افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 11339 | تاریخ انتشار: 19:23:09 - شنبه 7 شهریور 1394 | 2 نظر | |

توحید مهدوی:

رفتارهای توهین آمیز مدیر باشگاه شهرداری اردبیل/ انتقاد از اغماض هیات فوتبال

توحید مهدوی: در بازی تیم فوتبال شهرداری اردبیل در برابر گیتی پسند اصفهان، مدیر باشگاه توحید مهدویشهرداری با رفتارهای توهین آمیز و غیر حرفه ای بار دیگر ثابت کرد که لیاقت حضور در جایگاه فعلی را ندارد.

در بازی امروز در حالی که به دلیل عدم پایبندی تیم شهرداری به تعهداتش در فصل گذشته به مانند بازی هفته دوم تیم، بلیط فروشی می خواست انجام شود، تیم به جای پرداخت مطالبات هیات دست به اقدامی بی سابقه زد تا نشان دهد فردی به مدیریت باشگاه شهرداری رسیده است که نه شان این جایگاه را می داند و نه از قوانین و آئین نامه های فوتبال و سازمان لیگ سر در می آورد.

داربست بر جلوی ورودی ورزشگاه تختی اردبیل بسته شده و بنری برای مشخص شدن جایگاه فروش بلیط نصب شده بود که مدیر باشگاه با اردو کشی و عربده کشی و با همراه کردن چند قل چماق با خود اقدام به پاره کردن بنر کرده و ادعا می کند که بلیط فروشی نمی شود.

رفتار غیر حرفه ای و چاله میدانی او سبب شد که بار دیگر پیکر فوتبال استان اردبیل از ندانم کاری یا خیانت های آشکار فردی زخمی شده و آبروی تیم شهرداری اردبیل و فوتبال استان توسط فردی که از طریق باند«علی کوچه سی» در تیم شهرداری پشتیبانی می شود، به تاراج گذاشته شود.

این آبرو ریزی با حمایت رئیس ورزش و جوانان شهرستان اردبیل که به دلیل عدم تغییر این مدیر دولت قبلی، انتقادات زیادی به مدیر کل ورزش و جوانان استان می شود، سبب شد که بار دیگر اخلاق در ورزش اردبیل به پایین ترین سطح خود برسد. البته این رفتارها در ورزش و جوانان استان اردبیل مسبوق به سابقه است چرا که در زمان مجمع هیات فوتبال استان اردبیل با حضور مهمانانی از تهران در زمان مدیرکل پیشین، چراغ های سالن کنفرانس ورزشگاه رضازاده در میان بهت مهمانان کشوری خاموش و با فحاشی مهمانان را از سالن خارج کردند و امروز بار دیگر نشان دادند که برای آنها اخلاق، ادب و نزاکت محلی از اعراب نداشته و برای رسیدن به اهداف به دلخواه خود از هیچ رفتار غیر اخلاقی ابایی ندارند.

در مورد مدیر باشگاه شهرداری اردبیل هم شدیدترین انتقادات به مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل است که چنین فردی را به مدیریت باشگاهی انتصاب کرده اند که نه با رفتار حرفه ای آشنا است و نه از آئین نامه ها سر در می آورد. حال باید شهردار و مدیر عامل سازمان پاسخگو باشند که دلیل انتصاب این فرد چه بوده و باند «علی کوچه سی» چه نقشی در این انتصاب دارد؟

قطعا مدیر عامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل که فردی خوش فکر و مدیری جوان است باید به این سوال پاسخگو باشد که چرا با اردوکشان، عربده کشان، بنر پاره کنان، توهین کنندگان و قل چماق داران برخورد نمی کند؟ آیا انتصاب چنین فردی با این ویژگی ها توهین به شعور مردم استان نیست؟ یعنی در سطح استان اردبیل فردی مودب تر که نماینده لایقی برای مردم و فوتبال استان باشد، وجود ندارد که فردی با معدنی از رفتارهای غیر حرفه ای را به مدیریت تیم منصوب کرده اند؟

انتقاد دیگر به هیات فوتبال شهرستان و استان اردبیل است که با وجود اینکه متولی فوتبال شهرستان و استان بوده و باید برای حرفه ای گری فوتبال استان، روی مسائل حرفه ای تاکید ویژه داشته باشند اما با اغماض های خود سبب شده اند که افرادی قل چماق دار و غیر حرفه ای به خود اجازه دهند که تمامی آئین نامه ها و قوانین فوتبال را با رفتارهای چاله میدانی خود زیر پا گذاشته و بنرها را پاره کنند. اغماض در برخورد با افرادی که هنوز آداب گفتگو را ندانسته و با رفتارهای عصر جاهلیتی خود آبروی فوتبال و ورزش استان را به تاراج می گذارند، چه توجیهی می تواند داشته باشد؟

هیات فوتبال استان و شهرستان اردبیل باید در افکار عمومی پاسخگوی چنین اغماض هایی باشند چرا که با کوتاه امدن خود باعث ظهور و بروز رفتارهای چاله میدانی عده ای معلوم الحال شده اند.

انتهای پیام/

توضیح:البته لازم است اشاره گردد که این یادداشت لزوماً دیدگاه سایت ایلقار خبر نمی باشد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " رفتارهای توهین آمیز مدیر باشگاه شهرداری اردبیل/ انتقاد از اغماض هیات فوتبال " ارسال شده است.

  1. عسگر اردبيلي گفت:

    با سلام ايشان چون نخواستند بيلط فروشي بشه از جانب شما فرد بي شخصيتي هست؟؟؟چون به فكر قشر فقير و اسيب پذير بوده !!!

  2. عسگر تهرانی گفت:

    قشر فقیر چیه به جای این کاراش باشگاه شهرداری بره کثافت کاریهای خودشو جم کنه بیاره متالبات هیت فوتبالو بده بره به فوتباله پایش برسه بره اون مربی که همه میدونن چه کاره هست اونو عوض کنه یه تیمی بسازه که به فوتبال این استان سودی داشته باشه نه واسه کرجیا نزارید ادم همه چیو بگه

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار