مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

کد خبر: 3761 | تاریخ انتشار: 15:36:41 - سه‌شنبه 16 دی 1393 | 3 نظر | |

به دلیل فرسودگی و نداشتن ایمنی مدرسه:

تند باد مدرسه روستای ساطی علیا را ویران کرد/ دو نفر راهی بیمارستان شدند

ایلقار نیوز:وزش شدید تند باد که از عصر روز دوشنبه در شهرستان مشگین شهر آغاز شده بود، مدرسه ای در روستای ساطی علیا را ویران کرد.1

در این حادثه که به دلیل فرسودگی و غیر ایمن بودن ساختمان این مدرسه اتفاق افتاد، خوشبختانه به دانش آموزان آسیبی نرسید، ولی دو نفر به نام های امینی و صادقی که عضو شورای اسلامی روستا و معلم مدرسه مذکور می باشند، به دلیل آسیب از ناحیه سر و ضربه مغزی راهی بیمارستان های مشگین شهر و اردبیل شدند.

در همین رابطه داود رضایی بخشدار قصابه ضمن انتقاد شدید از بی توجهی مسئولان به مدارس مشگین غربی و بخش قصابه افزود: این اتفاق باعث شرمساری است و این وضعیت اسفناک هرچه سریعتر باید خاتمه یابد.

روستای ساطی علیا از توابع بخش قصابه در شهرستان مشگین شهر قرار دارد./

توضیح ایلقار نیوز : لازم به ذکر است متاسفانه این مدرسه با توجه به اینکه متناسب با  اقلیم و شرایط جوی منطقه ساخته نشده است و این منطقه شدیدا بادخیز بوده و قدمت ساختمان به 17 سال پیش می رسد . متاسفانه استفاده از کانکس های فرسوده و غیر استاندارد باعث بوجود آمدن چنین مشکلاتی برای آموزش و پرورش می شود که امیدواریم وزارت آموزش و پرورش در رابطه با جمع آوری این کانکس ها و ساخت مدارس جدید از بروزچنین حوادثی جلوگیری نماید  این بار با درایت معلم دلسوز و فداکار این مدرسه دانش آموزی حادثه ندیده است ولی شاید فردا دیر باشد .

 

81453670-6187038

image-c6314026d07078b9bde96ff5e592b3ec60e5e28bf6a4444b3faecc2b56d5c311-V

image-2a3094c7ec021eb5cb831711af4c98c520c35a7d2a7e9f3e0081a17a3221a6b1-V

1

image-e655105e6f69e62d5262cbbfee541b3f7364b344add09c243d2cb4e3dfd3ceda-V

عکس: کیهان مشکین

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


3 ديدگاه مطلب براي " تند باد مدرسه روستای ساطی علیا را ویران کرد/ دو نفر راهی بیمارستان شدند " ارسال شده است.

 1. نادری گفت:

  باعرض سلام واحترام
  ممنون ازاطلاع رسانی شما بزرگوار
  به نظرمیاد ساختمان تخریب شده قدمت 17 ساله نداشته بلکه پیش ساخته بوده وبحمدالله مدرسه هم خالی ازدانش آموزبوده امیداست بجای تخریب افکارواعمال مسئولین انشاله درصدد همکاری وهمیاری باآنان برای بهبودوضعیت فیزیکی مدارس باشیم . برای اون تعداد ازهمکارانیکه مصدوم شده اند آرزوی سلامتی وبهبودی دارم.
  باتقدیرازکلیه مسئولین منطقه بویژه مسئولین بزرگوارآموزش وپرورش !

  • کاربر محترم جناب اقای نادری.این بار مدرسه خالی بودو دانش آموزان به همت مدیر مدرسه آسیب ندیدند ولی اگر دانش آموزی آسیب می دید چه کسی پاسخگو بود این مدرسه پیش ساخته 17 سال پیش در آنجا مستقر شده است و در این 17 سال آموزش و پرورش و نوسازی مدارس هیچگاه به فکر دانش آموزان و معلمانی که در آنجا مشغول به تحصیل علم بودند نبوده است .
   چراباید مدیر مدرسه زیر آورا این به اصطلاح مدرسه پیش ساخته قرارگیرد و فردا با چه امیدی دوباره پای در این کانکس های فرسوده گذاشته و با امنیت خاطر به تدریس بپردازد .

   • رحیم نادری گفت:

    ممنون ازپاسخگوییتان
    مدیرمسئول بزرگوار بااگرو مگر به نظر بنده نمیشود کاری ازپیش برد خیلی خوب میشداگر قبل ازاین جریان بخشدارمحترم اون منطقه واولیای دانش آموزان وشما مدیراین صفحه بادیدگاه خیرانه ونیت خداپسندانه به معرفی این مدرسه قبل ازوقوع حادثه می پرداختین ودرجهت بازسازی این مدرسه قدم برمیداشتین ! واگرهای دیگر…!ما همیشه منتظر این هستیم اتفاقی بیفتد وحادثه ای رخ بدهد آنوقت به انتقادبپردازیم بنده مخالف یاموافق عده ایی نیستم اما مخالف این هستم که سیاست همکاران بویژه فرهنگیان سیاست انتقادباشد ومتاسفم ازاینکه همیشه بجای تصمیم عاقلانه وهمکارانه بفکر پررنگ کردن ضعفها ونادیده گرفتن قوتهای همدیگربودن نشان ازعدم تفاهم بین گروههای فرهنگی است همیشه ممکن است بلایای طبیعی وغیرمترقبه پیش بیاید وخساراتی ببارآید که باید درس گرفت وجلوی برخی ناملایمات راگرفت واین مختص مدارس نیست وهرجا میتواند اتفاق بیفتد ، بنده دراینجا ضمن تقدیرازمدیر مدرسه مذکورکه باهماهنگی اداره درصدد تعطیل کردن مدرسه بوده وبحمداله دانش آموزی آسیب ندیده برخودموظف میدانم بدینوسیله همکاری فکری ومالی خودرا دربازسازی این مدرسه به مدیریت محترم آموزش وپرورش اعلام نمایم.
    باتشکر

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار