افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

کد خبر: 8020 | تاریخ انتشار: 16:15:59 - سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1394 | 3 نظر | |

در پی نگارش مطلبی انتقادی از سوی ابراهیم زاده:

قدردانی عباس نیا از سید عقیل ابراهیم زاده

به گزارش ایلقار نیوز به نقل از خیاو نیوز: حسین عباسی نیا دقایقی پیش با ارسالی متنی از سید عقیل ابراهیم زاده قدردانی کرد:عباسی نیا

با تشکر و سپاس فراوان از جناب آقای ابراهیم زاده، کلیه رسانه ها، مدیران و خبرنگاران سایت های مشکین شهر که در این چند روز در مراسم افتتاحیه زحمات دلسوزانه و مخلصانه ای متحمل شده اند و تصویر گر حماسه بزرگ بوده اند. هر چند مدیران، مسئولین و اشخاص سیاسی و غیر سیاسی در مسابقه عکاسی، فیلمبرداری و مصاحبه با رسانه ها سر از پا نمی شناختند و مدام در تکاپو بودند، گویی حرف ها و صحبت های گذشته خود را فراموش کرده اند.
اینجانب که در سال ۱۳۸۴ سرمایه گذاران اولیه پل معلق و پروژه گلستان را به جناب آقای مهندس ملکی نماینده وقت معرفی و مجدداً سرمایه گذار دوم جناب آقای جهانبانی را که سهم سرمایه گذار اول آقای رئوف را خریداری نمودند را معرفی کردم. کلیه حقایق و واقعیت های پیدا و پنهان این پروژه را می دانم و قدردان همه مسئولین و دست اندرکاران زحمت کش که شاید این روزها دیده نشده اند هستم و خواهم بود.
خداگواه است از خوشحالی افتتاح پروژه گریستم و سجده شکر به جای آوردم که در آن روز شاهد شادی مردم عزیز و مظلوم مشکین شهر بودم اما چه کنم که نمی شود چشم بر روی واقعیت ها بست، حقیقت و واقعیت اینگونه از بین نخواهد رفت و مشکلات حل نخواهد شد.
نقد و آسیب شناسی بجا و درست جناب آقای ابراهیم زاده می بایست در دیگر رسانه ها تداوم یابد، تحلیل گران و کارشناسان عرصه رسانه باید ضمن ارائه تصویر درست و کامل از معضلات و مشکلات شهری و منطقه ای با ارائه راه حل صحیح و قابل اجرا این شهر را در راه پیشرفت و توسعه ای که با همت مسئولین دلسوز شروع شده است کمک و یاری کنند. همانطور که نماینده محترم مردم مشکین شهر جناب آقای مهندس اسدی فرمودند هنوز سند جامع توسعه پایدار گردشگری در این شهرستان که حقیقتاً از ضروریات و نیازهای واقعی شهرستان است تدوین نشده است و بدیهی است که پیشرفت و توسعه می بایست متوازن و متناسب باشد.
یادمان باشداگر ما یک استادیوم ده هزار نفره داشته باشیم و یک تیم با تماشاگر میلیونی را برای برگزاری مسابقه فوتبال به استادیوم دعوت نماییم ازدیاد جمعیت باعث خسارت و صدمات جبران ناپذیری خواهد شد.
حال که طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در مشکین شهر ساخته شده است، اگر همزمان پنج هزار گردشگر داخلی و یا خارجی جهت بازدید وارد شهر شدد کجا اسکان خواهند یافت؟
آیا هتل های شهرمان نیز در حد استانداردهای خاورمیانه میباشد؟
بیایید به دور از همه جناح بندی و دسته بندی های سیاسی در کنار پل معلق ندای صلح و دوستی سرداده و برای پیشرفت شهرمان صادقانه بکوشیم و چشم ها را بر روی واقعیت ها و حقایق نبندیم.
فراموش نکنیم در این راه مسئولیت رسانه ها به منظور ارائه تصویری واقعی و حقیقی از سیمای شهرمان بسی سنگین است.
مجدداً از جناب آقای ابراهیم زاده تشکر و از همه دوستان و عزیزانی که شاید به اندازه سر سوزن صحبت بنده خاطر عزیزشان را مکدر کرده است طلب بخشش می کنم.
با تشکر حسین عباسی نیا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


3 ديدگاه مطلب براي " قدردانی عباس نیا از سید عقیل ابراهیم زاده " ارسال شده است.

  1. اصلان گفت:

    سلام آقای عباسی نیا از اینکه سجده شکر به جا اوردید جای تشکر دارد اما جنابعالی به نوعی از سوالات پرسیده شده طفره رفتید …….با اینکه نگارنده مطلب هم از و ضعیت کامل پروزه در جریان نیست البته جناب ابراهیم زاده به نویسندگی و مسایل فرهنگی بپردازند بهتر است که هر از گاهی جوئ منطقه را با نوشتن مطالب انتحاری شو ک زده نمایند به هر حال ضمن نقد وارده به دو تا یاداشت موجود اصل دعوا بر سر این است افرادی که دخیل نبودند :کاسه داخ تر از آش هسند و عکس یادگاری می گیرند از ماست که برماست .به هر طریق ممکن از نگارنده مطلب هم عباسی نیا و ابرهیم زاده اصولگرای تندرو تشکر می نماییم

  2. اصلان گفت:

    داغ تر از ………….صحیح است البته منظور از اینکه ابراهیم زاده در جریان کار نیست بی ادبی و اسائه ادب به برادر تندروی ما نیست بلکه ایشان شمه سیاسی و فرهنگی دارند و از اجرائیات پروژه ها شناختی ندارند

  3. انتخاب 94 گفت:

    اقای عباسی نیا یا شما میخواهید کاندید بشین یا اقای ابراهیم زاده انشاالله رای بیارین…کل مردم دنیا پلو تبریک میگن شما نشستین دارید تخریب میکنین ولی بدانید مردم بیدارن دفع میکنن اقایان محترم هم دلی و هم زبانی یادتون نره لطفا..یک مثال ترکی هست شنیدی میگه دال دان اتلان داش توپوقا دئیر

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار