اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 10237 | تاریخ انتشار: 20:22:20 - سه‌شنبه 13 مرداد 1394 | بدون نظر | |

ابراهیم امامی:

پل معلق بر تعداد گردشگران ورودی به مشگین‌شهر افزوده است

ابراهیم امامی عصر امروز در نشست مشترک مسئولان استانی و نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس با محوریت توسعه فعالیت‌های گردشگریپل معلق مشگین شهر در مشگین‌شهر اظهار کرد: در 1.5 ماهی که از فصل تابستان سپری می‌شود با توجه به افتتاح پل معلق مشگین‌شهر شاهد حضور گرم و پرتراکم گردشگران در این منطقه هستیم که قطعاً با تکمیل شدن این مجموعه گردشگری عظیم که شامل بخش‌های مختلف است، حضور گردشگران و مسافران بیش از گذشته نمود پیدا می‌کند.

وی ضرورت تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز در حوزه راه، برق، تأسیسات ارتباطی و زیرساخت‌های ضروری دیگر را یادآور شد و تصریح کرد: این شهرستان در کنار جاذبه‌های طبیعی و آب‌های گرم و معدنی به همراه ابنیه‌های تاریخی همچون قلعه‌ها، حمام‌های تاریخی، کاروانسراها و بقاع متبرکه ظرفیت خوبی را به وجود آورده تا گردشگران بی‌شماری رهسپار مشگین‌شهر شوند.

فرماندار مشگین‌شهر در ادامه گفت: با مدرن‌سازی آب‌های گرم و توسعه اقامتگاه‌ها و مراکز موقت اقامتی و کمپ‌ها به همراه تفرجگاه‌ها و زیستگاه‌های بومی فرصتی را به وجود آورده تا امکان بهره‌گیری بیشتر از این توانمندی به وجود آید.

امامی اظهار امیدواری کرد: با توافق اخیر هسته‌ای و رفع تحریم‌ها شاهد حضور سرمایه‌گذاران بی‌شماری در حوزه گردشگری در این شهرستان باشیم.

در این نشست که مدیران آب منطقه‌ای، میراث فرهنگی و منابع طبیعی حضور‌ داشتند، نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس از اجرای طرح پرورش ماهی در قفس با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

یونس اسدی بیان کرد: فعالیت پنج تعاونی در این زمینه به همراه ایجاد تفرجگاه‌های گردشگری در فضایی به مساحت 500 هکتار مورد توجه است.

وی اضافه کرد: نباید توانمندی‌های گردشگری طبیعی این شهرستان مورد غفلت قرار گیرد، چراکه به زودی با همکاری بخش خصوصی یکی از مجموعه‌های عظیم تفریحی،‌ توریستی آبی کشور در مشگین‌شهر راه‌اندازی می‌شود.

انتهای پیام/62003/ذ

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار