دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کد خبر: 14436 | تاریخ انتشار: 10:06:58 - دوشنبه 18 آبان 1394 | بدون نظر | |

مطالعات طرح‌های ترافیکی در شهرهای اردبیل انجام شود

خدابخش

استاندار اردبیل گفت: به منظور توسعه هر چه بیشتر شهرهای مختلف استان باید مطالعات طرح‌های ترافیکی در شهرهای اردبیل انجام شود.

ایلقارنیوز، مجید خدابخش بعد از ظهر امروز در نشست با شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای پارس‌آباد، آبی‌بیگلو و هشتجین در محل استانداری اردبیل اظهار داشت: درآمد شهرداری‌ها اغلب از ناحیه مردم و فعالیت‌های خود این نهاد تامین می‌شود اما در صورتی که شهرداری‌ها نتوانند در این زمینه کسب درآمد برای خود کنند و از این نظر ضعیف باشند در برخی موارد نیز از کمک‌های دولتی بهره‌مند می‌شود.

وی با اشاره به راهکارهای درآمدزایی برای شهرداری‌ها بیان کرد:‌شهرداری‌ها می توانند پروژه‌های مختلف عمرانی را تعریف و با طرح آن در شورای برنامه‌ریزی شهرستان‌ها از اعتبارات و بودجه‌های دولتی برای اجرای آنها بهره‌مند شوند که این امر می تواند در درآمدزایی این نهاد تاثیرگذار باشد.

استاندار اردبیل با تاکید بر مطالعات طرح‌های ترافیکی در شهرهای مختلف اردبیل افزود: به منظور توسعه شهرهای مختلف باید مطالعه این طرح‌ها جزو اولویت‌ها در سطح استان بوده و شهرداران در این زمینه اهتمام و تلاش جدی داشته باشند تا بتوانیم براساس این مطالعات برنامه‌ریزی‌های لازم را برای توسعه شهرها انجام دهیم.

خدابخش با تاکید بر حضور معاون امور استاندار اردبیل و مدیران کل ادارات مربوطه در شهرهای مختلف استان اردبیل تصریح کرد: باید با حضور در شهرهای مختلف استان مشکلات و نیازمندی‌های در این شهرها بررسی، شناسایی و رفع آنها در اولویت باشد تا از این طریق بتوانیم توسعه هر چه بیشتر این شهرها را شاهد باشیم.

استاندار اردبیل با اشاره به برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال آینده گفت: در صورتی که جمعیت شهر پارس‌آباد در این سرشماری به 100 هزار نفر افزایش یابد تحولی اساسی و مهم در این شهر ایجاد شده و مسیر توسعه شهر پارس‌آباد هر چه بیشتر هموار می‌شود.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار