اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 11407 | تاریخ انتشار: 11:37:26 - سه‌شنبه 10 شهریور 1394 | 6 نظر | |

همراه با امضاء اعضای شورا ی اسلامی :

طومار باغداران مشکین شهر به مقام معظم رهبری در مورد حق آبه+تصاویر

ایلقار خبر:

بسمه تعالی
مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دامت افاضاته
با سلام و دعای خیر و با آرزوی توفیق روز افزون به خدمت گزاران صدیق و خدوم انقلاب اسلامی به استحضار عالی میرساند: اینجانبان امضاء کنندگان ذیل، زارعان و باغداران و دامداران شهرستان مشکین شهر و روستاهای همجوار در خصوص تعدیات و اعمال غیر اصولی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی مشکین شهر جناب آقای اسدی به حقوق حقه حقابه بر آن منطقه که عملا از موقعیت خود و اشرافشان بر ادارات و جهت اخذ و جمع آراء منطقه ارشق و شهر رضی سوء استفاده نموده و بدون ملاحظه وسعت زمین و حقابه به زارعین و باغدارن مشکین شهر در صدد انتقال آب زراعی به شهر رضی و حومه آن می باشد. لذا در خصوص تظلمات وارده درخواست رسیدگی داریم و علیرغم اینکه موضوع در قالب مکتوب های متعدد، محضر مسئولین محترم رسیده است، متاسفانه خواسته اهالی به دلیل اعمال نفوذ نماینده شهر، در استان اردبیل منتج به نتیجه نگردیده است. شایان ذکر است تنها درآمد اکثریت قریب به اتفاق اهالی مخصوصا حومه از طریق کشاورزی و باغداری تامین می گردد و اگر چنانچه آب ناکافی زراعی شهرستان با وعده و عیدهای واهی به جای دیگر انتقال یابد اهالی شهر و حومه عملا با استیصال و فقر مضاعف مواجه خواهند شد.
نماینده محترم به خاطر حفظ موقعیت خود در مجلس شورای اسلامی در انتخابات پیش رو، با توسل به ترفندهایی از جمله سرازیر نمودن حقابه به رودخانه ی اصلی در جریان سفر وزیر نیرو به شهر توسط رئیس امور آب شهرستان، برای نشان دادن زیادی آب به وزیر محترم، منافع اکثریت اهالی را به خاطر اقلیتی فدای مطامع شخصی خود قرار می دهد. این در حالی است که نماینده محترم نه تنها در برابر نسل حاضر، بلکه نسل های آینده نیز مسئول است که ایشان بدون در نظر گرفتن تبعات منفی چنین اعمالی، می خواهد منطقه ای را که تنها امتیازش سرسبزی می باشد به برهوتی ساختگی تبدیل نمایند و قطعا مسئولیت نابسامانی که نتیجه تکتازی های آقای وکیل می باشد خود ایشان خواهد بود از محضر آن مقام منیع خواستاریم به علاج واقعه قبل از وقوع اقدام فرمایند و با اعزام بازرسانی از نهادهای ذیربط از جمله وزارت نیرو و کشور، اطلاعات و امنیت جهت استماع اظهارت اهالی و حومه از اقدامات غیر عرفی و قانونی وکیل محترم ممانعت به عمل آورند. قبلا مزید توفیقات کلیه مسئولین و خدمتگزاران خدوم جمهوری اسلامی ایران را از خداوند مسئلت داریم.

1394/06/09

با احترام
کشاورزان و باغداران مشکین شهر و حومه

گفتنی است این طومار علاوه برتعدادی از کشاورزان و باغداران به امضای  تمامی اعضای شورای اسلامی مشکین شهر رسیده است

توضیح : تعداد امضا کنندگان اعضای شورای اسلامی مشکین شهر قبلا هفت نفر درج گردیده بود که ضمن عذرخواهی از خوانندگان بدین وسیله تصحیح می گردد که تمامی اعضای شورا ی شهر مشکین شهر این طومار را امضا نمودند

 

1

 

2

 

 

 

4

 

5

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


6 ديدگاه مطلب براي " طومار باغداران مشکین شهر به مقام معظم رهبری در مورد حق آبه+تصاویر " ارسال شده است.

 1. من گفت:

  از امضای اعضای محترم شورای شهر معلوم است که این طومار نزدیک انتخابات چه هدفی را دنبال میکند

  • ایرضا گفت:

   دوست عزیز جناب آقای “من” معلوم است به فریاد”آی آلان مملکت ری ساتیرام” آقای اسدی زیادتوجه نداریدومثل اینکه غافلید آقای وکیل المله حمله خودرا ازسوی شرق با لوله های کالیبر بالا شروع کرده است ما با مردم شریف رضی که آقای وکیل میخواهدبا لوله های بی آب درآستانه انتخابات، سرشان را

   ه وکمحترم مثل هم هستیم. آقای اسدی لقمه را ازجایگاهش به دهانتان بگذارید اگر
   شیره بمالد، اصلا مشکلی نداریم هردو از نظر آبادانی،دراثرتلاشهای بی وقففیل کر آبادانی دارید، که ندارید آب در بیخ گوش رضی در سد سبلان. چون امیدازدست داده اید پشت سرخود تخم نفاق نیفکنید.

 2. علی گفت:

  اگرشما دوستدارمردم رضی هستید راضی نمیشویید فاضلاب اردبیل را به مردم رضی بدهند ثانیا ااصلا طرح ابرسانی که از سداحمد بیگلو تامین می شود به خیو چه ربطی دارد اگر حقابه داران بفهمند اب انها زیاد میشود کاری که الان داره اتفاق می افته تضمین اب شرب مطمین مشکین می باشد همه میدانند شوراها اغراض سیاسی دارند گ به فکر شهر نیستند حتی پولی که اسدی به ابشار داده بود ان را هم اجرانکردند

 3. ایرضا گفت:

  علی آقای عزیز پس چراغی که به منزل رواست به مسجدحرام است استفاده رضی ازفاضلاب راندیده ام اما همین بغل گوشمان بارزیل را چرا . کم مانده زمینهایشان دراثر تاثیرشیمیایی انواع پس آبهای شهر تخریب شود وخودشان درمعرض انواع آلودگیها وبیماریها قراردارند.مارادرداخل دورباطلی قرارداده اندکه فقط خوب میچرخیم. کو سد احمدبیگلو؟ ازطرفی حقابه داران خوب می فهمند این موضوع متوجه کسی است که آب حقابه داران رادرجریان سفروزیرنیرو وسیله رییس اداره امور آب درزمان اوج نیازبه آب به خیوچایی سرازیرکرد که آقای وزیر وفورآبرا دراین شهرببیندوبخواسته ایشان تمکین کند.

 4. شهروند گفت:

  امضا کنندگان این ط.ومار نا خواسته رای تمامی اهالی منطقه ارشق ومرادلو را به نفع اسدی سوق داده اند.

 5. ساوالان گفت:

  …مردم ارشق دقیقاً میدونند تو و دوربریات چه کار ا کردید بعداز چهار سال می‌خواهید رضی را دوباره خام کنید الکی طو مار بازی و… جو می‌سازید تا ارشقیها رو احساساتی کنید بعد از هشت سال الان یادت افتاد یه روز در جبارلو یه روز در اق قاسیملو و یک روز در مرادلو جلسه میزارید …… بخدا.اهالی ارشق وجدانن در هشت سال به غیر از پول دار کردن دوربریاتش کاری به جا برده طرح ملکی را بعد هشت سال خواباندن تقریباً به کار انداختی فکر می‌کنیم مردم نمیدونند!!!!!!!

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار