اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال برای راه‌اندازی مرکز هوشمند ترافیک در مشگین‌شهر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

احتمال جیره‌بندی آب مشگین‌شهر در تابستان امسال

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 9347 | تاریخ انتشار: 0:05:45 - یکشنبه 14 تیر 1394 | 2 نظر | |

در سفر وزیر راه و شهرسازی :

مجتمع تجاری اداری پروژه گلستان؛با حضور معاون راه وشهرسازی و نماینده سابق مشگین شهرافتتاح شد

در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل مجتمع تجاری – مسکونی گلستان در شهرستان مشکین شهر با حضور سید محمد پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

untitled

معاون وزیر راه شهرسازی صبح دیروز در مراسم افتتاح ا مجتمع تجاری، اداری پروژه گلستان در شهرستان مشگین شهر اظهار داشت: بنده از دو پروژه پل معلق مشگین شهر وپروژه گلستان بازدید نموده وامیدوارم این پروژه برای مردم شهرستان مشگین شهر وتوریستها که یک مجموعه کامل اعم از مرکز تجاری، اداری، شهر بازی، تالار مجلل ،شهربازی و غیره که با مشارکت بخش خصوصی و دولت انجام شده که به لطف خدا امروز افتتاح میشود به رونق اققتصادی شهر مشگین شهر کمک بکند وهم رفاه مردم عزیز این شهرستان را نیز تامین کند وامیدواریم این نقطه آغاز باشد وبا سیل سرمایه گذران وهمه دوستان به تکرار کارهای مناسب وضروری وتوسعه صنعت توریسم وهمچنین برای تامین رفاه مردم منطقه قدم های مثبتی برداریم.

سید محمد پژمان در رابطه با توسعه گردشگری و حمایت از سرمایه گذاران گفت : ما بدلیل اینکه اراضی دولت در اختیار سازمان  ما هست طبیعتا مهمترین پشتیبانی این هست که کسانی که علاقه مند به کار سرمایه گذاری هستند زمینی با شرایطی مناسب در اختیار انان قرار بدهیم که برای ایجاد پروژه خریداری یا مشارکتی اقدام بکنند که یک مقداری هزینه سرمایه گذاری اولیه را کاهش می دهد پشتیبانی لازم را انجام دهیم .

سید محمد پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان ملی زمین و مسکن در پایان سخنان خود افزودند: امیدواریم با تعریف پروژه جدید از سوی سرمایه گذران عزیز بتواتنیم اراضی لازم را در اختیارشان بگذاریم تا بتوانیم حمایت های ویژه ای را از آنان جهت توسعه و عمران شهری و گردشگری این منطقه انجام دهیم .

787گفتنی است پروژه گلستان بزرگترین مجموعه مسکونی تجاری واقع در مشکین شهر می باشد که با داشتن کیفیت مطلوب ، استاندارد ساخت عالی  و همچنین دارا بودن جاذبه های معماری، محوطه سازی منحصر به فرد از کم نظیر ترین پروژه های انبوه سازی کشور می باشد این مجتمع با 33 هزارو 441 متر مربع دارای 256 واحد مسکونی و 269 واحد تجاری است که با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل و شرکت مکان شهر به عنوان سرمایه گذار بخش خصوصی ساخته شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " مجتمع تجاری اداری پروژه گلستان؛با حضور معاون راه وشهرسازی و نماینده سابق مشگین شهرافتتاح شد " ارسال شده است.

  1. بيدار گفت:

    افرين بر مهندس ملكي، افرين كه فكر شان بعد از سالها جواب داد

  2. پویا گفت:

    عده ای این پروزه ها را روزی برای مهندس ملکی پیراهن عثمان کرده بودند و با تمسخر میگفتند پل معلق ، معلق ماند اکنون با کمال بی شرمانه میخواهند بنام خود ثبت کنند و این یعنی توهین به شعور مردم . ولی مردم ما اگاهند وبخوبی تشخیص میدهند. در پایان تبریک به مهندس ملکی

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار