در شهرهای مختلف در حال اجرا هستند.

مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان اردبیل یادآور شد: هفت طرح بنیاد برکت نیز تاکنون در این استان عملیاتی شده که سه مورد از آنها تکمیل و تحویل آموزش و پرورش شده و مابقی پروژه‌ها نیز در حال تکمیل نهایی است.

وحدتی‌پور در پایان سخنان خود به ساخت هفت واحد آموزشی در زمین‌های مسکونی مهر اشاره کرد و گفت: این مجتمع‌ها با ساخت مدارس در حال تکمیل است و مشکلی از بابت نظام تعلیم و تربیت و آموزشی نخواهند داشت.

 

انتهای پیام/فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار