اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 8474 | تاریخ انتشار: 19:56:54 - دوشنبه 11 خرداد 1394 | 1 نظر | |

مدیر عامل شهرک صنعتی عنوان کرد:

تولید کنندگان عامل تعطیلی شهرک صنعتی مشگین شهر

ایلقار نیوز: به دنبال انتشار خبر تعطیلی شهرک صنعتی مشگین شهر خبرنگار پایگاه خبری مشکین رسا و ایلقار نیوز در محل شهرک صنعتی شهرستان مشگین شهر شهرک صنعتیحاضر شده و از نزدیک مشکلات شهرک صنعتی شهرستان را مشاهده و از مسئول شهرک جویای دلایل تعطیلی آن شد.

در این بازدید طهماسبی مدیر عامل شهرک صنعتی مشکل شهر در گفتگو با خبرنگار مشکین رسا و ایلقار نیوز گفت: با توجه به ظرفیت محدود تصفیه خانه شهرک صنعتی تولید کنندگان متعهد شده اند تا دبی مشخصی از فاضلاب واحد تولیدی را به تصفیه خانه بفرستند اما متاسفانه با توجه به فصل کاری برخی واحد های تولید میزان تولید فاضلاب صنعتی در این شهرک به صورت غیر منتظر افزایش یافته است.

وی افزود: با توجه به افزایش میزان تولید فاضلاب صنعتی واحدهای تولیدی از یک ماه گذشته تصفیه خانه شهرک با مشکل تصفیه مواجه شده است به طوری که برخی از واحدهای تولیدی فاضلاب غیر استاندارد و خارج از تعهدات خود وارد تصفیه خانه کرده اند که خارج از تعهد و توان تصفیه خانه می باشد.

وی تصریح کرد: به دلیل افزایش میزان تولید فاضلاب تصفیه خانه با مشکل عدم تصفیه مواجه شده و در حوزچه ها تصفیه انبار شده است و این امر موجب خساراتی همچون ترکیدگی ساختمان های تصفیه خانه ها، نشست حوزچه ها و حاشیه های آن شده است.

وی تاکید کرد: در طول چند سال گذشته فاضلاب تولیدی شهرک طبق استاندارد بوده و هیچ گونه مشکلی در آن وجود نداشت اما در یک ماه گذشته واحدهای تولیدی به خاطر عدم رعایت تعهدات و استانداردهای شهرک موجب شده است جلوی ورود فاضلاب به تصفیه خانه گرفته شود و این امر نیز به خاطر عدم خروج فاضلاب واحدهای تولیدی عملاً تعطیل می شود تا به مشکلات شهرک و تصفیه خانه رسیدگی شود.

طهماسبی اضافه کرد: در یک ماه گذشته به خاطر تولید فاضلاب بیشتر مجبور شدیم با خودروهای فاضلاب اقدام به تخلیه تصفیه خانه شویم که ان هم هزینه های اضافی به شهرک تحمیل می کند.

وی افزود: تولید کنندگان محصولات لبنی عمده تولید کنندگان فاضلاب هستند که منجر به ایجاد اختلال شده است.

وی گفت: تا زمانی که وضعیت تصفیه خانه و میزان ورود فاضلاب ها به تصفیه خانه به حالت استاندارد تغییر نیابد تصفیه خانه تعطیل می شود و کاری هم برای رفع آن نمی توان انجام داد اما در صورتی که تولید کنندگان خود به تعهدات خود عمل کنند می توان به حالت عادی برگشت.

میر عامل شهرک صنعتی مشگین شهر با بیان اینکه بیش از 30 واحد تولیدی در این شهرسک وجود دارد گفت: متاسفانه بیش از 50 درصد این واحد ها به دلیل عدم حمایت دولت در تامین سرمایه در گردش به حالت تعطیل در امده است که در صورت فعالیت کامل این شهرک بیش از 300 نفر می توانند در این شهرک مشغول کار شوند و در میزان تولیدات داخلی و شهرستانی سهیم باشند.

شهرک صنعتی

DSC_0059

DSC_0064

DSC_0067 انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " تولید کنندگان عامل تعطیلی شهرک صنعتی مشگین شهر " ارسال شده است.

  1. علی امامعلیزاده میرک گفت:

    دولت تدبیر وامید از تولیدگنندگان در دوره بعدریاست جمهوری حمایت خواهد کرد این دوره شعار میدهند دوره دوم عملیاتی میشه؟ اینگار یا شهرمون مسئول ندارند یا تولیدکنندگان و سرمایه دارن مشکلاتشان ا تا بحال مطرح نکرده اند؟شما چطور فکر می کنیدعزیزان؟

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار