گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

کد خبر: 4032 | تاریخ انتشار: 17:00:42 - دوشنبه 22 دی 1393 | 11 نظر | |

اکبر تقی زاده در پاسخ به سخنان فرماندار:

مردم نمی توانند به وعده های مسئولان اعتماد کنند

ایلقار نیوز:در جلسه ای که در راستای ارتقاء تصفیه خانه شهرستان مشگین شهر با حضور ریش اکبر تقی زادهسفیدان و نمایندگان روستاها برگزار شده بود نمایندگان روستاها با اکثریت به عملکرد نماینده شهرستان مشگین شهر اعتراض کردند و اعلام کردند که وقتی زمان انتخابات فرا می رسد با وعده های سر خرمن برای جمع اوری ارای مردم تلاش می کنند و اما وقتی به مقصد خود رسیدند مردم را کنار زده و به خواسته های خود رسیدگی می کنند. لذا ما نمایندگان روستا ها به مسئولان اعتماد نکرده و اجازه نخواهیم داد به اهداف خود دست یابید.

ابراهیم امامی فرماندار مشگین شهر در پاسخ به اعتراضات نمایندگان روستا ها در جلسه گفت: متاسفانه برخی ذهنیت هایی وجود دارد که به وسیله افراد خاصی به عموم مردم تزریق شده است و تمام این حرف ها از این ذهنیت ها نشات گرفته است.

امامی ادامه داد: هر کس با انگیزی خاص سیاسی، اجتماعی  معترض می شود که در این حالت کاری از پیش برده نخواهد شد و خدمتی که برای شهرستان می شود زمان ثابت خواهد کرد چرا که تاکنون در طول 30 سال کسی جرات چنین خدمتی را به مردم نکرده بود و هر وقت قدمی برای توسعه شهرستان برداشته شده برخی افراد مانع توسعه و پیشرفت آن شده اند.

اکبر تقی زاده عضو شورای اسلامی مشگین شهر در پاسخ به فرماندار شهرستان که بر انگیزه های سیاسی تاکید داشت با بیان اینکه هیچ انگیزه سیاسی در کار نیست گفت: مهمترین هدف نمایندگان مردم روستاها در این جلسه بیان حقایق و آگاه سازی است چرا که در گذشته آن قدر قول ها داده شده اما عمل نشده که موجب نگرانی مردم شده است و مردم نمی توانند به این وعده ها اعتماد کنند.

لازم به ذکر است اکثریت حاضرین در این جلسه کشاورزان منطقه بودند و با سیاست آشنایی کافی نداشتند.

انتهای پیام/مشکین رسا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


11 ديدگاه مطلب براي " مردم نمی توانند به وعده های مسئولان اعتماد کنند " ارسال شده است.

 1. عطا گفت:

  آقای تقی زاده لطفابفرمائیدآیابه قولهای که درانتخابات شورابه مردم داده بودیدعمل نموده اید؟فقط یک مورداشاره فرمائید

 2. اشکان گفت:

  بنده به عنوان شاهد زنده که خود در این پروژه فعال هستم خدا را گواه می گیرم که عده ای واقعاً در صدد مسموم کردن فضای شهرستان و قصد تحریک مردم در مقابل مسئولین را دارند چراکه:
  در این پروژه که چند فاز دارد در فاز اول لوله های قدیمی و در زیر آسفالت مانده مسیر آبگیر خیاوچای(ایلاندو) تا تصفیه خانه آب شرب تعویض، تکرار میکنم تعویض و مسیر اداره راه و شهرسازی جهت تعریض جاده باز خواهد شد.(در حال اجرا)
  در فاز دوم مسیر خط انتقال و ایستگاه پمپاژ سد احمد بیگلو به تصفیه خانه مشگین شهر اجرا خواهد شد (البته بدون اینکه متراژی از پایاب این سد کم یا حذف شود) که قطعاً مشکل آب شرب شهر حل می شود.(در حال واگذاری به پیمانکار)
  در فاز سوم مسیر خط انتقال آب شرب مازاد شهر(اضافه شده از سد احمدبیگلو و سد اینچه نو) از تصفیه خانه شهر به تصفیه خانه مرادلو اجرا می شود(در مرحله مطالعات)
  همشهریان عزیز با مطالعاتی که بصورت کارشناسی انجام گرفته با اجرای این پروژه در بلند مدت به حول و قوه الهی تمام مشکلات آب شرب و کشاورزی شهرستان حل و نیز در تابستان تمامی آب خیاو چای در اختیار باغداران عزیز قرار می گیرد.
  حال باید از دوستانی که مردم را تحریک کرده بودند پرسید، آیا شما دنبال منافع شخصی و سیاسی خود هستید یا مردم…..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  شما قضاوت کنید!

 3. احمدی گفت:

  جناب انصاری
  اگر اینان راست می گویند چرا به فکر ذخیره سازی اب در پشت سد اینچه نو نیستند چرا ان را ترمیم نمی کنند؟ چون بفکر مظلوم ساختن بخش مرکزی هستند سیاست امور اب با نظر نماینده می چرخد
  می بینید که بگرم ایلان دو و ملک سویی و .. اکنون هم انتقال اب روستاهای بخش مرکزی به بخش غربی کار اسدی است و پرورش ماهی در پشت سد سبلان و محرومیت 89 روستا از اب شرب
  ضمنا به اقای امامی هشدار می دهیم بیش از این در جلسات دیگران را متهم نکنند و الا خودش بهتر می داند که حتی یکبار اینگونه به دیگران تاهام بزند خود ضرر می بیند

  • منصف گفت:

   آقای احمدی عزیز به شما نیز پیشنهاد می کنم متن ارسالی آقای مهندس انصاری برای چند بار بخوانید . همچنین پیشنهاد می کنم جوابیه اینجانب به متن ارسالی آقای نعیم را که در زیر آمده است مطالعه نمایید . شکی ندارم که جواب سوالات را خواهید یافت . اگر بغیر از این بود سوال جدید را مطرح نمایید تا با هم بحث کنیم بالاخره یکی از ما باید قانع شویم مگر اینکه خودمان را بخواب زده باشیم !!!!!!!

  • اشکان انصاری گفت:

   جناب آقای احمدی:
   سد اینچه نو هم اکنون آبگیری شده و خوشبختانه تا به امروز جواب داده و هیچگونه آبی از آن هدر نمی رود و اگر مشکلی پیش بیاید امورآب نسبت به اصلاح و بالا بردن ارتفاع آن اقدام خواهد کرد.
   مطمئن باشید مشکلات آب شرب و کشاورزی شهرستان بعد از اتمام این پروژه های حساس و حیاتی که بعلت آب شرب بودن، بودجه آن در مجلس نیز تصویب شده و همچنین رهبر معظم انقلاب نیز بر روی مسئله آب شرب تأکید دارند حل خواهد شد. انشاا….

 4. نعیم گفت:

  حالا که آقای اسدی نماینده شهرستان از رای مردم شهر نا امید شده، اخرین راه چاره را در این دیده که روی آرای مردم ارشق و رضی حساب باز کند و مطمئن باشید اگر این کار برنامه ای است برای انکه آب رضی و ارشق را از خیاو چای تامین نماید، والا همه می دانند که سد اینچه نو ظرفیت ذخیره سازی ندارد و یک ماه نشده آبش هدر می رود و تمام می شود

  • منصف گفت:

   آقای نعیم ؛ بهتر است بهتر بررسی کنید و پیشنهاد می کنم که متن آقای اشکان انصاری را مجدداً بخوانید : هیچ آبی از خیاو چایی به ارشق منتقل نخواهد شد – سد سامانلو که قرار بود احداث و آب تصفیه خانه مشگین شهر را تامین کند ، آب آن به پشت سد احمد بیگلو منتقل و از آنجا به تصفیه خانه پمپاژ خواهد شد – آب شرب شهر مشگین شهر نیز از این آب تامین خواهد شد – این بدان معناست که برداشت آب از خیاوچایی بسیار کاهش خواهد یافت و شاید حتی در فصول زراعی نیز به صفر برسد – یعنی نه تنها آب باغداران کاهش نخواهد یافت بلکه افزایش خواهد یافت – سد اینچه نو نیز در صورت تعمیر و نگه داشتن آب کافی ، جهت ذخیره آب در پاییز و زمستان و افزاودن آن به خیاوچایی در تابستان می باشد یعنی از آنجا هم آب زراعی باغداران افزایش خواهد یافت . امیدوارم منصفانه به این مطالب بنگرید .

 5. شهریار جمهری گفت:

  با سلام
  جناب آقای اماتمی شما که خودتون با انگیزه سیاسی فرماندار شدید همه را چرا به کیش خود میپندارید ببخشی عرضه نداشتید افکار اصلاح طلبی را حفظ کنید چرا ادعایی آن را هوز بر زبان میاورید

 6. علی قربانی گفت:

  درتکمیل فرمایشات آقای مهندس انصاری : با توجه به اینکه مسئولین منابع آبی شهرمان در آب منطقه ای اردبیل با توجه به تعصب منطقه ای اراده کرده اندمنابع آبی شهرستان مشکین شهر رامدیریت نمایید واز خارج شدن آبهای جاری منطقه تا حد امکان جلوگیری نمایند (که این امر بایستی از مدتها پیش اتفاق می افتاد) که متاسفانه عده ای دانسته و ندانسته با سم پاشی قصد دارند برنامه ریزی این عزیزان را از اهداف خود منحرف نمایند وچه بسا از این راه سودی اندک شخصی ویا …… بدست بیاورند .عزیزان بااین برنامه این بزرگواران آب شرب شهر و بسیاری از روستاهای اطراف برای بلند مدت تضمین می شود بدون اینکه حقابه کشاورزی خیاو چای کم گردد. بلکه افزایش هم می یابد چون آب شرب شهر وتعدای از روستاها ی اطراف از سد احمدبیگلو تامین می شود بدون اینکه یک هکتار از پایاب سد کم شود چون حدود10 میایون آب تخصیصی سامانلو به احمدبیگلواضافه می گردد وباتوجه به اینکه سد اینچه نو آبگیری شده وحدود یک میایون متر مکعب آب ذخیره شده است چنانچه اتفاق خاصی رخ ندهد (ارتفاع افزایش نیابد ….)حدود 25درصد آب شرب شهر را تامین خواهد نمود وبه اندازه آب ذخیره شده به آب کشاورزی اضافه می گردد . دراین که آب کم است حرفی نیست ولی با این برنامه ریزی که این عزیزان با همکاری عده ای از مشاورین خبره در پیش گرفتند با حمایتهای مردم فهیم انشاا…وضع منابع آبی منطقه بهبود می یابد. به نظر بنده برای بزرگوارانی که شبهه ای وجود داشته باشد می تواند از محل های مورد اشاره بازدید نمایند و واز مسئولین تضاضای اطلاع رسانی و شفاف سازی نمایند. ……اینکه هر حرکت مثبت وزیر بنایی راحرکت انتخاباتی بنامیم ویاباسنگ اندازی جلوی این طرحها روشی جهت ریزش آرائ حریف انتخاباتی استفاده نماییم چه بسا ظلم بزرگی به شهرستان وارد کردیم . واما جمله ای در جواب آقا نعیم : هیچ سیاستمداری هیچ وقت از یک رای هم ناامیدنمی شود چه رسد ………واما آقای احمدی عزیز سد اینچه نو آبگیری شده و واز مشاور متخصص جهت مطالعه وترمیم استفاده می شود که می توانی از نزدیک ببینی واینکه در خصوص شرب بودن آب سد سبلان با توجه به مطالعات صورت گرفته اصلا برای شرب مناسب نمی باشد نه بدلیل پرورش ماهی بلکه بدلیل پساب شهر اردبیل . در پایان از زحمات عزیزانی که قلبشان برای آبادانی شهر می تپدبه نوبه خود تشکر می نمایماز هر ایده وجناحی

 7. هرم داغ گفت:

  سلام آقای تقی زاده ضمن خسته نباشید مطلبی هست که باید مورد توجه قرار بگیره اینکه چرا در مشگین شهر قیمت خود تاکسی گران تر از بعضی شهرستانهاست آیا فکر نمیکنید تاکسیهای مشگین شهر در انحصار عده ای معدود قرار گرفته که سود بیشتری عایدشان میشود چرا فکری به این وضعیت اسف بار نمی کنید انصاف نیست امتیاز تاکسی تا این حد سرسام آور بالا بره و آقایون مفت خور در هر خرید و فروش از طرفین معامله سود مفتی به جیب بزنن /…………………

 8. خورزوخان گفت:

  سلام بر شهريار جمهري عزيز، اون دو خط املايي كه نوشتيد، جند از بيست سهم مي برد؟ خودتان نمره تون را مرقوم بفرماييد.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار