گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

کد خبر: 8557 | تاریخ انتشار: 14:53:02 - پنج‌شنبه 14 خرداد 1394 | 4 نظر | |

حوادث ناخوشایند در چهارمین روز رایگان بودن پل معلق مشکین شهر / مردم همکاری کنند / تصاویر

ایلقار نیوز :به گزارش مشکین سلام در حالی که مردم مشکین شهر در مراسم افتتاح پل معلق به نحو تحسین برانگیزی شرکت کرده بودند اما در حالی که وعده رایگان بودن ۸ روزه ی پل می رفت تا به روزهای پایانی برسد، در چهارمین روز رایگان بودن استفاده از پل، حوادثی ناگوار در این محل اتفاق افتاد که لزوم توجه و همکاری بیش تر همشهریان عزیز در بهره برداری از سرمایه های شهرستان را می طلبد.

از ابتدای بازگشایی پل در این روز، استقبال و ازدحام جمعیت به حدی رسید که برای جلوگیری از ازدحام روی پل، درب ورودی برای مدتی بسته شود. همین امر باعث شد تا جمعیتی که در بیرون در انتظار بودند تحمل از کف داده و با تخریب حفاظ توری کنار درب وارد محوطه شوند. همین امر در ورودی عرشه ی پل نیز اتفاق افتاد و نتیجه این بود که پل مالامال از جمعیت شد و هر لحظه احتمال خطر می رفت.

در محوطه ی پل، یکی از پارک های بادی به علت پرتاب سنگ از برخی بازدیدکنندگان بادش خالی شده بود. این پارک ها به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گرفته بود. عده از مردم از بالای نرده ها خود را به عرشه می رساندند و برخی پدران و مادران نیز فرزندان خود را در انجام این کار یاری می رساندند!

بقایای بستنی های ریخته شده بر کف پل مشهود بود و زباله هایی که در جای جای محوطه ریخته شده بود چهره ای ناخوشایند به محیط داده بود.

و حوادث دیگری که ذکر آن در این مقال نمی گنجد.

حسین عباسی نیا، مدیر عاملی پل معلق، خواستار توجه بیش تر مردم به این پروژه ی بین المللی و ملی شد است. چنان چه همشهریان محترم می دانند این پروژه تنها ۵ درصد از کل پروژه است که اجرایی شده است و بنابه گفته ی محمدرضا جهانبانی مدیرعامل شرکت تجارت نور ابرار با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان اجرایی و عملیاتی شده است و برای کل پروژه حدود ۵۰ میلیارد توان در نظر گرفته شده است. بنابراین آیا شایسته است برخی بدون توجه به این هزینه ها و سرمایه گذاری ها در حفظ و نگهداری آن تلاش نکنند؟

poll

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


4 ديدگاه مطلب براي " حوادث ناخوشایند در چهارمین روز رایگان بودن پل معلق مشکین شهر / مردم همکاری کنند / تصاویر " ارسال شده است.

 1. دلی بالا گفت:

  برادر انگار مغز مبارکتان رم کرده!مثل اینکه شما معنی حوادث، آن هم از نوع ناگوارش را با رفتار نامتعارف برخی از همشهری های هنجار شکن اشتباه گرفتید. آیا پل تخریب شده؟ یا کسی افتاده وقلم پایش شکسته؟ یا خدایی نکرده در سازه پل محاسبات اشتباهی رخ داده!!؟
  در این ایام که فرصت طلبان سیاسی میخواهند اهمیت این پروژه زیبا را نادیده و کم جلوه دهند شما هم همسو با مغرضان دست به یکی شدید تا این برند مشگین شهر را از رونق باندازید.
  حالم بهم میخورد وقتی میشنوم سطح فرهنگ مردم مشگین شهر اروپایی هست اصلا “دیزولو دا دییر”. اون از سیاستمداران و نخبگان و اصحاب رسانه ای مان و این هم از رفتار زشت عده ای از مردم عادیمان که مثل بز از فنس پل می پریدند.
  هچزاد اولماریخ!!!

 2. حسن گفت:

  برای همشریان واقعا متاسفم
  خلایق هر چه لایق

 3. ali گفت:

  ﻭاﻗﻌﺎ ﺑﺮاﻱ ﺑﻌﻀﻲ اﺯ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪاﻧﻤﻮﻥ ﻣﺘﺎﺳﻔﻢ.ﺑﻪ ﭼﺸﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﺩﻳﺪﻡ ﻛﻪ ﭼﻪ ﻛﺎﺭاﻳﻲ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩﻥ

 4. فرهان88 گفت:

  بله شما درست میفرمایید بعضی نا هنجاریهای بود ولی نباید به حساب پل نوشته شود . این جمله کارها نشان از هیجان همشهریان سرچشمه میگیردو انشالله یواش یواش با فرهنگ سازی از بین خواهد رفت وزیاد هم تاسف . ویا دیگه تمام شد … دنیا نداره رفته رفته درست میشه

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار