تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 8770 | تاریخ انتشار: 1:27:38 - پنج‌شنبه 21 خرداد 1394 | 10 نظر | |

برای حضور در رقابت های انتخابات مجلس دهم :

دعوت دانشگاهیان از دکتر روحی عیسی لو

به گزارش ایلقار نیوز به نقل از مشکین رسا، طی روزهای گذشته، تعدادی از چهره های دانشگاهی با حضور در دفتر دکتر محمد روحی عیسی لو معاون هماهنگیروحی دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل خواستار حضور وی در عرصه رقابت های مجلس دهم از حوزه انتخابیه مشگین شهر شدند.

در آخرین مورد هم ده ها نفر، با تنظیم دعوتنامه ای خطاب به این  چهره علمی و دانشگاهی، از وی جهت حضور در انتخابات دعوت كردند.

این نامه بعد از بیانیه جمعی از دانشگاهیان مشگین شهر که در آن از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر به عنوان حیاط خلوت سیاسی سیاستمداران نام برده می شد، منتشر شد.

در بخشی از این نامه که به این سایت ارسال شده، آمده است:

سابقه و ویژگی های شما در عرصه خدمت بی منت و علمی سبب شده که تاکید کنیم که حضور شما در این برهه حساس می تواند فرصت انتخاب مردم مشگین شهر در مجلس  دهم را با ویژگی های «انتخاب اصلح و دانشگاهی» را به مردم بدهد.

در ابتدای این نامه آمده است:

جناب آقای دکتر محمد روحی عیسی لو مستحضرید که در عرصه حساس مجلس، انتخاب اصلح مصداق کارآمد و همطراز با آرمان های انقلاب اسلامی است و بر همین اساس ما جمعی از دانشجویان از شما به عنوان یک «چهره جدید و علمی» خواستارحضور  در رقابت های مجلس دهم هستیم.

در ادامه این نامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری آمده است: به تعبیر مقام معظم رهبری “همه‏ کاندیداهای تائید صلاحیت شده صالح هستند. اما مهم اين است كه شما در بين اين افراد صالح، بگرديد و صالح‏ترين را پيدا كنيد. اين جا جائى نيست كه من و شما بتوانيم به حداقل اكتفاء كنيم؛ دنبال حداكثر باشيد؛ بهترين را انتخاب كنيد.”

در ادامه این نامه آمده است: آنچه که سبب شد که دست به قلم برده و خواستار حضور شما در این انتخابات شویم به چند دلیل بوده است:

 ا- شناخت ابعاد شخصیتی و علمی : حضور شما در د انشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر فرصتی فراهم آورد تا ابعاد شخصیتی و کاری شما بر همگان مشخص و با همین شناخت  ضمن احترام به سایر کاندیداها، بر خود وظیفه دانستیم که از شما برای حضور در انتخابات مجلس دهم دعوت کنیم.

2- وظیفه بر رسالت دانشجویی: یکی از رسالت های دانشجویی به ویژه در مقاطع حساس حضور در صحنه است، پس معتقدیم اگر در این برهه سکوت کنیم دیگر جبران پذیر نخواهد بود و به تعبیر شهید بهشتی “وای به حال جامعه ای که گروه ممتازش تبدیل بشود به گروه بی درد”.

با این مقدمه برداشت ما این است که شهر و نظام ما هم اکنون به فردی ولایی، مدیر و توانمند، با تدبیر، متخصص و با تجربه، با نشاط و خستگی ناپذیر در عرصه  سیاسی، علمی، اقتصادی و فرهنگی نیاز دارد تا بتواند مطالبات چندین سال گذشته را پیگیر باشد.

درپایان این نامه با اشاره به اینکه این ویژگی ها سبب شده تاکید کنیم که حضورشما در این برهه حساس می تواند فرصت انتخاب را به مردم بدهد و عدم حضور شما در این عرصه پای کسانی را که بارها مورد آزمون قرار گرفته اند، باز خواهد گذاشت.

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


10 ديدگاه مطلب براي " دعوت دانشگاهیان از دکتر روحی عیسی لو " ارسال شده است.

 1. دانشگاهی گفت:

  ما که از این دعوت خبر نداریم….

 2. يعقوب گفت:

  سلام ضمن احترام به مقام علمي و معنوي دكتر عيسي لو محضر كاربران وعزيران عرض مينمايم اشتباه ما در اينجاست تصور ميكنيم بهترين استاد ميتواند بهترين نماينده نيز باشدو تاريخ نشان داده نبايد جهت انتخاب مسوول به خانه شان برويم بلكه كسي كه خودش داوطلبانه وارد ميدان ميشود ميتواند مفيد و موثر باشد

 3. احمد گفت:

  با سلام خدمت شما لطفا اسامى افرادى که اين دعوت رو کردند چاپ کنيد تا همه بفهمند اينا چقدر دانشگاهى هستند. اين موضوع يک تبليغ رسانه اى توسط يک نفره که همه مىدونند براى مجوز استخدامش در دانشگاه اتابکى ميکنه. شرم بر قلم بدست مزدور.

  • یک دوست گفت:

   حتما اونایکه با پارتی در دانشگاه هیات علمی شدند دانشگاهی اند. نکنه این مخاطب فکر می کنند فقط خودشان دانشگاهی اند. اگر اینگونه بود پس چرا …… افراد مشغول در دانشگاه همشون دانشگاهی محسوب می شوند حالا چه لیاقت داشته باشند چه نداشته باشند. شرم بر کسی که گفتارش با عملش یکی نیست.

   • احمد گفت:

    با سلام خدمت دوست عزيز و تشکر بابت جوابى که منتشر کردى. من در يک سخنرانى آقاى روحى حضور داشتم و ايشون خيلى از سيره امام على و نهج البلاغه در تفسىر و تبيين مسايل استفاده مى کردند. از آقاى دکتر روحى خواهش مى کنم براى اينکه ثابت کند رهرو راه على و عاشق مکتب اوست و کردار و گفتار دانشگاهى يکى است عذر افرادى را که با پارتى بازى و بده بستان ژورناليستى و بدون مجوز رسمى باعث مسموميت فضاى دانشگاهى شده و هر روز دانشگاه را بيشتر به بيراهه مىکشد.بخواهد. جهت استحضار مديريت سايت و همشهريان عزيز ذکر اين نکته ضرورى است که دانشگاه سايت اختصاصى و مسئول زوابط عمومى دارد و هرگونه درخواستى حتما از طريق مجارى رسمى قابل نشر است نه از طرىق حضور پنجشنبه هر هفته در سايت ميدان بسىج دانشگاه آزاد اردبىل. دوست عزيز ديگه اين حناى تو رنگى نخواهد داشت. برو, عرصه سيمرغ نه جولانگه توست عز خود مىبرى زحمت ما مىدارى. درود بر مهندس اسدى و مهندس امامى.

    • پارسا گفت:

     جوابیه
     مخاطب محترمی با نام مستعار «احمد» در دو نظر ثبت شده اشاره غیر مستقیمی به اینجانب غفار پارسا داشته اند که ضمن احترام به ایشان باید به عرض برسانم اینجانب هیچ وقت بخاطر استخدام ، سر تعظیم به فرد

     خاصی نکرده و نمی کنم و اگر بعد 3 سال سابقه در سازمان مرکزی دانشگاه آزادو 2 سال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر با داشتن مجوز رسمی از سازمان ولی با دستور ریاست سابق این واحد که فعلا

     مراحل قانونی و حقوقی را سپری می کنند، اخراج شده ام بخاطر منش فکری بود که متاسفانه دوستانی که شما برای آنها درود فرستادید، مورد پسند نبوده است.
     2- بر همگان مسلم است که بیراهه کشیدن دانشگاه آزاد اسلامی توسط کسانی صورت گرفته است که دانشگاه آزاد اسلامی را با ستاد انتخاباتی اشتباه گرفته و هر روز سعی در رسیدن به حایگاه هیت رئیسه این دانشگاه و

     دنبال آن منافع اقتصادی هستند و آنها بجای اینکه به فکر دنبال کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی باشند بر آقای اسدی و آقای ملکی درود می فرستند.
     3- حضور بنده در اردبیل 3 روز در هفته است نه پنج شنبه ها. آنهم نه بخاطر دانشگاه بلکه بخاطر پیگیری امور 3 رسانه تاثیر گذار در استان بنام «نشریه آریتان» و «سایت ساوالان خبر» و

     «روزنامه ساوالان» و والدین همسرم می باشد.
     4- در عجم اینگونه افراد که امروزه مدافع دانشگاه آزاد اسلامی شده اند چگونه در زمان مدیریت سابق دانشگاه سکوت اختیار کرده و در مقابل آن ماهنامه از بابت ……حق سکوت دریافت می کردند.
     4- امروزه رسانه ها قدرتمندترین ابزار در افکار عمومی هستند که می توانند ضمن تغییر دادن معادلات سیاسی نقش مهی در پیگیری مطالبات مردمی دارند. این مقدمه از آن رو بود که بحمدالله مدیریت 4رسانه قدرتمند

     و تاثیر گذار در شهرستان و استان که به تیم ما سپرده شده است که به مدد این رسانه ها دارای انچنان قدرتی هستیم که به هیچ نماینده و مسئولی نیاز نداریم و از این موضوع هیچ وقت قصد بهره برداری نداشته و نخواهیم داشت.
     ضمن احترام به مدیریت سایت خواهشمند است در تایید دیدگاهها از دروغ ها و تهمت ها پرهیز کند.

 4. ali گفت:

  بنده فقط به جمله ای از آقای روحی اشاره می کنم که در مراسم معارفه خودشان فرمودند و خیلی هم به آن اصرار می کردند:
  دانشگاه ، محل بده و بستانهای سیاسی نیست!
  جناب روحی! اولندش, حضرتعالی از مشکینی بودن, فقط وفقط, محل صدور شناسنامه را به یدک می کشید, توصیه بادمجان دور قابچین ها بخاطر شما نیست بلکه دنبال کلاهی از نمد حضور شما در این عرصه‌ هستند.
  البته نیک می دانیم که حضرتعالی آنچنان مبرا از سیاست بازی و بده بستانها هستید که به این راحتی, به در خواست عاجزانه سیل عظیم اساتید!!! به راحتی جواب مثبت نخواهید داد!!!!!

  • دانشجو گفت:

   مگر حضور در مشگین شهر ملاک مشکینی بودن یک فرد است؟ مگر آیت الله مشکینی و آیت الله نوریزاده و عباسزاده و ملکی و آقایی و … در مشکین شهر حضور داشتند ؟؟؟؟؟
   خیر ملاک،حضور در مشکین شهر نیست بلکه ملاک دلسوزی برای شهر و دیار مادری است که باعث میشود جناب آقای دکتر محمد روحی معاون دانگاه آزاد استان با وجود علم بر فضای تخریب و دروغ و شایعه و …در مقام سرپرست امور در دانشگاه شهر موطن خود حاضر شود تا بلکه بتواند با مدیریت دقیق و مقتدرانه خود فضای منفی موجود بر علیه دانشگاه را در اذهان عمومی شهرستان تغییر دهد.آن چه که امروز شاهد آنیم و بابت این مهم از ایشان نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

 5. عباس گفت:

  دوست عزیز آقا یعقوب
  اگر استاد دانشگاه نتواند کاندیدای خوب باشد حتما فقط افراد غیر دانشگاهی کاندیدای خوبی هسنتد انشالله نتیجه در رای مردم مشخص خواهد شد.

 6. ولی گفت:

  سلام بر مردم شریف و ولایتمدار شهرستان مشگین شهر۰ دکتر روحی دارای دکتری برنامه ریزی استراتژیک بوده وبرای شهرستان مشگین شهر نماینده شدن چنین فردی در مجلس شورای اسلامی ضروری به نظر می رسد۰ با توجه به اینکه دکترروحی فردی متعهد و متخصص می باشد لذا مردم عزیز مشگین شهر برای یکبار هم شده بایستی فرد آگاه به امور مردم را به مجلس بفرستد

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار