تکمیل سد خورشیدآباد مشگین‌شهر نیازمند ۳۰ میلیارد ریال اعتبار است

۷۰ درصد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم‌سازی شده است

مجموعه ۴۰ تنی پرورش ماهیان سردآبی در مشگین شهر افتتاح شد

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

کد خبر: 10891 | تاریخ انتشار: 21:46:42 - سه‌شنبه 27 مرداد 1394 | 2 نظر | |

مدیرعامل پل معلق :

دعوت از شهردار و شورای شهر سرعین برای بازدید از پل معلق /پل معلق ؛ پل صلح و دوستی است

مدیر عامل پل معلق در گفتگو با سایت ایلقار نیوز بحث هایی  مطرح شده در رابطه با رقابت بین مشکین شهر و سرعین را بیهوده خوانده و افزود : ما هیچ رقابتی با هیچ شهر ایران نداریم و افتخار و جاذبه های تمام ایران برای ما افتخار استعباسی نیا

عباسی نیا با تاکید بر همدلی و دوستی شهرهای استان افزود : پل معلق پل صلح و دوستی است و نباید برخی سوء تفاهمات باعث ایجاد کدورت شود بلکه باید با مودت و دوستی در سطح استان از جدل های بیهوده پرهیز کنیم .

مدیرعامل پل معلق افزود : من از این فرصت استفاده می کنم و شهردار و شورای شهر سرعین را برای بازدید از پل معلق دعوت می کنم تا میهمان مردم مشکین شهر باشند و میهمان نوازی این مردم را نظاره گرباشند و دوستی و موددت مردمان این استان بر همه عیان شود .

عباسی نیا تصریح کرد : در استان هرچقدرجاذبه بیشتر باشد و گردشگری رونق بگیرد به همان میزان از منافع آن تمامی شهرها بهره مند خواهد شد و وجود مناطق مختلف گردشگری در استان اردبیل موجبات رشد و توسعه استان را فراهم خواهد نمود.

وی با اشاره با حمایت های مسئولان استان از این پروژه تصریح کرد : در ساخت و راه اندازی این پروژه علاوه بر مسئولان شهرستان مشکین شهر انصافا مسئولان و مدیران ادارات استان اردبیل حمایت ویژه را داشتند و این نشان از صداقت و حسن توجه آنها دارد .

حسین عباسی نیا افزود : رقابت ما نباید در داخل استان با همدیگر باشد بلکه باید با رقیبان اصلی که در تایلند و ترکیه و دبی هستند رقابت بکنیم و اجازه ندهیم سرمایه وپول این جوانان در آنجا موجبات رشد و توسعه برخی کشورها را فراهم نماید که زمینه حمایت آنها را از تروریسم و داعش فراهم نموده و بر علیه ما دوباره بکار گرفته شود .

مدیر عامل پل معلق با اظهار تاسف از راه اندازی مسیر هوایی مستقیم از اردبیل به استانبول اظهار داشت : متاسفانه به جای اینکه گردشگری داخلی تقویت شود گردشگری خارجی در حال حمایت و تقویت شدن می باشد و جوانان ایرانی پول خود را در به جای ایران در ترکیه خرج می کنند که تاثیرات منفی فرهنگی و اقتصادی آن گریبانگیر جامعه خواهد شد .

وی  افزود : ایکاش به جای راه اندازی خط هوایی اردبیل به استانبول یک خط ویژه اتوبوس بین سرعین و مشکین شهر ایجاد می شد که به صورت رایگان گردشگران را با مناطق گردشگری و جاذبه های استان آشنا می ساخت و ما حاظریم در این راه به صورت متقابل همکاری کرده و چنین طرحی را اجرا کنیم

وی افزود : وقتی پل معلق یک محصول داخلی است که توسط فرزندان این خاک و با همت و تلاش مهندسان استان آذربایجان شرقی و استان اردبیل ساخته شده است و باید از آن حمایت شود و همانطور که مقام معظم رهبری نیز تاکید داشتند باید از محصولات داخلی که توسط متخصصان داخلی احداث شده حمایت شود و ما این حمایت را از سوی مسئولان استانی همیشه شاهد بودیم اما متاسفانه ما شاهد تبلیغ انواع محصولات کره و ترکیه که بنرهای متعددی از آن در شهرسرعین نصب شده است چرا یک محصول داخلی حق تبلیغ ندارد .

عباسی نیا تاکید کرد : ما با کمال میل و آغوش باز از تبلیغ بنرهای آبدرمانی شهر سرعین و سایر شهرها بصورت رایگان در پل معلق استقبال می کنیم چرا که همه این جاذبه ها برای ایران و استان ما می باشد که مایه غرور و افتخار است .

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " دعوت از شهردار و شورای شهر سرعین برای بازدید از پل معلق /پل معلق ؛ پل صلح و دوستی است " ارسال شده است.

  1. عزیز گفت:

    درود بر مهندس عباسی نیا

  2. asef گفت:

    صفحه رسمی توحید دنیایی ( از اعضا شورای شهر سرعین)
    – حامی روش متمدنانه ی بنر پاره کنی در سرعین
    https://instagram.com/tohid_donyaei/

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار