خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

کد خبر: 5707 | تاریخ انتشار: 9:44:34 - چهارشنبه 6 اسفند 1393 | بدون نظر | |

در پایان نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌ها

شهرداری سرعین، شهرداری برتر کشور شد

ایلقار نیوز:رضا زنده‌دلاظهار کرد:‌ شهرداری سرعین در این 1.5 سال در دوره جدید فعالیت‌ خود در بخش‌های مختلف عملکرد مطلوب و مناسبی داشته به طوریکه ما توانستیم در اکثر شاخص‌ها رتبه برتر را به دست آوریم.

وی تصریح کرد: شهرداری سرعین در چهار بخش ویژه شامل عمران، توسعه و مشارکت‌ها، شهرداری الکترونیک، محیط زیست و بهداشت شهری و فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی،‌ اجتماعی و فرهنگی توانست در آیین اختتامیه که عصر امروز در محل نمایشگاه برگزار شد، رتبه ممتاز و جایزه برتر را کسب کند.

شهردار سرعین ادامه داد: ما در هر چهار حوزه با همکاری شورای شهر تلاشمان را انجام دادیم تا به یک موفقیت و توان مضاعف در ارائه خدمات به مردم دست پیدا کنیم به طوریکه هم‌اکنون صدور مجوزها و خدمات ارائه شده به مردم بیشتر در قالب نوین و الکترونیکی است.

زنده‌دل به تنوع فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی نیز اشاره کرد و افزود: شهرداری سرعین در این مدت کوتاه 1.5 سال با پشتیبانی شورای شهر توانسته خدمات قابل قبول و توجهی را در حوزه‌های مختلف به مردم ارائه کند به طوریکه در جذب سرمایه‌گذاران و حضور رضایتمند گردشگران به یک موفقیت مناسب دست پیدا کردیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ما در این نمایشگاه سعی کرده بودیم تا در غرفه‌های مختلف بسته‌ها و توانمندی‌های حوزه گردشگری را به پایتخت‌نشینان معرفی کنیم و استقبال خوبی که از غرفه سرعین انجام شد و به ثبت رسید، نشان‌دهنده توان بالا و مضاعف است.

زنده‌دل اضافه کرد: سرعین در بین مراکز اقامتی بعد از مشهد رتبه دوم و در آب‌های معدنی رتبه ممتاز کشور را دارد و حضور ما در این نمایشگاه قطعاً زمینه جذب گردشگران و سرمایه‌گذاران بیشماری را فراهم می‌کند که امسال و سال‌های آینده این بستر مناسب تقویت می‌شود.

در مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه مدیریت جامع شهری و دستاوردهای شهرداری‌های سراسر کشور در حالی که هشت شهرداری از استان حاضر شده بودند از بین پنج مؤلفه و شاخصه شهرداری سرعین تنها شهرداری استان بود که در چهار بخش توانست رتبه برتر را به دست آورده و به عنوان شهردار برتر کشور معرفی شود.

انتهای پیام/فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار