مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 5207 | تاریخ انتشار: 14:11:37 - چهارشنبه 22 بهمن 1393 | بدون نظر | |

سردار مهران طهماسبی:

شاه، ترس از آمریکا و استکبار جهانی را بر ملت ایران به ارمغان آورده بود

ایلقار نیوز:سردار مهران طهماسبی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج IMG_4303مستضعفین سخنرانی بعد از راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در جمع مردم ولایی و شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان مشکین شهر ضمن تبریک پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تقدیر و تشکر از حضور گسترده و با شکوه مردم ولایی شهرستان مشکین شهر گفت: رژیم شاهنشاهی ایران در طول حکومت خود باعث سرافنکدگی مردم ایران شده بود و کاری جز خوش خدمتی به اربابان خود که همان استکبار جهانی است نداشت.

وی افزود: یکی از افتخارات شاه ایران این بود که در جنگ 1972 اعراب علیه رژیم ملعون اسراییل اجازه فرود هواپیماهای اسرائیلی را در خاک ایران داده بود.

سردار طهماسبی با اشاره به وضعیت نامناسب میعشت مردم در زمان رژیم پهلوی گفت: تنها دستاوردی که رژیم شاهنشاهی برای مردم ایران به همراه داشت فقر و بدبختی بود اما به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در عرصه های مختلف پزشکی، کشاورزی، علمی،صنعتی و نظامی و … حرفی برای گفتن داریم و جزو 20 کشور پیشرفته دنیا هستیم.

وی در ادامه گفت: شاه، ترس از آمریکا و استکبار جهانی را بر ملت ایران به ارمغان اورده بود. اما در مقابل امام راحل به ملت ایران عزت،شخصیت،شجاعت ، ایثار و از خودگذشتگی را یاد داد.

سردار طهماسبی در ادامه سخنرانی خود به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اشاره کرد و گفت: خیانت های آمریکا بر ملت ایران بعد از تسخیر لانه جاسوسی فاش شد. که بعدها آمریکا با شیطنت خود صدام ملعون را علیه ایران شوراند تا شاید بدین وسیله بتواند انقلاب اسلامی مردم ایران را ریشه کن کند. اما مردم ایران با لبیک گویی بر پیشوای خود در جبهه های جنگ حضور یافته و به صدام و در راس آن آمریکا جوابی دندان شکن دادند.

وی در آخر سخنان خود به بحث مذاکره اشاره کرد و گفت: سردمدارن آمریکا در اظهارات روز های اخیر خود گفتند که دست های ایران در مذاکرات بسته است اما همین مردم ایران با حضور گسترده و پرشکوه خود به دشمنان قسم خورده ایران نشان دادند که در هر شرایط و زمانی پشتیبان ولی امر خود هستند گرچه این مذاکرات که در واقع زیاده خواهی از ایران است به نتیجه نخواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد: در جمهوری اسلامی ایران امکان دست یابی به انواع سلاح هسته ای است اما با توجه به اینکه حضور مردم همیشه در صحنه از هر گونه بمب هسته ای قوی تر است لذا این کشور نیازی به ساخت سلاح هسته ای ندارد.

 وی ادامه داد: با توجه به اینکه استکبار جهانی قوتی ترین رسانه های دنیا را در اختیار دارد اما به برکت انقلاب اسلامی صدای ملت ایران در تمام دنیا طنین انداز می شود و عملکردی قوی تر از رسانه های غربی نشان داده است.

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار