اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 9978 | تاریخ انتشار: 20:29:27 - شنبه 3 مرداد 1394 | بدون نظر | |

پروفسور اکبرزاده خیاوی:

شرکت‌های دانش بنیان کلید حل مشکلات توسعه کشور هستند

ایلقار نیوز: در این بازدید که صبح امروز انجام شد، پروفسور عظیم اکبرزاده عضو انستیتو پاستور ایران از جمله محققان برجسته کشور با ابراز اکبرزادهخرسندی از راه‌اندازی پارک و علم فناوری اردبیل این مجموعه را زمینه‌ساز تحولات عظیم در حوزه علمی و فناوری‌های جدید اردبیل اعلام کرد.

در این بازدید معاون پارک علم و فناوری اردبیل نیز اظهار کرد:‌ پارک علم و فناوری آمادگی آن را دارد تا با بهره‌گیری از علوم و فنون و روش‌های جدید حرکتی واقعی را در پیشبرد بهتر امور و هدف‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها انجام دهد.

محسن دیندار افزود: ما آمادگی داریم در همه حوزه‌ها از ایده‌ها و تفکر نخبگان و افراد برجسته در حوزه‌های علوم و فنون راهبردی استفاده کنیم که در تولید دارو از گیاهان دارویی و همچنین حوزه زیست فناوری می‌توان از ظرفیت‌های منابع علمی و کارشناسی استفاده کرد.

وی ادامه داد: ما با شناسایی نخبگان و دانشجویان و دعوت آنها به پارک علم و فناوری تلاشمان بر این است تا با استفاده از ظرفیت‌هایی که وجود دارد بتوانیم افق روشن پیش‌رو را بهتر از این ترسیم کرده و به توانمندی این حوزه کمک کنیم.

معاون پارک علم و فناوری اردبیل بیان کرد: ما با برقراری ارتباط موثر بین دانشمندان و محققان و همچنین نخبگان اردبیل در مجموعه پارک علم و فناوری تلاش جدی می‌کنیم تا توسعه واقعی اتفاق بیفتد که در این زمینه از ظرفیت‌های افراد برجسته در این حوزه استفاده می‌کنیم.

دیندار گفت:‌ ما خوشحال هستیم که یکی از چهره‌های علمی و برجسته کشور پروفسور اکبرزاده در پارک علم و فناوری اردبیل حضور پیدا کرده و اسباب قوت قلب بیشتر برای این مجموعه خواهد بود.

انتهای پیام/فارس

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار