چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

مسیر صدور پروانه بیمارستان جدید مشگین شهر هموار شد

آگهی مناقصه شرکت غله وخدمات بازرگانی شهرستان مشگین شهر

کد خبر: 14099 | تاریخ انتشار: 11:20:09 - چهارشنبه 13 آبان 1394 | بدون نظر | |

فرماندار مشگین‌شهر:

اورژانس بیمارستان ولی‌عصر(عج) مشگین‌شهر افتتاح می‌شود

اورژانس

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: اورژانس تخصصی بیمارستان ولی‌عصر(عج) مشگین‌شهر با حضور معاون وزیر بهداشت و درمان روز پنجشنبه افتتاح می‌شود.

ایلقارنیوز، ابراهیم امامی  در جلسه شورای اداری در سالن بنی‌هاشم فرمانداری اظهار داشت: با حضور معاون وزیر بهداشت، هم‌زمان با افتتاح اورژانس تخصصی بیمارستان‌ ولی‌عصر(عج) مشگین‌شهر، کلنگ کلینیک تخصصی نیز در محوطه این بیمارستان زده خواهد شد که یکی از خواسته و نیاز اساسی مردم این شهرستان است.

وی تصریح کرد: اورژانس تخصصی بیمارستان ولی‌عصر(عج) در مساحت هزار متر مربع و مجهز به امکاانات لازم جهت پاسخگویی به مراجعه کنندگان افتتاح می‌شود که راه اندازی این اورژانس در خارج از بیمارستان سبب ایجاد آرامش در جو داخلی بیمارستان و رسیدگی بهتر به بیماران می‌شود.

فرماندار مشگین‌شهر با اشاره به ارتقای تخت‌های بیمارستان ولی‌عصر(عج) گفت: در صدد هستیم با ارتقاء تعداد تخت‌های این بیمارستان به 177 عدد تخت، زمینه پذیرش بالای بیماران نیاز به بستری شدن را افزایش دهیم.

امامی با اشاره به اینکه شبکه بهداشت و درمان با جسم و جان مردم در ارتباط است بیان کرد: مسئولان شبکه بهداشت و درمان در راستای کسب رضایتمندی مردم در حوزه پیشگیری از بیماری‌ها، اطلاع‌رسانی، ارائه خدمات درمانی و نظارت بر کیفیت مواد غذایی و خوراکی در سطح شهرستان فعالیت بیشتری داشته باشند.

وی احداث کلینیک تخصصی را در سطح شهرستان یک ضرورت خواند و گفت: با توجه به آمار مردم در سطح شهرستان و آمار بیماران مراجعه کننده به پزشک متخصص در سطح استان، ساخت کلینیک تخصصی در محوطه بیمارستان ولی‌عصر(عج) حایز اهمیت است و می تواند از مسافرت بیماران جهت درمان به شهر‌های دیگر جلوگیری کند.

رئیس شورای اداری مشگین‌شهر بیان کرد: حجم عملیات عمرانی شهرستان در دوسال اخیر بسیار عالی بوده و مقایسه عملکرد دولت در دو سال اخیر با 20 سال گذشته بی‌سابقه بوده و حاکی از حجم بالای عملیات در سراسر شهرستان مشگین‌شهر است.

21 میلیارد تومان به حوزه آب شهرستان مشگین‌شهر اختصاص یافت

فرماندار مشگین‌شهر با اشاره به اختصاص 21 میلیارد تومان با تخصیص صد در صد از ردیف اعتبارات صندوق ملی به حوزه آب شهرستان افزود: با آمایش منطقه‌ای و نقطه به نقطه در سطح شهرستان شاهد تحولات اساسی در حوزه آب آشامیدنی و آب زراعی کشاورزان می‌شویم که اجرای طرح آمایش در تامین آب شرب و آب کشاورزی پایدار در شهرستان حایز اهمیت است.

امامی با اشاره به حقابه کشاورزان نیز بیان داشت: متاسفانه تفرقه افکنی‌های بسیاری در حوزه آب کشاورزی وجود دارد که باید خاطر نشان کرد حقابه کشاورزان در سطح شهر و روستا دارای بحث حقوقی است و به هیچ عنوان نمی تواندمورد تعدی قرار گیرد.

وی تصریح کرد:منابع آبی شهرستان در طول سال 346 میلیون متر مکعب هست و در کل 170 میلیون متر مکعب میزان آب مصرفی در سطح شهرستان است که 306 میلیون متر مکعب آب از 21 رودخانه و چشمه آب تأمین می‌شود.

فرماندار مشگین‌شهر عنوان کرد: بسیاری از آب‌های جاری به لحاظ عدم مدیریت و سامان‌دهی از شهرستان خارج و به رود‌خانه آراز پیوسته و در نهایت از کشور خارج می‌شود که در راستای تأمین پایدار آب شرب و زراعی در سطح شهرستان اختصاص 21 میلیارد تومان بی‌سابقه است.

امامی حمایت از سرمایه گذاران را جدی خواند و گفت: در راستای سیاست‌های دولت‌یازدهم در بخش حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی، در بخش گردشگری شهرستان 15 مورد سرمایه‌گذاری شروع شده و پیشرفت 10 الی 70 درصدی را شاهد هستیم.

وی عملکرد مسئولان ارشد شهرستان را در حوزه بهداشت و درمان، راه سازی، امور آب‌شهرستان، حوزه گردشگری، معدن و کشاورزی، گازرسانی را بی‌سابقه توصیف کرد و گفت: روند عملیات عمرانی در سطح شهرستان جهت کسب رضایتمندی عموم مردم هم‌چنان با قوت ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار