تکمیل سد خورشیدآباد مشگین‌شهر نیازمند ۳۰ میلیارد ریال اعتبار است

۷۰ درصد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم‌سازی شده است

مجموعه ۴۰ تنی پرورش ماهیان سردآبی در مشگین شهر افتتاح شد

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

کد خبر: 4359 | تاریخ انتشار: 15:49:59 - سه‌شنبه 30 دی 1393 | بدون نظر | |

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

ساحت مقدس پیامبر (ص) توهین و بداخلاقی را برنمی‌تابد

ایلقار نیوز: حجت‌الاسلام مهدی ستوده صبح امروز در تجمع اعتراض‌آمیز اهالی اردبیل در اهانت آشکار نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) در اردبیلindex گفت: همه آزادی‌خواهان دنیا و کسانی که وجدان‌های بیدار و آگاه دارند به خوبی می‌دانند که دین اسلام و پیامبر رحمت منبع و منشا حیات و بقای جامعه است که تمام خیر و نیکی از آن پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار است که خداوند به واسطه آن‌ها این خیر و برکت را نصیب امت اسلامی کرده است.

وی با یادآوری اینکه همه باید در احترام و تکریم ادیان الهی و آسمانی تلاش کنیم و از هرگونه دهن‌کجی به این مقدسات پرهیز کنیم، ادامه داد: جای تاسف است که امروز سردمداران دموکراسی و آزادی در دنیا مرحله اندیشه و تفکر غیرانسانی خود را به جایی رسانده‌اند که حاضر هستند توهین به ادیان الهی و آسمانی را نوعی آزادی فکر نامیده و بر حقیقت آن پافشاری کنند در حالی که این اهانت‌ها نشان خوبی از ناتوانی نظام‌های غربی در برابر عظمت رشد و تعالی اسلام راهی جز تسلیم شدن ندارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: اهانتی که امروز به ساحت نبی مکرم اسلام انجام می‌شود بیشتر از جنس جهالت، نادانی و کوردلی عصر جاهلی و نابالغی انسان است که قطعا خود غربی‌ها از این حرکت‌شان متنفر خواهند شد و اجازه نخواهند داد تا دامن پاک رسول‌الله آلوده شود.

ستوده تصریح کرد: امروز گسترش اسلام و گرایش ملت‌های آزادی‌خواه به خوبی نشان می‌دهد که دین اسلام دین ارزش‌ها، مبانی معرفتی و اخلاقی بی‌نظیری است که قطعا حرکت در مسیر پیوستن و ملحق شدن به آن می‌تواند زمینه‌های حرکت ارزشی و توانمند روز افزون را در مکتب اسلام و احیای سنت‌های ارزشی فراهم کند.

این مسئول با اظهار تاسف از حرکت اخیر نشریه فرانسوی در اهانت به ساحت پیامبر نور و رحمت گفت: نه تنها این حرکت سخیف و جاهلانه به ساحت پیامبر (ص) خدشه‌ای وارد نمی‌کند بلکه بر ابهت و عظمت نام، یاد و همچنین سیره و سلوک نبی مکرم اسلام می‌افزاید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در پایان خاطرنشان کرد: موج اعتراض‌های مردمی و تشکل‌های مختلف به حرکت نشریه شارلی ابدو همچنان در استان اردبیل ادامه دارد و گروه‌ها و احزاب مختلف تلاش می‌کنند تا به هر شکل ممکن این اقدام سخیف نشریه فرانسوی را محکوم کنند و خواستار محاکمه دست‌اندرکاران این حرکت مزبوح هستند.

انتهای پیام/فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار