باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 6771 | تاریخ انتشار: 15:31:11 - چهارشنبه 19 فروردین 1394 | 2 نظر | |

دکتر روحی عیسی لو:

استفاده از پتانسیل دانشگاه،شعار “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” را تحقق می بخشد

ایلقار نیوز :دکتر محمد روحی عیسی لو با اشاره به شعار امسال مقام معظم رهبری،رسیدن به همدلی وهمراهی با دولت را وابسته به تلاش وهمراهی همه آحاد مردم دانست و گفت: در حوزه دانشگاه نیز، استفاده از نخبگان و اساتید دانشگاه، این همراهی و همدلی را تحقق می بخشد.روحی

دکتر محمد روحی عیسی لو سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر در دیدار نوروزی با کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهربا اشاره به نامگذاری سال 94 به عنوان سال “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” از سوی مقام معظم رهبری گفت: نیاز است که حمایت گسترده‌ای از سوی دانشگاهیان برای تحقق این نامگذاری صورت پذیرد.

وی با اشاره به شعار امسال مقام معظم رهبری،رسیدن به همدلی وهمراهی با دولت را وابسته به تلاش وهمراهی همه آحاد مردم دانست و گفت: در حوزه دانشگاه نیز، استفاده از نخبگان و اساتید دانشگاه، این همراهی و همدلی را تحقق می بخشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر در ادامه با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر 20 میلیارد ریال از دانشجویان طلب دارد، گفت: همکاران در امور مالی باید با برنامه ریزی و استفاده از تجارب سایر دانشگاه باید این مقدار مطالبات را وصول و به حساب دانشگاه واریز کنند.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: : همه می دانیم که یکی ازعلت های عدم تکمیل مجتمع ولایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر نبود بودجه کافی است این درحالی است که  برای دریافت طلب های دانشگاه تاکنون هیچ برنامه ای وجود نداشته است.

وی گفت: متاسفانه مدیریت قبلی دانشگاه چشم اندازی برای دریافت شهریه از دانشجویان نداشته اند وعدم وصول آن خسارت زیادی بر دانشگاه وارد خواهد ساخت.

دکتر محمد روحی عیسی لو در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در مدیریت جدید سعی می شود از اساتید با تجربه و علمی استقاده شود، گفت:  حضور به موقع اساتید در کلاس درس به معنی ارزش دادن به دانشجو و دانشگاه است.

وی افزود: خوشبختانه در سیستم دانشگاه هم درسطح دانشجویان و هم در بخش اساتید بخشنامه های خوبی نوشته شده است که عمل کردن به این بخشنامه ها بسیاری از مشکلات را حل می کند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر با اشاره به اینکه با اتحاد می توانیم خیلی از مسائل را حل کنیم، افزود: هم کارکنان و هم اساتید باید برای بهبود هر چه بهتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تلاش کنند.

دکتر روحی عیسی لو گفت: باید با همدلی، عزم عمومی، تلاش و کار دانشگاه آزاد اسلامی مشگین شهر به جایگاه واقعی و اصلی خود برسانیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " استفاده از پتانسیل دانشگاه،شعار “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” را تحقق می بخشد " ارسال شده است.

  1. امید گفت:

    آقای روحی زیاد داری از مدیریت قبلی مایه میذاری کاندیداتوری نزدیکه شاید اینبار بجای 500 رای 700 رای بیاری دو میلیارد طلب داشتن بهتره یا کلی بدهی داشتن

  2. هاتف گفت:

    درود بر دکتر عباسزاده که نه تنها بدهی نذاشت بلکه دومیلیاردهم طلب و بودجه گذاشته رفته

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار