اجاره سوئیت در مشکین شهر

یکصدو پنجیم شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 12552 | تاریخ انتشار: 20:29:11 - یکشنبه 12 مهر 1394 | بدون نظر | |

با نظر هئیت داوران

آثار برتر جشنواره کاریکاتور مهر امید در اردبیل معرفی شدند+تصاویر

ایلقار نیوز: در مراسمی که عصر امروز در مجتمع سما دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد از برگزیدگان 13940527000690_PhotoAجشنواره کاریکاتور مهر امید در دو بخش ورزش و جوانان تجلیل شد تا این جشنواره که به صورت منطقه‌ای شامل شمال و شمال غرب به همت انجمن مهر امید از تشکل‌‌های جوانان تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برگزار شد به سرانجام برسد.

معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: 80 اثر به اولین جشنواره کاریکاتور مهر امید ارسال شده بود که از این بین چهار اثر به خاطر مرتبط نبودن با موضوع کنار گذاشته شد و 76 اثر به مرحله داوری رسید که بعد از انجام مراحل داوری پنج اثر برتر در گروه جوانان و سه اثر در بخش ورزش برگزیده انتخاب شدند.

محمدرضا برادران افزود: در این دوره از جشنواره هنرمندانی از استان‌های گیلان، مازندران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل حضور داشتند.

در این مراسم که اقبال عباسی معاون استاندار اردبیل نیز تنها به خوش‌آمدگویی به شرکت کنندگان در این مراسم بسنده کرده از ادارات و نهادهای همکاری کننده در برگزاری این جشنواره اعم از ورزش وجوانان، حوزه هنری، اداره کل امور اجتماعی استانداری اردبیل ، شهرداری اردبیل، مرکز سما و داوران این جشنواره قلی‌پور،  رضایی و حسین آزاد با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

در بخش ورزش با تقدیر از جواد جعفریان از تبریز، هیئت داوران جایزه اول خود را به ندا تنهایی مقدم از تبریز داد تا منتخب بخش کاریکاتور ورزش شود.

رسول حاجی‌زاده از اردبیل در رده دوم قرار گرفت و هیئت داوران هیچ اثری را به عنوان اثر دارای امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه سومی انتخاب نکرد.

در بخش جوانان این جشنواره نیز رتبه اول به یلدا هاشمی از تبریز رسید و فرهاد رحیم قراملکی از تبریز و سهراب خیری از اردبیل مشترکا دوم شده و سید یاسین قریشی از بوکان و سپیده سیفی‌زاده از انزلی  در جایگاه سوم قرار گرفتند.

 در این مراسم به صورت ویژه از اصحاب رسانه و خبرنگاران هر شش استان حاضر در این جشنواره در انعکاس اخبار و رویدادها از طریق نشریات، روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها از طرف دبیر جشنواره کاریکاتور مهر امید تجلیل و تقدیر شد.

photo_2015-10-04_20-30-47

photo_2015-10-04_20-30-53

photo_2015-10-04_20-30-41

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار