معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

احتمال جیره‌بندی آب مشگین‌شهر در تابستان امسال

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

کد خبر: 11355 | تاریخ انتشار: 22:08:46 - شنبه 7 شهریور 1394 | بدون نظر | |

جوابیه شهرداری دررابطه با خبر تاخیر در پروژه جمع آوری آب های سطحی

ایلقار خبر : اخیرا خبری در رابطه با تاخیر در اجرای پروژه جمع آوری آبهای سطحی درج گردیده بود که روابط عمومی شهرداری جوابیه ای به شرح ذیل ارسال نمودند :جوابیه

مدیرمسئول محترم سایت مشکین سلام
با سلام
ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای اصحاب رسانه در انعکاس مطالب و مشکلات شهروندان خواهشمند است جوابیه ذیل را ” در خصوص درج خبر شهردار و شورای محترم! با تعلل بیش از این حد باعث آبروریزی شهر نشوید!” جهت تنویر افکارعمومی در صفحه اصلی سایت درج نمایید.
در خصوص مطالب مطرح شده در سایت مشکین سلام باید به عرض برسانیم شهرداری مشگین شهر طبق برنامه سالیانه خود فعالیتهای عمرانی را براساس بودجه پیش بینی شده و بعد از طی مراحل قانونی به مرحله اجرا در می آورد و در این بین تامین اعتبار ازمهمترین نکات قابل ذکر می باشد .
لازم به ذکر است اگر اعتبار پروژه های تعریف شده از محل داخلی بودجه شهرداری تامین شده باشد باید طبق مصوبات شورای اسلامی شهر در فواصل معین و طبق اولویت اجرایی گردد .
اما پروژه های عمرانی که اعتبار آنها در بودجه استانی مورد تصویب قرار می گیرد مرحله خاص خود را داردو بدینگونه که شروع عملیات این پروژه ها بستگی به تخصیص اعتبار دارد و چنانچه این اعتبار بطور کامل تخصیص نیابد ادامه پروژه با مشکلات و تاخیر مواجه خواهد شد
بودجه عملیات هدایت آبهای سطحی براساس بودجه مصوب به این محل (حسنعلی دره سی ) که در سایت مذکور هم آمده است علی رغم وعده های زیادی که داده شد تا به امروز تنها ۲۰ درصد کل اعتبار تخصیص یافته است و بعد ازعدم حصول نتیجه و پیگیرها، شهرداری ناچار نسبت به لغو قرارداد با پیمانکار قبلی اقدام نمود.
با این توضیحات تنها علت تاخیر در ادامه پروژه فوق، عدم تخصیص اعتبار استانی بود و مقصر قلمدادکردن شهرداری و شورا بی انصافی در حق خادمان مردم در این سنگر می باشد.
لازم بذکر است بدلیل وجود مشکلات ایجاد شده در جمع آوری آبهای سطحی ترمینال (حسنعلی دره سی) برای شهروندان آن منطقه شهرداری راسا نسبت به شناسایی پیمانکارواجد الشرایط و عقد قرارداد در روزهای آتی نسبت به ادامه پروژه اقدام خواهد نمود تا مشکلاتی که شهروندان در مسیر فوق داشتند حل و فصل گردد .
در پایان امیدواریم دلایل تاخیر ادامه پروژه برای تمامی شهروندان اطلاع رسانی و اصحاب رسانه نیز ما را در توسعه و شکوفایی هر چه بهتر شهرمان یاری رسانند.
روابط عمومی شهرداری مشکین شهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار