دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کد خبر: 14003 | تاریخ انتشار: 20:04:45 - دوشنبه 11 آبان 1394 | بدون نظر | |

راه‌های استان اردبیل در شأن مسافران نیست

Photo:Receivedایلقارنیوز، مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: راه‌های استان به عنوان چهارراه شریانی شمال غرب کشور برای توسعه اهداف گردشگری و انجام سفرها محسوب می‌شود.

خلیل محبت‌ خواه افزود: وضعیت راه‌های استان اردبیل مطلوب نبوده و در شأن این استان که گذرگاه مسافران متعدد بوده، نیست؛ به همین دلیل آنها را در اولویت ترمیم، اصلاح و مناسب‌سازی راه‌های مواصلاتی استان قرار دادیم.

وی گفت: با توجه به اینکه استان اردبیل معبر گذر مسافران از مناطق غربی به شمال کشور است و سالانه ترددهای متعددی از این مسیرها و محورها انجام می‌شود؛ انتظار این است تا در بهترین شرایط امر زیباسازی و بهسازی جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان به انجام برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: استان‌های اردبیل و آذربایجان غربی که بنده پیش از این مدیریت آنجا را بر عهده داشتم از لحاظ توسعه محورهای مواصلاتی، احداث اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها از عقب‌ماندگی مزمن رنج می‌برد که باید تلاشی جدی انجام دهیم تا امر روان‌سازی ترددها و کاهش ترافیک جاده‌ای به انجام برسد.

محبت‌ خواه اضافه کرد: در این زمینه هم به تلاش نمایندگان و هم مدیران استانی نیازمند هستیم و انتظار می‌رود در این مسیر با تلاش و رویکردی جدی بتوانیم اهدافمان را بیشتر از این در مدت مسئولیتمان در استان اردبیل تحقق بخشیم.

وی گفت: اولویت دیگر تکمیل واحدهای مسکن مهر باقی مانده است که سعی خواهیم کرد تا پایان سال و حداکثر سه ماه نخست سال ۹۵ تمامی واحدهای مسکن مهر را تکمیل کرده و تحویل متقاضیان دهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ساماندهی بافت‌های فرسوده را در استان اردبیل با تزریق منابع دولتی و بخش خصوصی یادآور شد و گفت: سیاست‌گذاری، هوشمند‌سازی، توسعه و ارتقای دارایی‌ها با رویکرد ظرفیت‌سازی محرک اصلی برنامه‌های بازآفرینی شهری محسوب می‌شود.

محبت‌خواه افزود: در استان اردبیل نیز در حوزه احیا و نوسازی بافت‌های فرسوده در دو بخش تئوری و اجرایی نواقصات گذشته را برطرف کرده و سعی خواهیم کرد تا اقدامات قابل توجهی را در این حوزه انجام دهیم.

وی تکمیل پروژه‌های مشارکتی و نیمه‌تمام در حوزه‌های مختلف و همچنین جلوگیری از برخی تعرض‌ها به اراضی ملی را از دیگر اولویت‌ها اعلام کرد و گفت: تلاش خواهیم کرد تا وضعیت و شرایط متفاوتی را در استان اردبیل در مسیر ارتقای اهداف و برنامه‌ریزی‌های حوزه راه و شهرسازی انجام دهیم.

انتهای پیامپساوالان خبر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار