افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

کد خبر: 12561 | تاریخ انتشار: 23:09:46 - یکشنبه 12 مهر 1394 | بدون نظر | |

مشگین شهر:

اولین نشست تبیین مبانی و آرمانهای انقلاب اسلامی و اندیشه های امام خمینی (ره)برگزار شد

ایلقار نیوز: همزمان با عید امامت و ولایت روز عید غدیر خم نشست « تبیینمبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و اندیشه های امام خمینی (ره) » به همت دبیر استانی و با حضور نخبگان ، اندیشمندان ، فرهیختگان ، اصحاب رسانه ، جامعه روحانیت مبارز شهرستان ، اساتید حوزه و دانشگاه ، د

انشجویان و بنیاد نخبگان در شهرستان مشگین شهر برگزار گردید. این مراسم از ساعت ۱۴ با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و مولودی خوانی وجشن ولایت آغاز شد در ابتدای این مراسم سید عقیل ابراهیم زاده دبیر شهرستان با عرض خیر مقدم به میهمانان  با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در سالگرد عروج ملکوتی امام راحل مبنی بر بازخوانی اندیشه امام وانقلاب با اشاره به این که دراولین نشست سراسری این جلسه که با حضور آقای دکتر احمدی نژاد برگزار گردید که آقای دکتر احمدی نژاد به دیدار خود با رهبرمعظم انقلاب اسلامی برای پیگیری بازخوانی و تبیین آرمان های امام و انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: زمانی خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدم و برنامه بازخوانی آرمان های امام (ره) و انقلاب را خدمت ایشان عرض کردم، ایشان راهنمایی ها و رهنمودهایی را بیان فرمودند و در نتیجه، این بازخوانی تکلیف بنده شد. اما وقتی رهبر معظم انقلاب در یک سخنرانی عمومی مساله بازخوانی آرمان های امام را مطرح کردند، این مساله برای هر کسی که سخنان رهبر معظم انقلاب را شنیده است، تکلیف آور است.

در ادامه این جلسه حاج فیروز احمدی دبیر استانی در مورد عظمت عید غدیر با بیان این که غدیر تنها نه به عنوان «روزى تاریخى‏» ، بلکه به عنوان یک‏«عید اسلامى‏» مطرح است. عید بودن آن نیز، شاهد بر پایی مراسم و سنتهاى خاصى ‏را مى‏طلبد و نه تنها باید آن را عید دانست، بلکه باید آن را عید گرفت و به شادمانى پرداخت و به بزرگان دین و مقام معظم رهبری تبریک می گوییم وبا عنوان تعظیم شعائر دینى و اعتقادی و آرمانی باید ، آن‏روزعظیم، همواره زنده و ابدی و ازلی بماند بماند و سیره معصومین(علیهم السلام)احیاگردد. سخن این است که در آن روز از عقاید و اعمال انسان ‏سؤال مى‏شود و از همه مهم‏ تر و عظیم‏تر، قطعا ولایت على کرم الله وجهه است‏احتیاج داریم .و ایشان با تاکید بر اینکه انقلاب و ولایت ماندگار ترین یادگار امام ره است و بعد از ایشان مقام مظم رهبری کشتی انقلاب را هدایت می کنند و برای ما فرامین رهبر معظم فصل الخطاب است و باید از راهنمایی و فرمامین ایشان تبعیت نماییم و این انقلاب در سایه ولایت اقتدار و عظمت خویش را به رخ جهانیان می کشد  .

وی در پایان بیان داشت که جلسه تبیین اندیشه و مبانی انقلاب با قوت بیشتر در کشور و استان ادامه خواهد یافت و در اینده نزدیک تمامی دبیران و اعضای راهبردی انتخاب ودامنه فعالیتها در قالب کمیته ها خواهد بود.

tabyin1tabyin2tabyin3tabyin4tabyin5tabyin6tabyin7

tabyin8tabyin9tabyin10tabyin11

انتهای پیام/مشکین فردا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار