باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

خروش چشمه‌های جوشان در دل کوه سبلان/مشگین‌شهر قطب گردشگری مسافران

اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

کد خبر: 11726 | تاریخ انتشار: 10:30:03 - جمعه 20 شهریور 1394 | بدون نظر | |

رئیس آموزش و پرورش مشکین شهر:

سازماندهی بیش از ۱۵ هزارنفر روز مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان

ایلقار نیوز : محمد رسول حسین نژاد مدیر آموزش و پرورش مشکین‌شهر در بازدید از مراکز ستاد اسکان فرهنگیان این شهرستان و در گفتگو با خبرنگار مشکین رسا ضمن ارائه گزارشی از روند کاری این ستاد گفت: در سال گذشته ستاد اسکان فرهنگیان مشگین شهر  با ۵ مدرسه سرویس دهی می‌کرد و امسال نیز طبق سال گذشته ۵ مدرسه در نظر گرفته بودیم اما با توجه افزایش چشم گیر مسافران در سال جاری خصوصاً روزها تعطیل بالغ بر ۱۰ مدرسه در اختیار ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان بود.

وی افزود: با توجه به حجم مسافران ورودی به شهرستان مشگین‌شهر در سال جاری در قالب ۱۰ مدرسه نزدیک به ۶۰ اتاق برای اسکان فرهنگیان تجهیز شده است و تاکنون بیش از ۱۵هزار نفر مسافر فرهنگی در این مراکز پذیرش شده است.

حسین نژاد افزود: به منظور خدمات دهی مطلوب به مسافران محترم فرهنگی و غیر فرهنگی، در سال جاری مدارس را با امکاناتی از قبیل فرش و موکت، یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، و سایل گرمایشی و سرمایشی مناسب تجهیز کرده بودیم و بیش از ۳۰ نفر از نیروهای مجرب این مدیریت اعم از ستادی و خدماتی در زمینه پذیرش و ساماندهی مسافران در مدارس شهرستان به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند.

وی با اشاره به اینکه عوامل اجرایی مدارس در سال جاری، در موضوع اسکان بسیار پرتوان و با انگیزه ظاهر شدند گفت: این عوامل در واقع از ارکان اثر گذار در رضایت مسافران هستند و یکی از دلایل رضایت مسافران برخورد خوب عوامل اجرایی با میهمانان فرهنگی و غیر فرهنگی و میهمان نوازی آن ها است.

در جریان این گفتگو ،مسافران نوروزی ضمن ارائه دیدگاه ها و نظرات خود ، از میهمان نوازی مردم مشکین شهر و خدمات ارائه شده در مراکز اقامتی آموزش و پرورش  ابراز رضایت نمودند./مشکین رسا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار