تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

سارق تحت تعقیب در مشگین‌شهر به دام افتاد

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

کد خبر: 10581 | تاریخ انتشار: 11:17:05 - سه‌شنبه 20 مرداد 1394 | 1 نظر | |

جوابیه به مقاله مهندسی انتخابات:

با دود حاصل از سوختن هیزم نمیتوان جلوی ماه را گرفت

در حین بازدید از سایت های خبری مشکین شهر مطلبی با عنوان مهندسی و مهندسی انتخابات مشکین شهر نطرم را بخود جلب کرد.عنوان مطلب خیلی اغواکننده بود.

بعد از مطالعه مطالب درصفحه ای در پاراگراف دوم صفحه دوم به عدم فهم وآگاهی نویسنده پی بردم چرا که برای اظهار فضل از کلمه لاتین plan به معنای مهندسی استفاده کرده بود این اظهارفضل مرا به یادمطلبی انداخت که فرد ظاهرالصلاحی در صدر مجلس نشسته بود حضارفکر می کردندکه طرف خیلی اهل فضل است اما در اقدامی ناشیانه حضرت یوسف را اسوب خطاب کرد و این بود که حضار به عدم علم و آگاهی او پی بردند.

ای کاش نویسنده محترم کمی به خود زحمت می داد و به لغت نامه انگلیسی به فارسی و یا بلعکس مراجعه می کرد تا چنین دسته گلی را به آب نمی داد

Plan مساوی است: نقشه، برنامه ، طرح، نقشه کشیدن و خیال و اندیشه

مهندسی مساوی است با :engineeringوکلمه مهندسی مساوی است با engineer

دربخش پایانی ودرپاراگراف آخرصفحه دوم بازنشان از عدم آگاهی واطلاع نویسنده به محاسبات ریاضی بود ایشان مطرح کرده اند که پروژه گلستان کم اهمیت وبی ارزش است  به جرات می توان گفت در هیچ پروژه ای حتی در پروژه های دولتی ، سدسازی و راه سازی درمشکین شهر  این همه سرمایه گذاری صورت نگرفته به استسنای گردشگری خیاو تا گردولی که فعلا فاز اول آن با صرف هزینه ده میلیارد تومان افتتاح گردید وتا فاز نهایی بیش از 200 میلیارد تومان هزینه خواهد شدبرای روشن شدن اهمیت پروژه گلستان مطالب زیر جهت تنویر افکارعمومی اعلام می شود.

درپروژه مجتمع تجاری مسکونی گلستان 273 واحد تجاری وخدماتی با زیربنای11200 مترمربع درچهار طبقه آماده ارائه خدمات به همشریان وگردشگران محترم می باشد وتعداد246 واحد مسکونی (204 واحد آن بصورت آپارتمان و42 واحد آن نیز بصورت ویلایی)احداث وبه همشریان عزیزواگذار شده است جهت اجرای این مجتمع عظیم قریب به نود میلیارد تومان هزینه شده است .

برایم جای سئوال بود که چطور فردی بدون آگاهی ازچگونگی معماری بکار رفته، حجم عملیات وهزینه های انجام شده درمورد این طرح باعظمت چنین اظهار نظر می کند.

بعد از دقیق شدن درمتن پاراگراف آخر به این نتیجه رسیدم که نویسنده بدون غرض سیاسی چنین مطلبی راننوشته است چرا که در پاراگراف آخرتلاش کرده است آقای مهندس ملکی نماینده سابق مشکین شهر را تحقیر نماید.

اینجانب به عنوان کسی ازآغاز اجرای پروژه گلستان درمتن وبطن این پروژه بودم ودر روزافتتاحیه نیزحضور داشتم به اطلاع خوانندگان عزیز می رسانم که در بدو افتتاح آقای مهندس ملکی حضور نداشتند وبعد از شروع افتتاحیه ایشان رسیدند علیرغم دعوت از ایشان برای حضور در کنار معاون وزیر ایشان از روی ادب واحترام به حضار حاظرنشوند کسی را کنار بزنند وجلوتر بایستند بطوریکه بعد از بریدن روبان ودر حین بازدید پیوسته درکنار معاون وزیر وجلوتراز مدیر کل راه وشهرسازی بودند.توجه به عکس های بعدی گواه این مدعاست.

یک توصیه: قسمت خالی لیوان را نبینیم وبه لحاظ رسیدن به ریاست دو روزه دنیا وآخرت خود را تباه نکنیم همه اذعان دارند آقای ملکی بانی وباعث پروژه هایی زیربنایی از قبیل پل معلق ومجموعه گردشگری آن، اتوبوس سازی، کارخانه سیمان وغیره بودند اما صد حیف که اعمال نظرهای سیاسی شهرمان از توسعه باز داشته است.

پارسانیا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " با دود حاصل از سوختن هیزم نمیتوان جلوی ماه را گرفت " ارسال شده است.

  1. تکم چی گفت:

    شماهم که دارین آقای ملکی رو تبلیغ میکنی برادر من
    در ضمن مگر همین آقای ملکی نبودند که در افتتاح پل به اینور اونور میزدن که از ایشونم دعوت بشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار