معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

کد خبر: 15022 | تاریخ انتشار: 13:47:40 - شنبه 30 آبان 1394 | 1 نظر | |

امام جمعه مشگین‌شهر:

بسیج به دور از هر حزب و جناحی تنها در راه خدا قیام می‌کند

ایلقارنیوز، همزمان با آغاز هفته بسیج جمعی از کارکنان ادارات و کارکنان سپاه شهرستان مشگین‌شهر با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر ضمن گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به بیانات امام راحل که فرموده اند که بسیج یکی از آیات الهی است گفت: بسیج معجزه انقلاب اسلامی است که بربنده صالح خود الهام و فرمان تشکیل آن نیز صادر شد لذا بسیج عظیم ترین و ماندگارترین یادگار انقلاب شکوه مند اسلامی است.

وی با بیان اینکه در شناسایی و شناخت بسیج عواملی همچون صفا و صمیمیت، اخلاص، معنویت دخیل شده است گفت: به برکت انقلاب اسلامی و در طول هشت سال دفاع مقدس بسیج و بسیجیان با جان فشانی و جان نثاری پیشرو بوده و امروز در بخش های مختلف همچون سازندگی، خدمات و امداد رسانی، تحقیقات و فناوری های جدید نیز بسیج در میدان حاضر شده است و این امر نشان دهنده پویایی و دینداری و فعال و زنده بودن بسیج می‌باشد.

امام جمعه مشگین‌شهر گفت: بسیج مظهر حماسه در انقلاب اسلامی است لذا نباید با افرادی که موجبات تضعیف بسیج را با جملاتی که به هیچ قاعده و قانون پایبند نیستند هم نوا شد.

وی تاکید کرد: فرهنگ بسیج امروز لازمه جامعه امروزی است به طوری که رهبر انقلاب اسلامی فرموده اندکه بسیج و حرکت بسیجی باید توام با ایمان و بصیرت بسیجی باشد و امروز در شرایطی هستیم که باید بصیرت و ایمان کافی داشته باشیم تا بتوانیم در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.

حجت الاسلام باوقار ادامه داد: مهمترین فرهنگ بسیج همان بصیرت بسیج و مهمترین وظیفه بسیج تربیت فضایل و اخلاق اسلامی، ولایت مداری، دین داری و استکبار ستیزی است لذا امروز مهمترین وظیفه بسیج مبارزه با استکبار است چرا که سرشت آمریکا دشمنی با اسلام است و نباید امروز روحیه استکبار ستیزی در بسیج تضعیف شود.

وی قیام در مقابل انحرافات را از دیگر ماموریت های بسیج عنوان کرد و افزود: بسیج هر کسی را که در حال انحراف از خط امام و ولایت دید وارد عرصه شده و رهنمود های لازم را ارائه می‌دهد.

وی دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی، آرمان شهدا و امام راحل را از دیگر ماموریت بسیج و بسیجی دانست و گفت: بسیج باید همیشه خدا باور و خدا محور باشد و قیام بسیج برای راه خداست و بسیج به هیچ حزب و جناحی وابسته نیست.

در این دیدار سرهنگ پاسدار محمد پورمند به تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت.

انتهای پیام/مشکین رسا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " بسیج به دور از هر حزب و جناحی تنها در راه خدا قیام می‌کند " ارسال شده است.

  1. علی امامعلیزاده میرک گفت:

    به فرموده امام (ره) : بسیج لشگر مخلص خداست. هفته بسیج گرامی باد.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار