مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

کد خبر: 4469 | تاریخ انتشار: 11:08:50 - جمعه 3 بهمن 1393 | 6 نظر | |

نماینده مشگین شهر:

مشگین‌شهر یکی از شهرهای نخبه‌پرور در کشور است

ایلقار نیوز:یونس اسدی عصر امروز در آئین افتتاح مجتمع دخترانه سمیه مشگین‌شهر اظهار داشت:  IMG_2731مجلس اهتمام ویژه‌ای به افزایش و توسعه فضاهای آموزشی٬ تربیتی و پرورشی دارد و نمایندگان در این راستا تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا اعتبارت آموزش و پرورش افزایش یابد.

نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نباید در عرصه کنونی٬ کشور فاقد فضاهای آموزشی باشد چرا که علم در تمام دنیا پیشرفت قابل توجهی کرده و فضاهای آموزشی باید در تمام مناطق کشور حتی مناطق محروم به صورت مجهز راه‌اندازی شود.

اسدی با اشاره به ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان و رتبه علمی بالای دانش‌آموزان و دانشمندان کشورمان در دنیا گفت: بی‌شک ارتقای این رتبه علمی نیازمند فضاهای آموزشی مجهز است و باید همه امکانات نوین در این فضاهای آموزشی در اختیار دانش‌آموزان قرار داده شود.

وی شهرستان مشگین‌شهر را یکی از شهرهای نخبه‌پرور در کشور دانست و بیان کرد: دانش‌آموزان٬ دانشجویان و نخبگان زیادی از همین فضاهای آموزشی در شهرستان مشگین‌شهر به رتبه‌های بالای علمی٬ فرهنگی و ورزشی در کشور دست یافته‌اند که ما باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

اسدی با اشاره به اینکه سازمان نوسازی اقدامات قابل توجهی در ساخت و تجهیز و نوسازی مدارس در شهرستان مشگین‌شهر انجام داده است٬ افزود: برخی مناطق شهرستان مشگین‌شهر فاقد فضای آموزشی مجهز هستند که امیدواریم در این راستا دولت اهتمام ویژه‌ای به این امر داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خیران در ساخت مدرسه از دولت پیشی گرفته‌اند٬ گفت: خیران با امر مدرسه‌سازی زندگی و آخرت خود را تضمین کرده و توشه‌ای بزرگ برای آخرت خود بر جای گذاشته‌اند.

وی اظهار کرد: چهره‌های علمی٬ پژوهشی و ورزشی در شهرستان مشگین‌شهر مثال‌زدنی و زبانزد خاص و عام بوده و باید تدابیری اتخاذ شود تا با حمایت‌های همه‌جانبه از این قشر نخبه کشور٬ در عرصه‌های مختلف به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یابند.

اسدی با تشریح اینکه دانش‌آموزان آینده‌سازان کشورهستند٬ افزود: مهمترین نیاز کشور در این برهه حساس افراد متخصص٬ کاردان و کاربلد بوده که این افراد در فضاهای آموزشی تربیت می‌شوند.

نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان شهرستان مشگین‌شهر تلاش همه‌جانبه‌ای در راستای حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان شهرستان مشگین‌شهر دارند٬ گفت: ‌این حمایت‌ها باید به طور همه‌جانبه افزایش یابد.

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


6 ديدگاه مطلب براي " مشگین‌شهر یکی از شهرهای نخبه‌پرور در کشور است " ارسال شده است.

 1. بلند گو گفت:

  قبلا بود و لی حالا …

 2. طاها گفت:

  درست است كه مشكين نخبه هاي خوبي دارد، دقيقا درست است، اما حدود شش سال است كه فرزندان نخبه و كارامد اين شهر در دانشكاه هاي مشكين،در اموزش و برورش ، در ادارات و مدارس به خاطر دخالت هاي بي حد و حصر و غير كارشناسانه برخي مسئولان تراز اول زير با لكد مال شده و از بين مي روند.

  • پاشا گفت:

   طاهاجان ازافتخارات نماینده محترم درتامین امکانات آموزشی وپرورشی ساخت آموزشگاه قاسمزاده وسمیه ازاعتبارات ملی و تامین اعتباریاوسایل آموزشی برای مدارس منطقه می باشد. اگرمدرسه ای ازاین امکانات بهره ای نبرده یانیازنداشته یا مدیرش بی کفایت بوده است .امافرزندان کارآمد رابایدمن وتووما پرورش دهیم که متاسفانه چون مسئولیت چندصباحی است ازکف شماخارج شده بجای انجام تکلیف به همکاران خود تهمت می زنید

 3. farshid گفت:

  خودت هم نخبه ای.این شهر رو نابود کردی اقای اسدی.

  • بهرام گفت:

   آقافرشیدایشان یکی از باهوش ترین وقویترین نماینده ایران است وبایدرکوردآقای همتی رابشکندمحبوب دل مردم مشگین شهراست. اسدی حمایتت میکنیم

 4. بیطرف گفت:

  تواین هشت سال خیلی کارهامیشدباهمین نخبه هاکردولی صدحیف بخاطرغرض ورزی وجهالت بعضی مسولین عالیرتبه شهرستانمون این موقعیت ازدست رفت.امیدوارl موقع رای دادن به کسی رای بدن که تشنه قدرت وثروت نباشه

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار