مشگین‌شهر ، منتخب استان اردبیل در شناسایی بیماران آسمی شد

اینفوگرافیک: علائم مسمویت غذایی و راه های ساده برای رهایی آن را یاد بگیریم

راه عاشقی در وادی گمنامی

تزریق دز سوم واکسن کرونا ضروری شد و میزان استفاده از ماسک در مشگین شهر ۲۰ درصد است

فعالیت 47 شرکت دانش بنیان از دستاوردهای علمی انقلاب اسلامی در اردبیل

اینفوگرافیک: لزوم شرکت سالمندان در فعالیت های اجتماعی

آیا فضای مجازی در خدمت انتخابات سال 1400 نیز خواهد بود؟!

افزایش رایگان سرعت اینترنت چه بلایی بر سر مشترکین عادی می آورد؟!

رونق شغل جدید “کارت شویی” / جزییاتی تکان دهنده از اتفاقات ناشی از عدم آگاهی استفاده کنندگان کارت های بانکی!

الهام بخش تمام نوشته هایم مشکین شهر است

افزایش چشمگیر تعداد دانشجویان در دانشکده کشاورزی مشگین شهر

یادی از معلمان پیشکسوت مشکین شهر + تصاویر تاریخی

کد خبر: 14062 | تاریخ انتشار: 17:10:40 - سه‌شنبه 12 آبان 1394 | بدون نظر | |

نگاهی به نمایشگر دوم ال‌جی وی ۱۰

lg-v10-phone-0147.0

داشتن صفحه نمایش دوم بالای صفحه نمایش اصلی در ال‌جی وی ۱۰ قعطا بدون آن که بدانید که چگونه از آن استفاده کنید مفید نخواهد بود. روی این صفحه چگونه و چه محتوایی به نمایش گذاشته می‌شود؟ آیا می‌شودروی آن یک مخاطب با اطلاعیه را دید؟ تنظیمات آن را چگونه باید انجام دهیم؟ بیایید تا نگاهی داشته باشیم به عملکرد و کارایی این صفحه کوچک. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

سخت‌ترین این بخش پیدا کردن تنظیمات است که در پشت بخش دیگری پنهان شده است اما اگر بدانید استفاده از آنها چگونه است برایتان کار کردن با این آیکن‌ها آسان می‌باشد.


V10_second-screen-settings-MAIN


بخش تنظیمات را که باز می‌کنیم در بخش Display وارد Second screen می‌شویم در این بخش می‌توانیدصفحه نمایش دوم را غیر فعال کنید. دکمه‌های آبی رنگی برای تغییر وضعیت بخش‌هایی وجود دارند. وقتی قسمت Show when main screen is on را انتخاب کنید به بخش تنظیمات کنترلی که در زمان روشن بودنصفحه نمایش اصلی نمایش داده می‌شوند هدایت می‌شوید و هنگامی که Show when main screen off را انتخاب کنید بخش‌هایی که با خاموش بودن صفحه بزرگتر قابل دسترس هستند را می‌توانید کنترل کنید.


V10_second-screen-settings-02


دو گزینه در این بخش وجود دارد که بجای نمایش تاریخ و ساعت می‌توان یک متن را در این صفحه نمایش دهیدهمچنین انتخاب دیگری که در اختیار کاربر قرار دارد امکان انتخاب فونت است و فونت محبوب Roboto یکی از این فونت‌ها است.

شما با خاموش بودن صفحه نمایش اصلی هم همین تنظیمات را خواهید داشت و برای شما متن یا ساعت را طبق آنچه انتخاب کرده‌اید نمایش می‌دهد اما در این حالت گزینه‌های بیشتری در اختیار دارید. به جز گزینه‌هایذکر شده آیکن مخاطبین و نرم‌افزارها می‌توانند در این صفحه کوچک به نمایش درآیند. لیست آخرین نرم‌افزارها و بخش کنترل پخش موسیقی هم از جمله آیکن‌هایی هستند که هر کدام را می‌توانید با drag and drop برای چینش در کنار هم تنظیم کنید.


V10_second-screen-settings-APPS


اما نکته‌ای که در تنظیمات این بخش وجود دارد این است که این آیکون‌ها هنگامی که با صفحه اصلی در حال کار کردن هستید همیشه بالای صفحه نمایش نشان داده خواهند شد و اگر می‌خواهید اینگونه نباشد باید قید صفحه‌ی کوچک را بزنید و این بخش را به طور کامل برای صفحه نمایش روشن و خاموش غیر فعال کنید.

انتهای پیام/ترنجی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار