اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

کد خبر: 6761 | تاریخ انتشار: 20:17:16 - سه‌شنبه 18 فروردین 1394 | 4 نظر | |

به بهانه سال نو:

آقای فرماندار امسال چرا اسکناس های نو در مشگین شهر توزیع نشدند ?

ایلقار نیوز: مطابق سال های گذشته امسال نیز هیچ نوع اسکناس نویی در بانک های ملی- ملت- indexسپه و حتی بانک ایران زمین مشگین شهر توزیع نشد.
قبلا بانک مرکزی اعلام کرده بود که اسکناس های نویی از روز شنبه ۲۳ اسفند ۹۳ تا چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۳ در کلیه شعب بانک ها توزیع خواهد شد ولی امسال روسای بانک های ملی و ملت و سپه و حتی بانک ایران زمین اعلام کردند که هیچ نوع اسکناس نویی در مشگین شهر توزیع نخواهد شد چون اردیبل از تحویل اسکناس های نو به بانک های مشگین شهر خودداری کرده است .موضوع عدم توزیع اسکناس های نو با فرمانداری هم در میان گذاشته شد ولی آقای فرماندار هم نتوانستند کاری انجام دهند و امسال هم بچه های مشگین شهری نتوانستند اسکناس نو عیدی بگیرند و مجبور شدند با اسکناس های کهنه ی سال های پیش بسازند.
رئیس یکی از بانک ها در گفتگو با خیاو گفت: مدیر کل بانک … استان اردبیل می گویند:شهروندان مشگین شهر برای دریافت اسکناس نو باید به بانک … اردبیل مراجعه می کردند. در این که مشگین شهر هم سهمی از اسکناس ها ی نو داشت شکی نیست ولی گویا عده ای از خدا بی خبر اسکناس های نوی سهمیه مشگین شهر را در شهرهای دیگر و شاید در پایتخت به قیمت آزاد فروختند، شک نکنید بله شما هم می توانستید مثل بعضی ها اسکناس های نو سهمیه مشگین شهر را در سایر شهرها با قیمتی بالاتر خریداری کنید. حال از مسئولان رده بالای مشگین شهر مخصوصا آقای فرماندار انتظار می رود دقیقا اعلام نمایند که امسال چرا اسکناس های نو در مشگین شهر توزیع نشدند و سهمیه مشگین شهر را در کجای ایران زمین فروختند. بهتر نبود قبل از شروع سال جدید آقای فرماندار نام شعب توزیع اسکناس های نو را به مردم اطلاع می دادند یا روسای بانک ها را مجبور می کردند میزان دقیق اسکناس های نوی دریافتی خود را به فرمانداری اعلام نمایند به هر حال کوتاهی از روسای بانک ها و آقای فرماندار بود که قبلا برنامه ریزی نکرده بودند و دیر جنبیدند….

انتهای پیام/خیاو

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


4 ديدگاه مطلب براي " آقای فرماندار امسال چرا اسکناس های نو در مشگین شهر توزیع نشدند ? " ارسال شده است.

 1. اصغری گفت:

  فرماندار.فقط اسمش فرمانداره.از چیزی سر در نمیاره.

 2. فرهان88 گفت:

  عزیز احترامتو نگهدار مگه فرمانداران شما جکا کر دنند………

 3. ولی گفت:

  آقای فرهان88 جنابعالی ندانسته قضاوت نکن اولا در پایان سال اسکناس نو در بانک ملی حضوری ودر کارت خوانهای بانک گشاورزی و….توزیع می شد .دوما فرماندار قبلی وفعلی نداریم همه اش یه جنسند وبس

  • فرهان88 گفت:

   منظورم اینه که اول رییس بانک ملی باید جواب بده دوما در انتخاب کلمات دقت کنییم یعنی چه ( فرماندار از چیزی سر در نمیا ره ) میتونییم کلمات بهتری انتخاب کنییم و انتقاد بکنییم در ان موقع طرف بهتر میفهمه.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار