اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

کد خبر: 11681 | تاریخ انتشار: 15:16:22 - سه‌شنبه 17 شهریور 1394 | بدون نظر | |

سردار پاسدار مستعد حصاری:

5 هزار بسیجی در رزمایش لبیک یا رسول الله شرکت می کند/دست آورد مهمی در شمالغرب کشور کسب شد/نیروی انقلابی نه مجذوب و نه مرعوب دشمن می شود

ایلقار نیوز :  سردار فرهنگ مستعد حصاری در نشست خبری با اصحاب رسانه درباره رزمایش لبیک یا رسول الله (ص) اردبیل با گرامی داشت 17 شهریور سال 57 و قیام مردم برای انقلاب اسلامی اظهار داشت: بسیج تداعی کننده اخلاص، انقلاب و دفاع از نظام بوده و و در تمام عرصه های حیاتی که نیاز به حضور در صحنه بوده بسیج در ان حاضر شده است.

فرمانده تیپ 37 حضرت عباس (ع) سپاه استان اردبیل افزود: بسیج بازوی توانمند نظام بوده و در تمامی ابعاد علمی، پزشکی، مهندسی، سازندگی و تحقیق و پژوهش قدمهای محکم و موفقی برداشته است.

فرمانده تیپ 37 سپاه استان اردبیل ادامه داد: آمریکا ماهیت تهدید خود را تغییر داده ولی هیچ وقت آن را تعطیل نکرده و امروز در قالب جنگ های نیابتی از جمله در عراق و سوریه توسط گروه های تکفیری داعشی به دنبال رسیدن به امیال شیطانی است.

وی با اشاره به اینکه اگر در مقابل تهدیدات آمادگی نداشته باشیم تبدیل به عمل و نتجیه به نفع دشمن خواهد بود تصریح کرد: بنابراین شاهد هستیم که آماده تر از هر زمان دیگری نیروهای مسلح و بسیج آمده تر هستند.

این فرمانده سپاه پاسداران در اردبیل روحیه استکبار ستیزی را بسیار مهم ارزیابی کرد و تصریح کرد: آنچه مانع تهدیدیات دشمن بوده روحیه استکبار ستیزی مردم است بنابراین این انسانهای ضعیف النفس هستد که با نیم لبخند کوتاهی مجذوب و با کوچکتررین تشری مرعوب دشمن می شوند!.نیروهایی هم هستند که حزب الله به معنی واقعی بوده و نه مجذوب و مرعوب دشمن می شوند و در موضع خود با صلابت و مقتدر ایستاده اند که همان نیروهای انقلابی هستند و معنی استقلال نیز همین است.

سردار پاسدار فرهنگ مستعدحصاری با بیان اینکه دشمن هیچ وقت محاسبات درستی از توان ما نخواهد داشت تصریح کرد: نیروهای مسلح و بسیج مردمی بوده و دشمن هیچ زمانی توان مقابله با نیروی نظامی و دفاعی 80 میلیونی را نخواهد داشت که نمونه آن را در سالیان سال از جمله انقلاب، جنگ تحمیلی، 9 دی و 22 های بهمن مشاهده کرده ایم.

وی ادامه داد: گزینه روی میز به درد همان میز می خورد در حالی که گزینه ما همانند بسیج همیشه در میدان عمل بوده و امروز نسخه برداری از روی بسیج ایران است که مردم در برابر تروریست های تکفیری مقابله می کنند.

وی درباره رزمایش لبیک یارسول الله (ص) اظهار داشت: گردان های بیت المقدس برادران و کوثر خواهران در این رزمایش ماموریت های محوله از جمله دفاع و برقرارری امنیت را برعهده دارند که دفاع از کوی برزن ( نقاط حساس و مهم شهر)، مقابله با بمباران فرضی دشمن و عملیات های روانی و امداد و نجات از وظایف گردان ها در این رزمایش است.

وی در باره توان گردانهای بیت المقدس گفت: رزمایش گردانهای بیت لمقدس سلسله وار و سراسری بوده و در تمام نقاط جغرافیایی کشور همزمان بسیج توان مقابله و دفاع همه جانبه دارد که در کنار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آرامش و ارتقای توان رزمی و امنیت مثال زدنی را ارمغان آورده است.

سردار مستعد گفت: هر کدام از گردان های بیت المقدس، کوثر، الزهرا(س)، عاشورا و امام حسین (ع) دارای ماموریت تخصصی و از آموزش لازم بهره مند شده اند و در این رزمایش که از روز پنجشنبه پیش رو تا جمعه ادامه خواهد داشت بیش از 5 هزار نفر از نیروهای بسیجی از سطح استان در آن شرکت خواهند داشت.

وی اضافه کرد: 22 گردان شامل یک گردان کوثر و 21 گردان بیت المقدس در رزمایش حضور دارند که در این رزمایش سخنران؛ مهمان کشوری خواهد بود.

فرمانده تیپ 37 حضرتعباس (ع) استان اردبیل در پاسخ به سؤال خبرنگار آذرسلام مبنی بر رشادت و دفاع رزمندگان این تیپ در منطقه شمالغرب کشور گفت: اخیرا دست آوردهای مهم و موفق و چشم گیری به  دست آمده است که باید اجازه داد از ناحیه مقامات کشوری اطلاع رسانی شود.
پایان پیام/آذر سلام

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار