خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

کد خبر: 15176 | تاریخ انتشار: 20:28:30 - سه‌شنبه 3 آذر 1394 | بدون نظر | |

کارشناس مسائل سیاسی:

مذاکرات و انتخابات آتی برای ایران فرصت و برای دشمن تهدید است

ایلقارنیوز ،حسین گل محمدی کارشناس مسائل سیاسی در جمع دانش آموزان مدرسه شهید طالقانی با بیان اینکه راهنمای تغییر و تحول در منطقه را رهبر ایران مشخص می‌کند IMG_70371111111111گفت: وقتی مقام معظم رهبری در منطقه قدرت تصمیم گیری دارد وظیفه ماست چشم باز کرده و با حمایت از ولایت فقیه در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.

وی گفت: با توجه به اینکه در طول تاریخ تحولات زیادی در منطقه به وجود آمده اما هیچ یک به نتیجه نرسیده است اما به برکت، مدیریت و راهنمایی رهبران انقلاب اسلامی شاهد بزرگترین پیروزی در مقابل دشمنان شدیم.

وی افزود: بیش از 300 هزار سال از تاریخ ایران سپری شده است اما در طول سه دهه انقلاب اسلامی و در زیر سایه ولایت تحولات زیادی در منطقه به وجود امده است و دنیا را دگرگونه کرده است به طوری که در کشورهای حاشیه ای به علت نبود رهبری درگیر جنگ قدرت شده اند لذا می‌بایست رهنمودهای مقام معظم رهبری را سر لوحه کار خود قرار داده و در جهت حفظ انقلاب و رشد و شکوفایی این کشور همت کنیم.

گلمحمدی ادامه داد: مقام معظم رهبری در سال 79 شبیهخون فرهنگی را مطرح کرده اما متاسفانه نتوانستیم عمق مطالب رهبر انقلاب را درک کنیم و در سال 88 وارد جنگ نرم شدیم در حالی که اگر شبیهخون فرهنگی را به درستی درک رده بودیم فتنه 88 تکرار نمی شد و امروز نیز اگر فرمایشات مقام معظم رهبری را در خصوص استکبار ستیزی به درستی درک نشود با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد.

وی با اشاره به حوادث عراق و سوریه  و جنگ 33 روزه لبنان گفت: در جنگ 33 روزه لبنان نظامیان و کارشناسان اسرائیل اظهار کردند که ما با کوچک شده سپاه پاسداران ایران وارد جنگ شدیم وگرنه شکست حزب  الله شکست به سادگی انجام می‌گرفت.

وی تصریح کرد: در صورت شکست حزب الله برنامه بعدی اسرائیل حمله به جمهوری اسلامی ایران بود اما بعد از شکست 33 روزه ایران را بزرگترین مانع خود برای پیش روی در منطقه اعلام کردند و اظهار کردند که قبل از هر گونه اقدامی با ایران وارد جنگ شده و آن را از سر راه بردارند.

گل محمدی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در منطقه از وضعیت ایده عالی برخوردار است گفت: ایران تنها کشوری است که در امنیت کامل به سر می‌برد لذا دشمن برای از بین بردن این امنیت، ایمان و فرهنگ ملت ایران برنامه ریزی کرده است.

وی حاضرین را به مسئولیت پذیری بیشتر در این کشور فراخواند و گفت: مذاکرات و انتخاباتی آتی کشور برای ملت ایران فرصت و برای دشمن تهدیدی است که اگر از این فرصت به خوبی استفاده نشود دشمن در صحنه حاضر خواهد شد لذا ملت ایران باید مسئله نفوذ را جدی گرفته و آگاه باشند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ادامه راه کربلا و عاشوراست لذا باید با شناخت دشمن و با شعارهای مرگ بر آمریکا این نهضت را ادامه دهیم.

انتهای پیام/مشکین رسا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار