افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

کد خبر: 6246 | تاریخ انتشار: 19:52:00 - شنبه 23 اسفند 1393 | 29 نظر | |

یادداشت یک شهروند :

سخنی چند با نماینده عزیز شهر مظلومم

ایلقار نیوز :یادم است در رمانی نوشته بود که مردم روستایی برای رهایی از حمله مهاجمان و غارتگران به روستایشان دست به دامان عده ای تفنگچی شدند پس از مدت طولانی و رفع خطر مها جمان تفنگچیان در روستا ماندند و شروع به ریخت و پاش با خرج روستاییان و زورگویی به مردم روستا کردند. کار به جایی رسید که وضع روستا وخیم تر از گذشته شد. اهالی روستا جمع شدند و پس از چاره جویی به این نتیجه رسیدند که باید خود به مقابله با تفنگچیان برخیزند.

رمان در صحنه ای که روستاییان با تفنگ در مقابل تفنگچیان ایستاده اند به پایان میرسد.

سالها پیش مردم برای شهر محروم خود ارزوهای بزرگی داشتند و به پشتوانه قدمت چندین هزار ساله شهر و به امید نخبگان، تحصیلگردگان و انقلابیون خود ، امید شهری را داشتند که با همت مسئولین و نمایندگان خود بتوانند چهره محروم و مظلوم دوره ستم شاهی را عوض کنند خیلی ها آمدند و رفتند و انصافا کارهایی نیز انجام شد ولی دیری نپایید که مدیریت شهر بدست عده ای خاص افتاد و حصاری به دور خود کشیدند که برای دیگران نفوذ ناپذیر باشد . اما مردم شهر برای مقابله با باند حاکم در سیستم مدیریت شهر در انتخابات شرکت کرده و به سلطه باند مدیریتی شهر خاتمه دادند .اسدی

آقای نماینده محترم از آن موقع سالها گذشته و آقایان مهندس آقایی و مهندس ملکی نیز نماینده این شهر شده اند و   در دوره زمامداری آنها حداقل در زمینه باند بازی و مدیریت شهر وضعیت شهر بهبود نسبی یافت . ( این موضوع را از قضاوت مردم بهتر می توان درک کرد ) .

اما اکنون در این هفت سال به خصوص دوره دوم نمایندگی جنابعالی وضعیت مدیریتی شهر به وضعیت گذشته و سال های دور برگشته واصرار شما به مدیریت برخی افراد در سطح شهر ،آینده این شهر را به چالش می کشاند . خود بهتر می دانید که تقریبا کلیه ادارات ، دانشگاه ها و حتی مدارس از نظر مدیریتی تحت تسلط شما هستند پس باید پاسخگوی کم و کاستی ها و اشتباهات آنها نیز باشید چرا که با حمایت و اصرار شما بر اریکه قدرت تکیه زدند .

مورد بحث برانگیز ریاست دانشگاه که حدود 6 ماه پیش نیز توسط منتقدین شهر و حتی دوستان واطرافیان نزدیکتان به شما گوشزد شد.وشما با توجه به ضوابط و روابط وکلیه اختیارات از وی بر ماندگاری در این سمت حمایت کردید.اکنون با این یک جمله که ما فقط از مسئولین صادق وآنهایی که در مسیر راست قدم بر می دارند حمایت می کنیم خود را کنار کشیده و خود را جدا از کج روان قلمداد می کنید.شما همچون یک پدر باید مسئولیت تمام فرزندان خود را پذیرا باشید.

مرم شریف مشگین شهر بیشتر دلسوز شهر هستند تا رقبای طرفداران شما بر مدیریت شهر خواهشمند است برای قضاوت مردمی که نماینده آنها هستید احترام گذاشته وفقط به فکر یک سوم آرایی که نام شما روی برگ انتخاباتی شما نوشته شده نباشید.

این شهر افراد لایق کم ندارد که شما سراغ عده ای هستید که با شما ……………………..

شما امید این مردم در اوج محرومیت و مظلومیت بودید چگونه پس از 7 سال راضی می شوید که همه امید مردم به کنار گذاشته شدن افراد ستاد شما از سیستم مدیریت شهر باشد امیدهایی که می توانست ارتقاء این شهر از کلیه لحاظ اقتصادی،فرهنگی وعلمی باشد.

اگر به اذهان مردم مراجعه کنید که ریاست دانشگاه چون از افراد تحت حمایت شما بودند مردم علیرغم میل باطنی از اتفاق بوجود آمده ناراحت نیستند با وجود اینکه ریاست دانشگاه فرزند خود انها و بومی شهرمان است .

نماینده محترم تاریخ تکرار خواهد شد و اعمال بزرگان همچون کتیبه ای در اذهان تاریخی مردم می ماند .

یادداشت یک شهروند

این مطلب لزوما دیدگاه سایت نبوده و جهت احترام به تمامی عقاید درج می گردد

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


29 ديدگاه مطلب براي " سخنی چند با نماینده عزیز شهر مظلومم " ارسال شده است.

 1. ساسان گفت:

  سلام بنده نيز همچون شما يكي از دوستداران اين شهرستان مي باشم كه هر كسي نماينده شهرستان شد به خاطر پيشرفت شهرستان بايد نماينده را حمايت كرد. درست هست آقاي اسدي كارهاي زير بنايي زيادي براي شهرستان ميكند ولي لجاجت و يك دنده گي ايشان كار دستش ميدهد خب اين يك امتحان الهي بود كه دست از مديران نالايق و بي كفايت دست بردارد تا سو‍ ژه به دست مخالفان ندهد. ب…..

 2. مهدی گفت:

  شما باید … را فرماندار می کردید

 3. ایمان گفت:

  برادر ارجمند، کسی که خواب است را می توان بیدار کرد ولی این برادر وکیل ما خود را به خواب زده ه است. وضعیت مدیریت شبکه بهداشت درمان، آموزش پرورش و … بر همگان ، آگاهان و دلسوزان شهر مشخص است و تنها کسی که باید بیدار شود خود را به خواب زده است.

 4. من گفت:

  شهروند عزیز از حسن نیت جنابعالی که نشان از علاقه مندی به دیارتان دارید ممنون و سپاسگذاریم ولی در ذیل توجهتان را به نکاتی جلب میکنم:
  بنظر من یکم دیدمان را فراتر ببریم و بعضی واقعیت های خوب را هم ببینیم
  1- مگر همین اسدی نیست که با هزار زحمت و علیرغم ایستادگی مسئولین استانی داره عملیات اجرایی بزرگراه مشگین _ اردبیل رو پیش میبره؟؟؟
  2- بزرگراه مشگین _ اهر که آماده واگذاری به پیمانکار و اجرایی شدنه
  3- تعریض، بهسازی و رفع نقاط حادثه خیز مسیر قینرجه که خاکبرداری سنگین آن تمام شده و پیمانکار جهت راه سازی مشخص گردیده و بعد عید شروع میشود.
  4- سد احمدبیگلو با هزار زحمت تعطیل نشد و به تازگی مبالغ زیادی بهش اختصاص یافته
  5- اختصاص چندین میلیارد در بودجه سال 94 جهت آبرسانی به روستاها
  6- دو(2) برابر شدن بودجه شهرستان در سال 94 تکرار میکنم 2 برابر یعنی 100% افزایش
  آیا اینها امیدوار کننده نیست؟؟؟؟
  ادامه عملیات( در حال تکمیل) پل معلقی که نماینده پیشین معلقش! گذاشته بود
  چندین طرح بزرگ توریستی، گردشگری ، آبدرمانی ، تفریحی در مناطق مختلف شهرستان ….
  بحث منطقه آزاد مستقل استان که تقریباً مردم همه شهرهای استان می دانند که اسدی چقدر زحمت کشیده
  انتخاب به عنوان بازرس مجلس در استان و رئیس مجمع نمایندگان استان که در طول ادوار گذشته کی و کدام نمایندمان به این قدرتمندی بود؟؟
  آیا اینها امید…. نیست؟؟؟؟
  بیایید دور دست هارو ببینیم و این فعالیت های زیر ساختی را به فال نیک بگیریم که آینده شهرستان را از نظر اقتصادی، گردشگری و اشتغال ما جوانان تضمین خواهند کرد.
  و صدها فعالیت چشم گیر بزرگ و کوچک که در اینجا وقت و مجال بازگویی نیست.

 5. مهدی گفت:

  عزیز دل برادر اسدی تکرار نشدنیست چون حرف دل ما را میزند وبه زیاده خواهان باج نمی دهد همین کافیست وبس وبه همین خاطر مردم دوباره بهش رای دادند میزان رای ملت است

  • هاتف گفت:

   • آتیلان اوخ قایئتماز. ◦«تیر پر تاب شده بر نمی گرد».(شیوه اسدی حرف ندارد)
   •الی باغلی اولانین دوگنی چوخ اولار. ◦« کسی که دستش بسته هست خیلی ها جسارت زدنشو پیدا می کنند»( دکتر عباس زاده )
   • کیشی توپوردیگین یالاماز(رأی خودم ثابت است)
   در دو دوره قبل توفیق رأی دادن نداشتم .فعلا از طرفداران آقای جعفرزاده هستم .
   آقا مهدی حرف دل اکثریت اهالی محترم شهرستان مشکین شهر را زدید. با اقلیت کاری نداریم. حاج یونس باج نمیده شکر خدا شهرمان در حال پیشرفت هست. بدون منتقد هم این پیشرفت حاصل نمی شود. فقط اگر فرهنگ شهروندی را رعایت کنیم سرمایه گذاران زیادی به دادمان می رسند.
   آقای دکتر عباس زاده هم با سن و تجربه کم توفیق خدمت زیادی به دانشگاه داشتند و بنا به دلایلی … قربانی دسیسه بعضی ها شدند وگرنه امتیازات زیادی به دانشگاه آوردند و با جذب دانشجویان جدید و آوردن سه رشته کارشناسی ارشد و بین المللی کردن و … به دانشگاه جان دوباره بخشیدند. بذر پیشرفت کاشتند و انشاء الله دیگران درو خواهند کرد.
   به شعور و انتخاب و رأی اکثریت اهالی شهرستان احترام قائلیم در زمان حال موافق با برنامه های اجرایی آقای مهندس اسدی هستیم.
   زنده باد حاج صفر ، پاینده باد حاج یونس . آباد باد خیاو

   • شهروند گفت:

    برادر عزیز جناب اقای هاتف جناب اسدی مدرک مهندسی ندارند. از کی کارشناس علوم اجتماعی مهندسه.لطفا به مهندسین این شهر توهین نکنید.

 6. اصغری گفت:

  اقای اسدی استعفا بدن به نظرم خیلی خوبه .چون هیچ کاری از دستتش بر نیامد و فقط جیب یه عده ای پر کرد البته خودش هم به ثروت کلانی رسید.

  • س-ر گفت:

   آقای اصغری شما این سری کاندید بشید من قول مسدم به شما رای بدم

 7. شهرومند گفت:

  آقای اسدی در این 7 سال واقعا ظلم کرد. والسلام

 8. رضا گفت:

  ایشون اصلا اصول نمایندگی را بلد نیستن.فقط دیکتاتوری را بلندن.در ضمن دکترملکی باعث و بانی پلق معلق میباشند وکسی که جلوی اجرای پل مذکور را گرفته بودش این نماینده … هستند.متاسفام واسه شهرمون

  • فرهان88 گفت:

   اقا رضا شما اصولش را یاد بگیر دفعه بعد شرکت کن حتما به شما ودوستانتان رای میدیم فعلا باید تحملش کنی شهر خیاو اسدی را دوست دارنند به انتخاب ملت احترام بزار مردم خیاو ایشان را انتخاب کردن منو تو هیچ کاره هستیم حالا بیا 1000 بار بگو….

 9. محمد گفت:

  سلام
  من به عنوان یک شهروند با ناظر قرار دادن خداوند متعال و بدون هیچ قصد و غرضی عرض می کنم:
  1- تا کنون هیچ نماینده ای به اندازه اقای اسدی جسارت و شهامت نداشته و نخواهد داشت
  2- پیرو اظهارات اقای “من” تاسیس دو دانشکده پرستاری و کشاورزی از اقدامات آقای ملکی بود یا اسدی قضاوت با خواننده است؟
  3- مگر در زمان آقای … رئیس دانشگاه آزاد آقای دکتر قربانی نبود که 4 سال دانشگاه را بیمار و بدبخت کرد و اسدی بدون در نظر گرفتن اینکه آقای قربانی به … وصل است او را رئیس بهداری کرد پس اسدی به مخالف خود هم احترام قائل است
  نتیجه:علم محضر خداست در محضر خدا گناه نکنیم و بدون مدرک مثل آقای “اصغری” افترا و تهمت نزنیم که دنیا دار مکافات است.
  در زمان آقای ملکی و آقائی کدام اقدامات بنیادین انجام گرفت من بگم الف) لنت گستر ب) اتوبوس سازی و … پس دیگر حرف مفت نزن آقای شهروند با این یادداشت مسخره ات

  • نگارنده متن گفت:

   جناب محمد عزیز از اینکه یاداشت بنده را مفت و مسخره نام نهادید بر شما ایرادی نیست. در کمال احترام به جنابعالی از شما ممنونم اما سعی کنید استانه تحمل خود را بالا ببرید.در متن نگاشته شده صحبت از باند بازی بود که مردم را به ستوه اورده نه توهین به کسی.بدانید که هر کس به دور کسی چون خود جمع میشود. در مورد موارد گفته شده نیز توسط شما بگذاریم مردم قضاوت کنند . با تشکر از شما نگارنده متن.

  • azad گفت:

   جناب آقای محمد

   از سوز و گدازتان معلوم است که از طرف آقای اسدی مامور کامنت گذاری برای فرافکنی رسوایی اخیر شده اید. فقط کمی مطالعه بفرمایید, در زمان دکتر قربانی, ۲۲ رشته دانشگاهی تاسیس شد, ساختمان فعلی بنا شد, ساختمان میدان معلم به کمترین قیمت خریداری شد, هرم هیات علمی به بهتریت وضعیت رسید و……
   اما با آمدن اسدی, بیماری بنام ا…ر آمد و رشته ها را پنبه کرد و در پی آن, بهر.. به ظهور رسید و همه رشته ها را پنبه کرد. مردم نان را به گوش نمی خورند. هذیان گویی برایتان خوب نیست, فعلا مردم مشگین منتظر زمان انتخابات هستند تا حقایق را بر ملا سازند, پیشنهاد می گردد, برای اعاده آبروی رفته تان تا زمان انتخابات جلای وطن فرمایید وگرنه خوکشی بهترین گزینه خواهد بود.
   مدیر محترم سایت, لطفا درج فرمایید.

 10. همشهری گفت:

  توروخدا ازنماینده دست برداریدازبدوآدم تا حالا چه کسی ازنمایندگان انتخاب شده ازمشگین شهر برای شهر مظلوم کار کرده است ونماینده فعلی کار کند بیچاره درمجلس فریاد می کشد اما کسی به فریادش نمی رسدازماست که برماست.

 11. نعیم گفت:

  با تشکر از نویسنده محترم یادداشت فوق، باید عرض کنم که قسمت اول یادداشت از رمان نیست. از نمایشنامه “چوب به دستان ورزیل” مرحوم ساعدی است. که این نمایشنامه هم مطمئنا برداشت ذهنی نویسنده در سال 1343 در مشکین شهر بوده است. مرحوم ساعدی با نبوغ خود چنین روزهایی را حدس می زده است.

 12. azad گفت:

  باز هذیان و باز فرافکنی!
  جناب نماینده با مشکل عمده نارسیسیسم یا خود شیفتگی دست به گریبان هستند و هم اکنون، آشی به قاشقشان خورده که خود پخته اند. چرا یکسال تمام است که برای تمدید حکم عباس زاذه نامه پراکنی و الحاح و اصرار می کردند؟ اگر این رسوایی و اسکاندال، بوجود نمی آمد، باز یقه خود را کنار می کشیدند؟ مردم به لطف رسانه ها و سایتها، دیگر، مسائل را بصورت دست چندم دریافت و قبول نمی کنند. آگاهی آنان بسیار است و قدرت تحلیل مناسبی هم دارند. اگر میزان انرژی که روی ابقای عباس زاده گذاشتند، صرف امور شهر می کردند، الان اوضاع طور دیگری بود. متاسفیم بر خودمان و نماینده این شهر!

 13. خیاو گفت:

  آقای اسدی تو این مدت بزرگترین خیانتها را به شهرستان کردند.

 14. خدابنده لو گفت:

  آره خدایی یکی اسدی مظلومه یکی هم کاش همهی مظلومان مثل اسدی بودند مظلومی که از یه طرف به جیبش فکر میکنه از طرفی به افزودن دارایی خود از طرفی به فکر بستگانش تنها چیزی که برای نماینده شهر مهم نیست مردم مشگین شهر می باشد همین

 15. پ-فیاضی گفت:

  به نظر من خسارت نمایندگی اسدی بیش از ملکی است یعنی دو برار ملکی است چون ملکی چهار سال نماینده بوده و اسدی 8 سال ! بالاخره انصافتان کجاست آقای ملکی بنده خدا برای تخریب نصف فرصت آقای اسدی را داشت.

 16. شهروند گفت:

  اقای اسدی زمانی میگفت بخاطر مرز مشترک با اذربایجان مشگین را منطقه ازاد خواهم کرد پس کو
  دانشگاه اهر دانشجوی دکترا جذب می کنه دانشگاه مشگین هم اختلاس و جعل مدرک
  کارخانه سیمان مشگین کجا رفت
  از مس مشگین چه خبر
  ببینین چقدر کوته فکر هستیم کارهای دولت را هم به نماینده نسبت می دهیم مثلا اگر نماینده نداشتیم جاده مشگین اردبیل دو بانده نمیشد مگر در کدام عصر زندگی میکنیم با جاده های شهرستانهای دیگر در استانهای شمالی مقایسه کنید ببینید از دست این نماینده چقدر بد بختیم
  به احمدی نژاد نامه سر گشاده نوشت شهر را فلج کرد به دنبالش کفن پوشید و مرگ بر میر حسین گفت اگر نامه نوشته بود چرا مرگ بر می گفت اگر میخواست مرگ بر موسوی بگه چرا به احمدی نزاد نامه نوشت بعد گفت دولت در مقابلم ایستادگی میکند
  وبعد که آقای روحانی اومد گفت که سرعین آفت مشگینه بخاطر منافع شخصی افراد ناکارامد در راس ادارات گذاشت و نتیجه اش مشخص
  جسارت در اوردن یک پروژه به شهر کاراست نه در داد زدن و ابروی شهرستان را بردن
  جالبه بعضی خوشحالن که نماینده در مجلس حرف زد مگر لال بود زبانش باز شد نماینده وظیفش دادزدن نیست حق مردم را خواستن است
  درست است من حامی ملکی نیستم ولی خدائیش تفاوت ملکی با اسدی به اندازه تفاوت استاندار با بخشدار هست اقای ملکی در طول 4 سال چندین پروژه را اجرا کرد (مکان شهر -پل معلق-آذران شیشه اتوبوس سازی و….) و کلید اجرای چندین پروژه را زده بود(مثل کارخانه سیمان- مس مشگین – خیابان 120 متریو…) که اسدی فراریش داد در بین این همه پروزه درسته لنت گستر شکست خورد ملکی دوست نداشت که شکست بخوره ولی در بین این همه پروژه شکست یک پروژه طبیعی هست ولی اسدی یک فرغون سازی هم برای شهر ستان نیاورد که شکست بخورد یا جواب بدهد املای نا نوشته که غلط ندارد اونهایی که به نوعی تطمیع شدهاند سنگ اسدی را به سینه میزنند و ال برای همه ماهیتش مشخص شده است

  • کیم فوت الب آیا؟؟؟ گفت:

   در اینکه شما طرفدار ملکی هستید و در صدد تخریب آقای اسدی برآمدید شکی نیست،
   در مورد دانشگاه آزاد فک نکنم شما در مقام قضاوت باشید که اینگونه رای صادر میکنید
   کارخانه سیمانی را که آقای ملکی ۴بار کلنگش را زده بود در حالی که در آن منطقه نه زیرساخت های آن و نه مواد اولیه سیمان وجود داشت سنگش را به سینه نزنید
   در مورد حقوق ملت!!!!!اگر امکان دارد بفرمایید آقای ملکی کدام حقوق مردم را توانستند مطالبه کنند؟؟؟؟اگر کسی نمیدانست فک میکرد ایشان لال تشریف دارند که حتی یک سخنرانی در مجلس از ایشان ندیده ایم
   درخصوص اتوبان هم منتظر بودیم آقای ملکی تشریف بیاورند و افتتاحش کنند،اما مکان شهر!!!!!که شما ازش دفاع میکنید پس شما هم خائن هستید،چراکه آقا ملکی با سپردن زمین های مفت و ارزان قیمت مکان شهر به غیربومی ها ،باعث خروج سرمایه از شهرستان شدند.
   و اینکه آیا واقعا اتوبوس ساری و آذران شیشه و …را جدی میگویید یا شوخی میکنید؟؟؟یا شاید هم اتوبوسش را سوار شده اید ما خبر نداریم
   همه این طرح ها چیزی جز فرار سرمایه گذارها پس از گرفتن تسهیلات طرح ها نداشته است.اگر واقعا آقای ملکی به فکر شهرستان هستند چرا همان فرغون سازی را در این چند سال نیاوردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 17. کیم فوت الب آیا؟؟؟ گفت:

  در اینکه شما طرفدار ملکی هستید و در صدد تخریب آقای اسدی برآمدید شکی نیست،
  در مورد دانشگاه آزاد فک نکنم شما در مقام قضاوت باشید که اینگونه رای صادر میکنید
  کارخانه سیمانی را که آقای ملکی 4بار کلنگش را زده بود در حالی که در آن منطقه نه زیرساخت های آن و نه مواد اولیه سیمان وجود داشت سنگش را به سینه نزنید
  در مورد حقوق ملت!!!!!اگر امکان دارد بفرمایید آقای ملکی کدام حقوق مردم را توانستند مطالبه کنند؟؟؟؟اگر کسی نمیدانست فک میکرد ایشان لال تشریف دارند که حتی یک سخنرانی در مجلس از ایشان ندیده ایم
  درخصوص اتوبان هم منتظر بودیم آقای ملکی تشریف بیاورند و افتتاحش کنند،اما مکان شهر!!!!!که شما ازش دفاع میکنید پس شما هم خائن هستید،چراکه آقا ملکی با سپردن زمین های مفت و ارزان قیمت مکان شهر را به غیربومی ها سپردن و باعث خروج سرمایه از شهرستان شدند.
  و اینکه آیا واقعا اتوبوس ساری و آذران شیشه و …را جدی میگویید یا شوخی میکنید؟؟؟یا شاید هم اتوبوسش را سوار شده اید ما خبر نداریم
  همه این طرح ها چیزی جز فرار سرمایه گذارها پس از گرفتن تسهیلات طرح ها نداشته است.اگر واقعا آقای ملکی به فکر شهرستان هستند چرا همان فرغون سازی را در این چند سال نیاوردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • azad گفت:

   دوست عزیز!
   بر فرض که ملکی اصلا کاری برای شهر انجام نداده, اما در عوض رسوایی جعل مدرک و اختلاس, رانت بازی برای صاحبان آبدرمانی ها, زمین خواری توسط رییس دست نشانده منابع طبیعی, احداث سد وراه مجانی در بالادست باغ شخصی تجرآباد, آبدزدی از خیاوچایی برای ارشق, کتک کاری کارمند محیط زیست توسط رییس دست نشانده, ابقا و اخراج مستخدم, دفتر دار و معاون آموزش و پرورش ووووووووووو….. در زمان نمایندگان دیگر مشاهده نشده بود.
   البته عصبانیت شما کاملا موجه است و تا زمان انتخابات ممکن است کارتان به بیمارستان رازی تهران هم برسد.

   • کیم فوت الب آیا؟؟؟ گفت:

    دوست عزیز azad
    بهتر بود اسمتان را میگذاشتید قاضی صلواتی!
    از نظر جنابعالی معلوم است که از معده تان سخن میگویید
    درمورد جعل مدرک و اختلاس توصیه میکنم کمی صبور باشید،بر شما وحی منزل نشده است که اینگونه رای صادر میکنید.
    دوست عزیز آقای قاضی صلواتی،صاحبان آبدرمانی هایی که شما میگویید با هزینه شخصی خودشان زمین ها را خریداری کرده و آقای نماینده هم از طرح آنها حمایت کرده است،چنانکه اگر شما هم ایده ای داشته باشید از آن حمایت خواهند کرد، در ضمن شما ناراحتید که چرا این عزیزان در شهر خودمان سرمایه گذاری کرده اند؟؟؟؟؟؟؟؟
    همه این تهمت هایی که زدید اگر هم صحت آنها اثبات شود باز ربطی به شخص نماینده ندارد،لابد شما انتظار دارید بجای این عزیزان خلاف کاری که شما می فرمایید،آقای نماینده بازخواست شود؟؟؟؟حتما به زعم شما بجای آقای رحیمی، احمدی نژاد باید مجازات شود؟!!!!!!

 18. yek shahrvand گفت:

  اسدی باز هم نماینده شهر میشه.یاشاسین اسدی

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار