برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

بحران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

ستاد دیه و خیرین مشگین‌شهری ۲۰۰ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کردند

اقامت بیش از ۵۳ هزار نفر قبل از عید در اردبیل

تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری اردبیل به ۱۵۳ نفر رسید

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به جرایم مربوط به چهارشنبه‌سوری در مشگین‌شهر

توزیع ناعادلانه امکانات شهری سبب مشکلات فرهنگی می‌شود

تمام اختیارات رئیس سازمان به استان‌ها تفویض شده است

حادثه رانندگی در مشگین‌شهر پنج کشته و مصدوم برجای گذاشت

کد خبر: 12880 | تاریخ انتشار: 17:33:23 - جمعه 17 مهر 1394 | 8 نظر | |

اختصاصی ایلقار نیوز

علی زین العابدین:خبرهای خوبی از اردوگاه اصلاح طلبان خواهید شنید

ایلقار نیوز: در حاشیه جلسه انتخاباتی اصلاح طلبان مشگین شهر که پنجشنبه برگزار گردید فرصتیحاج علی دست داد تا با علی زین العابدین یکی از کاندیداهای اصلاح طلبان مشگین شهر در خصوص انتخابات سوالاتی را در میان بگذاریم.

ایشان در خصوص حضور خود در انتخابات اظهارداشتند: همچون سایر کاندیداهای اصلاح طلب صورت جسله شورای داوری را امضا نموده و رای این شورا هر چه باشد به آن تمکین نموده ودر کنار کاندیدای نهایی اصلاح طلبان حضور خواهم داشت.

وی همچنین در خصوص انتشار خبرهای گوناگون و وگاهاً کذب در رسانه ها از طرف ایشان خاطر نشان ساخت در خصوص انتخابات و مجموعه اصلاح طلبان اخبار موثق و دقیق از طرف روابط عمومی مجمع در اختیار مردم و رسانه ها قرار خواهد گرفت واخبار بدون منبع و بر اساس شنیده ها و حدسیات قطعاً کذب بوده و در جهت ضربه زدن به مجموعه اصلاح طلبان شهرستان می باشد.

فرماندار سابق ابهر در ادامه افزودند: بزودی تعداد دیگری از کاندیداهای اصلاح طلب شهرستان که به قاعده شورای داوری تمکین نموده و آمادگی خود را برای پیوستن به مجموعه اصلاح طلبان اعلام کرده اند برای حضور در جلسات دعوت خواهیم نمود تا در نهایت کاندیدای نهایی و پیروز از داخل مجموعه انتخاب و روانه مجلس گردد

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


8 ديدگاه مطلب براي " علی زین العابدین:خبرهای خوبی از اردوگاه اصلاح طلبان خواهید شنید " ارسال شده است.

 1. یولداش گفت:

  انشاله ما همه منتظریم حاجی

 2. ملا نصرالدين گفت:

  ياواش يئري يئخيلارسان! اين شما بودي كه اسدي را به مجلس نشاندي و ديديم ثورش را،اينبار قضيه فرق ميكند.نشان داديد كه سطحي نكر هستيد.ناكفته ها خيلي زياده،باش تا به وقتش… .

 3. فرهاد گفت:

  آی میر کتتتتتتدی

 4. خانزاده گفت:

  آقا ملانصرالدین ! انتقاد شما از حاج علی بخاطر حمایت شان از آقای اسدی اگرچه قابل قبوله ولی ایشان اگر این کار را نمی کردند از چه کسی باید حمایت میکردند؟ از کاندیداهای اصدلگرایان ؟ باید درانتخاب بد از بدتر به ایشان حق داد.باورکنید حاج علی با خیل طرفدارانش هیچوقت یخیلمییب ویخیلمیاجاغ. میدون ته دلتان ایشان را دوست دارید واما ازش دلخور هستید لی خداوکیلی آیا حضور ایشان درانتخابات آرزوی هر پیروجوان مشکینی و شخص شما نیست؟عزت زیاد

  • ملا نصرالدين گفت:

   حمايت از اسدي به نفع شهر نبوده،بلكه يك معامله بوده،اينو حتما شما هم ميدونيد.

 5. علی گفت:

  موقعی که از اسدی حمایت کردی، به چی فکر می کردی؟

 6. قارتال گفت:

  1. حاج علی نیروی سیاسی خوبی بود و می توانست خیلی بهتر عمل کند . نباید به خاطر حمایت از آقای اسدی او را شماتت کرد . با این حال باید پذیرفت که غلبه منافع شخصی بر تصمیمات و رفتارهایش او را از چشم مردم انداخت، ای کاش اینجوری نمی شد . فکر می کنم دوره ایشان سپری شده است و خوب است با این موضوع کنار بیایند .البته این گونه مسائل در عالم سیاست طبیعی است . مشفقانه باید این نکته را به ایشان یادآوری کنم که سیاستمدار خوب کسی است که با واقعیت ها کنار بیاید و آغاز پایانش را بشناسد.
  2. فکر می کنم ( انشاءالله )حاج علی در انتخابات آتی از کاندیدایی حمایت خواهد کرد که در فکر و مواضع اصلاح طلبی راسخ تر است حتی اگر در جمع محدود و به اصطلاح شورای اصلاح طلبان شهرمان حضور نداشته باشد. اغلب مردم بر این باورند که این افراد توانمندی لازم برای نمایندگی مجلس را ندارند .

 7. همشهری گفت:

  حاج علی درسته یک اصلاح طلب هست و در این راه خیلی زحمت کشیده ولی برای اصلاح طلبان مشکین ضربه زده چون بجای اینکه با احزاب اصلاح طلبان جلسه بزاره بیشتر با یاران خود جلسه میگذاره یک اصلاح طلب که همه دغده آن دموکراسی است چرا خودش اول رعایت نمیکنه این اعضا داوری یا شورای مشورتی کدوم غضوش حداقل فرم یکی از احزاب اصلاح طلبی را پر نموده است حاجی در مشکین دنبال منافع خودش هست و گرنه دنبال جلسات محفلی نمیرفت بلکه با احزاب شناسنامه دار انتخاب میکرد

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار