۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

کد خبر: 7022 | تاریخ انتشار: 11:01:18 - چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 | بدون نظر | |

جلسه هم‌اندیشی :

انتخاب مرد سال فوتبال استان با حضور مربیان، کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال اردبیل

ایلقار نیوز:جلسه هم‌اندیشی انتخاب مرد سال فوتبال استان با حضور مربیان، کارشناسان و -155718پیشکسوتان فوتبال اردبیلامروز در هیئت فوتبال استان برگزار گردید.

صمد نوتاش شامگاه امروز در  جلسه هم‌اندیشی انتخاب مرد سال فوتبال استان با حضور مربیان، کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال اردبیل اظهار داشت: انتخاب مرد سال فوتبال استان اردبیل براساس آیتم‌های حرفه‌ای، تخصصی و علمی انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه در انتخاب مرد سال فوتبال استان اردبیل تمام کارشناسان، مربیان، پیشکسوتان و بازیکنان فوتبال حضور دارند، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده انتخاب مرد سال فوتبال استان از طریق مردم نیز انجام می‌شود که بر این اساس با برگزاری مسابقه پیامکی و نظرسنجی در خبرگزاری‌های استان مردم می‌توانند مرد فوتبال سال اردبیل را انتخاب کنند.
نوتاش بیان کرد: استان اردبیل با جود اینکه مهد فوتبال کشور است اما متاسفانه در سال‌های گذشته آنطوری که باید از بازیکنان، پیشسکوتان و مربیان فوتبال اردبیل تجلیل و قدردانی شود، این کار انجام نشده است.
رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل با تشریح اینکه مرد فوتبال استان باید تمامی آیتم‌های حرفه‌ای فوتبال از جمله حضور در تیم ملی، تجربه بازی‌های لیگ برتر و بازی در رده‌های سنی مختلف را داشته باشد، افزود: در کنار انتخاب مردم فوتبال استان اردبیل منتخبان و پدیده‌های فوتبال استان نیز معرفی می‌شوند.
وی تصریح کرد: در کنار انتخاب مرد سال فوتبال استان مربی و داور برتر فوتبال نیز معرفی می‌شود تا انگیزه مضاعف بین بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان فوتبال ایجاد شود.
نوتاش اظهار کرد: تمامی سازمان‌های ورزشی، اداره کل ورزش و جوانان و خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها می‌توانند با انعکاس این رویداد بزرگ در رسانه‌ها و سایت‌های خود مردم را در انتخاب مرد سال فوتبال استان همراهی کنند تا این انتخاب به صورت حرفه‌ای و براساس نظرهای کارشناسان فوتبال انجام شود.
رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل با اشاره به اینکه در انتخاب مرد سال فوتبال استان اردبیل تمامی فوتبال‌دوستان، پیشکسوتان فوتبال، کارشناسان، مربیان، مدیران ورزشی و صاحب‌نظران فوتبال مشارکت می‌کنند، افزود: بی‌شک این برنامه در سال‌های آینده نیز افزایش می‌‌یابد.
وی بیان کرد: هیئت فوتبال استان با برگزاری این آئین و رویداد بزرگ به دنبال این بوده که بتواند شور و حال خاصی در بین بازیکنان فوتبال اردبیل به وجود آورد و به یقین این امر می تواند انگیزه این بازیکنان را برای درخشش در سطح ملی و بین‌المللی افزایش دهد.
نوتاش با بیان اینکه تیم منتخب استان اردبیل نیز از بین بازیکنان برتر فوتبال استان انتخاب می‌شود، گفت: در صدد هستیم با برگزاری یک بازی دوستانه منتخب اردبیل با یکی از تیم‌های مطرح کشور یا تیم هنرمندان از زحمات بازیکنان برتر اردبیل تجلیل کنیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار