مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

احتمال جیره‌بندی آب مشگین‌شهر در تابستان امسال

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 15195 | تاریخ انتشار: 14:37:04 - چهارشنبه 4 آذر 1394 | 1 نظر | |

مدیر منطقه نمونه گردشگری نور سبلان مشگین‌شهر:

تقویت زیرساخت‌های گردشگری پل معلق مشگین‌شهر نیازمند حمایت مسئولان است

ایلقار نیوز:جواد قربانی عصر امروز در جلسه‌ هماهنگی و برنامه‌ریزی برای پذیرایی از مسافران عید IMG_7653نوروز در جمع خبرنگاران در دفتر پل معلق مشگین‌شهر اظهار داشت: با توجه به احداث سایت گردشگری در مجموعه B پل معلق با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان و نصب تجهیزات شهر بازی در این مکان نیازمند سامان‌دهی راه دسترسی بین سایت A و B هستیم که نیاز به بهسازی و آسفالت دارد و در این راستا انتظار می‌رود مسئولان شهرستان مشگین‌شهر حمایت‌های لازم را داشته باشند.

وی تصریح کرد: سامان‌دهی راه دسترسی که حدود 500 متر راه خاکی و پل روی خیاو چایی است برای انتقال تجهیزات شهر بازی و تردد مسافرانی که قصد دارند با ماشین و یا به صورت پیاده این مسیر را بپیمایند بسیار حایز اهمیت است و امیدواریم مسئولان مشگین‌شهر، فرماندار و رئیس اداره میراث فرهنگی به عنوان متولی در حوزه گردشگری ما را در این امر مهم یاری کنند.

مدیر منطقه نمونه گردشگری نور سبلان با بیان اینکه مسئولان طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه برنامه‌ریزی‌های دقیقی برای شروع سال جدید و ورود مسافران انجام داده‌اند، گفت: علاوه بر برنامه‌ریزی‌های مدیر عامل، برای تکمیل پازل و بهسازی جوی‌های خیابان منتهی به پل معلق، از سمت انبار هلال احمر نیازمند مساعدت‌های شهرداری مشگین‌شهر هستیم.

پل معلق

قربانی افزود: بهسازی راه دسترسی بین دو سایت پل معلق، برای رفاه حال مسافران و استفاده آنان از جذابیت‌های موجود در سایت B و خیاوچایی ضروری است چرا که برخی از مسافران بنا به دلایلی برای رفتن به سایت B از راه دسترسی استفاده می‌کنند که این راه نیاز به بهسازی دارد.

وی با اشاره به نبود روشنایی در راه دسترسی و خیابان‌های منتهی به پل معلق از سمت شهر بیان کرد: تردد شبانه گردشگران و مسافران از این مسیرها بیشتر است و ضروری است با نزدیک شدن به سال جدید و فصل گردشگری تمهیدات اساسی از سوی مسئولان در راستای تأمین روشنایی و امنیت گردشگران به کار گرفته شود.

قربانی  استقبال مسافران از سایت B مجموعه پل معلق را عالی دانست و اظهار کرد: در راستای پاسخگویی به این نیاز گردشگران، باید مسئولان مشگین‌شهر و رئیس اداره میراث فرهنگی تدابیر ویژه‌ای برای بهسازی راه دسترسی این پروژه به سایت B را داشته باشند.

پل

مدیر منطقه نمونه گردشگری نور سبلان با قدردانی از حمایت‌ها و همکاری‌های مسئولان استان اردبیل، نماینده مردم شهرستان در مجلس، فرماندار، رئیس اداره میراث فرهنگی، شهردار و روسای دستگاه‌های اجرایی مشگین‌شهر گفت: امیدواریم مسئولان مشگین‌شهر همچنان حمایت‌های ویژه‌ای را در حوزه ارائه زیرساخت‌های گردشگری به مجموعه پل معلق داشته باشند تا شاهد ارائه خدمات بیشتر به گردشگران و به دنبال آن استقبال خوب گردشگران و مسافران از جاذبه‌های متنوع گردشگری شهرستان مشگین‌شهر باشیم.

انتهای پیام/تسنیم/ مرضیه گرانمایه

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " تقویت زیرساخت‌های گردشگری پل معلق مشگین‌شهر نیازمند حمایت مسئولان است " ارسال شده است.

  1. میرکی گفت:

    مهندس قربانی جا داشت از اعضای شورای اسلامی و دهیار و اهالی روستای باللوجه میرک هم تشکر می کردید دیگر این خیال را در خواب خواهید دید که زمین روستای میرک را متری 3 هزار تومان ،پول یک کیلو سیب بخرید ؟

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار