بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

کد خبر: 14755 | تاریخ انتشار: 10:10:49 - دوشنبه 25 آبان 1394 | 8 نظر | |

دکتر محمد روحی عیسی لو در نشست مشورتی:

دلواپسی در شان وکلای ملت درمجلس نیست

ایلقار نیوز:جلسه هم اندیشی دکتر محمد روحی عیسی لو  با تلاوت ایاتی چند از قرآن مجید آغاز شد و پس از آن آقای ناصرالدین حایری از اساتید پیشکسوت شهرستان و از بنیان گزاران دانشگاه های آزاد و پیام نور شهرستان،با خوشامدگویی به حضار حمایت خود را اعلام کردند.

سپس دکتر محمد روحی عیسی لو در جلسه هم اندیشی شهرستان مشگین شهر گفت: دین و ملت مردم را فقط افراد غیرتمند می توانند نجات دهد.

وی افزود: تاریخ نشان می دهد که هر جا کشور در دست حاکمان غیرتمند بوده کشورگشایی صورت گرفته است ولی هر وقت هم حکومت بدست افراد نالایق رسیده است بحشی از کشور از بین رفته و چندین سال از توسعه عقب می مانیم.

روحی

سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر گفت: به یاد داشته باشیم آن کسانیکه برای کسب رای گدایی می کند، مطمئنا هم ملت را می فروشند وهم دولت را.

وی با اشاره به بیانات امام خمینی (ره)  که فرموده است« مجلس عصاره ملت است» ادامه داد: باید در انتخابات مجلس آگاه باشیم تا خدایی نکرده یک عده دزد و غارتگر رابه مجلس نفرستیم.

این استاد دانشگاه  با اشاره به اینکه مجلسی  که نمایندگان آن در فساد اقتصادی بزرگ اخیر دست داشته اند عصاره فضائل ملت نیست، ادامه داد: نمایندگان مجلس که در کلام رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بعنوان عصاره ملت از آن ها یاد شده است بایستی بر این مهم وقوف کامل داشته باشند.

دکتر محمد روحی عیسی لو با اشاره به اینکه عصاره مردم باید افرادی توانمد و باغیرت باشد، گفت: ما افرادی ترسو برای حضور در مجلس نمی خواهیم.

وی با اشاره به گفته امام خمینی(ره) که مجلس در راس امور است، ادامه داد: برخی افراد فرصت طلب و سودجو با رفتار خود این گفته امام را زیر سوال می برند.

رئیس هیات نظارت بر دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل در ادامه با اشاره به اینکه برخی از نمایندگان متاسفانه با ایجاد تفرقه سود و جایگاه خود را دنبال می کنند، گفت:برخی رفتارها و برخی حرکات که از نمایندگان شنیده می شود غیر قابل باور است.

دکتر روحی عیسی لو گفت: رفتار شمار قلیلی از نمایندگان مجلس که دو سالی است با دلواپسی نسبت به بسیاری از رفتارهای دولت و برخی از مردم شناخته می شوند، خارج از شان وکلای ملت در مجلس است.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان خود، شان نمایندگی را رعایت نمی‌کنند، ادامه داد: آیا واقعا رفتار بسیاری از نمایندگان در شان یک کارگزار جمهوری اسلامی است؟

این عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل افزود: نماینده ای که با پول رای می خرد مطمئن باشید که بخاطر موقعیت و قدرت مردم را هم خواهد فروخت.

وی ادامه داد: تمامی نمایندگان استان اردبیل بجای اینکه باهم متحد و مطالبات مردم را پیگیری کنند، با هم دیگر اختلاف دارند که متاسفانه همین موضوع به زیان استان اردبیل است و مردم باید به این موضوع حساس باشند.

دکتر روحی عیسی لو با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مسیر حرکت ملت و دولت را در سال جدید، همدلی و همزبانی اعلام کردند، گفت: تعمق در کلام معظم له رسالتی گرانسنگ را بر دوش مسئولان و آحاد ملت شریف ایران قرار می دهد که در پرتوی هماهنگی و همکاری بر مشکلات فائق آمده و در همگرایی و هم افزایی به سوی قله های پیشرفت به مسیر خویش ادامه خواهند داد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


8 ديدگاه مطلب براي " دلواپسی در شان وکلای ملت درمجلس نیست " ارسال شده است.

 1. شاپور ن گفت:

  دکتر روحی عزیز بعنوان یک دوست و برادر کوچک شما امیدوارم که خداوند به یاری مردم غیور وهمیشه در صحنه مشکین شهر جنابعالی را موفق وموید گرداند.انشالله

  • af.garoosi@gmail.com گفت:

   دکترروحی امیدوارم با انتخاب شایسته جنابعالی مشکلات شهرمان را یکی یکی بر طرف کنید ما تا آخرین نفس پابه پای شما واین انقلاب ایستاده ایم انشالله که موفق وموید باشین .

 2. لیلی رئیس زاده گفت:

  استاد بزرگوار جناب آقای دکتر روحی بسیار سعادتمند هستیم که شما تقاضای ما دانشجو ها را پذیرفتید و کاندای انتخابات مجلس شورای اسلامی شدید ما دانشجویان دانشگاه آزاد حامی شما هستیم موفقیت شما آرزوی ماست خدا توفقیتان دهد.

 3. سعید رادفر گفت:

  جناب آقای دکتر روحی با شناختی که از حضرت عالی دارم شما را زیبنده این جایگاه میدانم برایتان آرزوی موفقیت دارم.

 4. شاپور ن گفت:

  مردم عزیز مشکین شهر حضور دکتر محمد روحی در این دوره انتخابات شهرستان تمام معادلات سیاسی را بهم زده تا جایی که خیلی از کاندیداهای جدید مدعی رفته رفته با ایشان در تاریکی شب دیدار واعلام همبستگی میکنند ومتعهد میشوند حمایت خود را درایام تبلیغات آشکارا و در روشنی روز اعلام میکنند؛تا دیرنشده به کاروان دکتر روحی بپیوندیم.

 5. هادی حاجیلر گفت:

  با کمال ادب و احترام
  مفتخریم به داشتنه استادی تراز اول و محبوب در سطح 3استان تهران ،اردبیل،زنجان که مشگین شهر همیشه در اولویت آن بوده فقط و فقط زادگاهش ،مردمش و مردمان غیورش علت آن.

 6. رسول شاهی گفت:

  وقت آن رسیده است که افراد شایسته وکارمد وبا سواد وصاحب نظر پا به عرصه مجلس بگذارند شکر خدا که اساتید قبول زحمت کردند امیدواریم مردم استان مثل همیشه با بصیرت عمل کنند

 7. احمد گفت:

  ايلقار عزيز نظرم رو منتشر ککن پلليز.بيله باشووا دولاننام.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار