اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

کد خبر: 8447 | تاریخ انتشار: 14:22:10 - یکشنبه 10 خرداد 1394 | بدون نظر | |

توحید مهدوی:

پل ارتباطی بین جوانان و بدنه دولت وجود ندارد

ایلقار نیوز:دبیر انجمن مردم نهاد خورشید سبز مهر امید آرتا گفت: پل ارتباطی بین جوانان و بدنه دولت وجود ندارد و سمن ها می توانند این پل وتوحید مهدوی خلاهای موجود آن را پل کنند مشروط بر اینکه مورد حمایت قرار بگیرند.

توحید مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه اردبیل،تصریح کرد: جوانان نباید در نیمه تاریک جامعه قرار بگیرند بلکه باید از خلاقیت ها و انرژیک بودن آنها نهایت استفاده را برای سوق دادن جامعه به سمت توسعه یافتگی برد.

وی با بیان اینکه نباید مشکلات و معضلات پیش روی جوانان تنها در هفته های مناسبتی به مانند هفته جوان دیده شود، تصریح کرد: هنوز سیاست های دولت محلی برای جوانان استان اردبیل به صورت واضح و مبرهن مشخص نشده است و سردرگمی و بی برنامگی در حوزه جوانان قابل لمس است که در این مورد باید دستگاه های دولتی و شبه دولتی به صورت برنامه ریزی شده، مطالعه شده و با نگرش آسیب شناسانه وارد عمل شوند.

این روزنامه نگار و فعال مدنی اردبیل با اشاره به اینکه خروجی قابل توجهی از جلسات ستاد ساماندهی جوانان به چشم نمی خورد، تاکید کرد: نباید معضلات پیش روی جوانان را تنها در برنامه های کلیشه ای جستجو کرد بلکه باید به دنبال برنامه هایی برای شکوفایی استعدادها و خلاقیت های جوانان بود.

NGOها بازوی توانمند دستگاه های دولتی

به گفته توحید مهدوی، سمن ها فعال در حوزه جوانان می توانند در خلاقیت افزایی و شکوفایی آنها مثمر ثمر واقع شوند به شرطی که از توانایی های آنها استفاده شود.

دبیر انجمن مردم نهاد خورشید سبز مهر امید آرتا اظهار کرد: هنوز NGO ها در سطح استان اردبیل جای خود را پیدا نکرده اند و مسئولان دولتی هم به جای اینکه NGO ها را بازوی توانمند خود بدانند، آنها را تهدید دانسته و حتی گاهی دچار توهم رقیب پنداری می شوند در حالی که سمن ها هیچ وجه رقابتی نمی تواند داشته باشند.

مهدوی با اشاره به ویژگی های NGO ها اضافه کرد: NGO ها به صورت داوطلبانه و غیردولتی و در زمینه آگاه سازی، رابط بین بطن جامعه و بدنه دولت، خودجوش و معمولا به صورت غیرانتفاعی فعالیت می کنند و باید از این سازمان های مردم نهاد برای توسعه استان و کشور استفاده کرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار