اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 10579 | تاریخ انتشار: 22:41:32 - دوشنبه 19 مرداد 1394 | بدون نظر | |

رئیس اداره ارشاد مشگین‌شهر:

خبرنگاران مشگین‌شهر راهکارهای توسعه شهرستان را ارائه دهند

ایلقار نیوز:محمد رستمی بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در مشگین‌شهر اظهار DSC_0122داشت: خبرنگاران به لحاظ شرایط شغلی نسبت به علوم زیادی اشرافیت دارند و در مسیر رسانه قلم خبرنگار در توسعه و پیشرفت منطقه اهمیت زیادی دارد از این رو این قشر باید مراقب قلم‌هایشان باشد چرا که اگر به خطا رود می تواند در موقعیت و جایگاه یک منطقه تأثیرگذار باشد.

وی با اشاره به جایگاه ویژه خبرنگاران در جامعه افزود: رسالت خبرنگاری همانند رسالت انبیا در مسیر آگاهی بخشی به مردم قرار بوده و ارزش قلم طوری است که خداوند در قرآن به اهمیت آن اشاره کرده و به قلم قسم خورده پس خبرنگاران با تعهد به اصول خبرنگاری باید با نشر درست و دقیق خبر مردم را از مسائل آگاه ساخته و آنان را به مسیر توسعه و آبادانی محل زندگی شان دعوت کند.

رستمی بیان کرد: روز خبرنگار یادآور شهید صارمی بوده که جا دارد با انجام صحیح رسالت خبرنگاری دین خود را به جان برکفان عرصه اطلاع رسانی و عموم شهدای خبرنگار ادا کنیم و با حفظ حریم خبرنگاری مانع از بی احترامی اشخاص به این حوزه شویم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: خبرنگاران به عنوان قشر فرهنگی و زبان گویای مردم باید از هر گونه تهمت، تخریب و مقابله فاصله بگیرند و با نقش سازنده در جامعه به توسعه مطبوعات، نشریات و سایت های خبری کمک کرده و به عنوان کمک کار مسئولان در ادارات دولتی و سازمان ها فعالیت سازنده داشته باشند.

وی با اشاره به قرار گرفتن مشگین شهر در مسیر توسعه اظهار کرد: جامعه خبرنگاران این شهرستان باید با یک‌سونگری در انتقال اخبار و پرهیز از جبهه گرایی، این شهرستان را در رسیدن به افق توسعه پایدار، یاری کرده و سبب معرفی جاذبه های بکر این شهرستان در تمامی نقاط کشور شوند.

رستمی با اهدای لوح سپاس از تمامی خبرنگاران مشگین شهر تجلیل کرد و گفت: با راه اندازی خانه مطبوعات در راستای همفکری با خبرنگاران نشست های خبری سازنده ای را با مسئولان ادارات این شهرستان خواهیم داشت تا برای پاسخگویی به سوالات خبرنگاران و ترتیب اثر دادن به مشکلات مردم مثبت عمل کنیم.

گزارشگر صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این جلسه با دعوت خبرنگاران به وحدت بیان کرد: تسلط خبرنگاران به دانش روز و اطلاعات تخصصی خبرنگاری، سبب کیفیت بالای خبررسانی و به دنبال آن تأثیر گذاری مثبت بر عموم جامعه می شود و از این رو قشر خبرنگاران با وحدت و همدلی و دوری از تنش می توانند به عنوان قشر تأثیرگذار در جامعه مطرح باشند.

جواد دهقانی گفت: پرداختن و دامن زدن به اخبار منفی در این شهرستان سبب تخریب چهره واقعی این شهر در بین عموم می شود و از این رو نباید به اخبار کذب و بی اساس توجه شود چرا که این شهرستان مقصد سفر خیل عظیمی از گردشگران بوده که در رونق اقتصادی و اشتغال جوانان تأثیر مثبتی داشته است.

انتهای پیام/ تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار