اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 6071 | تاریخ انتشار: 11:20:51 - دوشنبه 18 اسفند 1393 | بدون نظر | |

مجید خدابخش:

مرزهای اردبیل امن‌ترین مرزهای کشور

ایلقار نیوز:مجید خدابخش در همایش استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان مرزبانی استان اردبیل خدابخشاظهار داشت: مرزبانان با صیانت از مرزهای کشور نقش و تاثیر بسزایی در افزایش امنیت و آرامش در جامعه داشته و بدون تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر این نیروها برقراری امنیت در کشور میسر نمی‌شود.

وی با بیان اینکه حفاظت و صیانت از مرزهای کشور وظیفه و رسالت سنگینی است که بر دوش نیروهای مرزبانی قرار گرفته است، گفت: باید تلاش و جدیت بر این باشد تا با توجه به این وظیفه و رسالت خطیر در راستای حفاظت و صیانت از مرزهای کشور از هیچ تلاشی دریغ نشود.

خدابخش با اشاره به مرزی بودن استان اردبیل بیان کرد: با توجه به این مهم، وظیفه مرزبانان استان اردبیل بسیار خطیرتر می‌شود که باید با توجه به این مسئولیت تلاش کنند تا اجازه کوچکترین تعرض و تعدی به مرزهای کشور را نداده و مرزهای استان را به امن‌ترین مرزهای کشور تبدیل کنند.

رئیس شورای اداری استان اردبیل با اشاره به ایجاد امنیت در مرزهای استان اردبیل تصریح کرد:‌ مرزهای استان اردبیل در حال حاضر جزو امن‌ترین مرزهای کشور محسوب می‌شود که این امر در گرو تلاش و جدیت نیروهای تلاشگر و خستگی‌ناپذیر مرزبانی استان محقق شده که این کار شایسته قدردانی است.

وی با بیان اینکه رضایت مردم از مرزبانی سبب افزایش منزلت این نیرو می‌شود، افزود: نیروهای مرزبانی باید تلاش کنند تا در کنار انجام وظایف قانونی خود رضایتمندی عمومی را به همراه خود داشته باشند تا سبب تعالی این نیرو شود.

خدابخش با قدردانی از نیروهای مرزبانی در ایجاد امنیت در مرزها و صیانت از مرزهای کشور و استان اردبیل اظهار کرد:‌ بدون تلاش شبانه‌روزی در امر صیانت از مرزهای کشور این امر محقق نمی‌شد به طوری که هم اکنون مرزهای کشورمان از امن‌ترین مرزهای جهان به شمار می‌رود که هیچ کسی به خود جرات تعرض و تعدی به آن را نمی‌دهد.

استاندار اردبیل افزود:‌ مرزبانان با مقاومت در برابر تمامی سختی‌ها و دشواری‌های این کار در مسیر خدمت به میهن اسلامی نمادی از صبر و استقامت هستند که توانسته‌اند خدمات ارزنده‌ و مهمی را برای کشور انجام داده و از تعرض بیگانگان به کشور جلوگیری کنند.

منبع: تسنیم
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار