اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

کد خبر: 12949 | تاریخ انتشار: 16:00:58 - یکشنبه 19 مهر 1394 | 2 نظر | |

امروز:

صالحی و ظریف را تهدید کردند: شما را در راکتور اراک دفن می کنیم و رویتان سیمان می ریزیم

ایلقار نیوز:یک نماینده مجلس که گفته می شود روح الله حسینیان است ظریف و صالحی را تهدید کرده کهآنها را در راکتور اراک دفن می کنند و رویشان سیمان می ریزند.

به گزارش ایلقار نیوز:، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در سخنانی در جلسه

محمد جواد ظريف

محمد جواد ظريف

علنی مجلس شورای اسلامی گفت: ما را تهدید می کنند که بر روی ما سیمان می ریزیند. تهدید می کنند که ما بر روی شما در راکتور اراک سیمان می ریزند و ما را دفن می کنند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به تهدید صالحی توسط یکی از نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس گفت به این تهدیدها عادت داریم.

به گزارش ایسنا، مجید انصاری در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران عنوان کرد:‌متاسفانه تهدیدی صورت گرفت که یکی از نمایندگان آمد و دکتر صالحی و ظریف را به اعدام تهدید کرد، گفت شما را اعدام می‌کنیم و در رآکتور اراک دفن می‌کنیم و روی تان سیمان می‌ریزیم.

روح الله حسینیان، صالحی را تهدید کرد

یک عضو فراکسیون رهروان ولایت در تشریح حاشیه جلسه علنی امروز در هنگام صحبت‌های علی اکبر صالحی گفت: روح الله حسینیان، آقای صالحی را تهدید کرد که اگر برجام به فرجام برسد،‌ سیمان رویش می‌ریزیم و او را می‌کشیم.

کمال الدین پیرموذن در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز در جلسه علنی آقای حسینیان پیش آقای صالحی رفت و با کمال تاسف گفت که اگر برجام به فرجام برسد تو را می‌کشیم و سیمان رویت می‌ریزیم. در واقع حسینیان صالحی را تهدید کرده است.

وی ادامه داد: در همان زمان بنده پیش آقای صالحی رفتم و ایشان گفت که حسینیان او را تهدید کرده و می‌خواهد روشن‌گری کند چون ایشان از آن بید‌ها نیست که با چنین بادهایی بلرزد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " صالحی و ظریف را تهدید کردند: شما را در راکتور اراک دفن می کنیم و رویتان سیمان می ریزیم " ارسال شده است.

  1. رها منش گفت:

    لطفا با طرح چنین مطالبی از کاه کوه نسازیم بهتر است . در این برهه حساس ، کشور نیار به همدلی و اتحاد دارد . دعوای خانگی مثل اینه که برادری از روی عصبانیت به برادر دیگر بگوید : میام میکشمتا.

  2. رضا گفت:

    اگه انتخاب نماینده مجلس که از روی تعصب و فامیل بازی و قدرت پول و … باشه نتیجه اش بیشتر از این نمیشه که شخص مثل روح الله حسینیان بیاد و برای فرد ارشد ایران برای کسی که لیاقت جایزه صلح نوبل را داشت چنین تهمت هایی بزنه . فکر میکنید دشمنان نظام با شنیدن این خبر چه فکر میکنند ؟

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار